Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

On 19.5.2020. at 20:45, napadaj said:

Jesi li gledao kad im je gostovao Garnet? Ako nisi, pusti obavezno, taj mi je najbolji.


Odgledao Garneta
Zabavno :) Mada sam neke isecke gledao ranije, ali fina voznja :)

 

On 19.5.2020. at 20:56, goofs said:

Stiv Nes mi je bio dojajan, Peni onako malo dosadnjikav, nista protiv coveka, al' mi epizoda nije legla.

 

Garnet mi je sledeci, ne znam ko je u svom podkastu pominjao kako Garnet konstantno psuje i da je negde gostovao i trudio se da bude fin, ali to je trajalo 10ak minuta, opustio se i krenulo je svojim tokom :D


Sad pocinjem Nash-a :)

Vidim da im je gostovao i Boogie
Da li je neko gledao to?

Meni je on jedan od omiljenih igraca kad je u pitanje davanje intervjua.. skroz deluje drugacije nego na teranu

Najfejvrit mi je Draymond Green :D 

Link to comment

Ja sad zavrsio Geri Pejtona, lebe mekani, taj lik uopste nije na mestu. Deluje (a nadam se da gresim) kao poodmakli alkos, i slabo ga razumem sta prica.

 

Pitali ga koga najvise voli da gleda od danasnjih igraca, covek je odgovrio "Lebromorant".

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

za mene je goat onaj koji je u svojoj karijeri pravio najvecu razliku na terenu. 

sace dzodi da me poklopi, al sta da radim.

 

i meni je wilt chamberlain najbolji ikada. zbog tog coveka su menjali pravila. da bi ga zaustavili, ne da bi mu bilo lakse, kao sto rade za sve superstarove od 90ih naovamo.

 

ali razumem ljude za koje je to mj, covek je svakako simbol moderne nba lige.

 

a na konto mil@nove emdzej fanbojstine i toga kako ne bi imao nista protiv da se druzi s takvim psiho, win at all costs likom, vec vidim scenu kako jordan na basketu lupa samare i pickara naseg mil@nceta zato sto je odigrao jednu odbranu s 90% mogucnosti.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
49 minutes ago, Milošica said:

 

Kakvo mišljenje vlada na ppp o ovome? 

Možda zato što su sportovi koje je goofs naveo individualni, a košarka ipak sport u kojem je uticaj 1 igrača na igru i tim neuporedivo veći nego u fudbalu.

Top kvalitetan košarkaš može igrati 1 na 5, fudbaler ne može igrati 1 na 11.

Otud je individualni kvalitet košarkaša prosječnom  gledaocu vidljiviji u odnosu na kvalitet fudbalera, pa se lakše opredeliti za najboljeg.

Link to comment
37 minutes ago, BWA said:

Možda zato što su sportovi koje je goofs naveo individualni, a košarka ipak sport u kojem je uticaj 1 igrača na igru i tim neuporedivo veći nego u fudbalu.

Top kvalitetan košarkaš može igrati 1 na 5, fudbaler ne može igrati 1 na 11.

Otud je individualni kvalitet košarkaša prosječnom  gledaocu vidljiviji u odnosu na kvalitet fudbalera, pa se lakše opredeliti za najboljeg.

A ja postavio pitanju u smislu ko vam je GOAT u fudbalu :D

Link to comment
Just now, Milošica said:

A ja postavio pitanju u smislu ko vam je GOAT u fudbalu :D

Debeli Ronaldo ili Maradona. Ne mogu da se odlučim☺

Edited by BWA
Link to comment

ložite se kao evropljani na goat 

 

 

Jordan je zakljucno sa 1995om  najbolji svih vremena ostatak je bonus 

Edited by Fakundo Sava
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...