Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

ne znam

ovaj je igracina i svakako zasluzuje da ode iz mrtvog vosingtona

ali jos jedan supertim sa tri i vise olstar igraca + lako bi to moglo poci u pogresnom smeru

valja videti kaakv ce se durant vratiti

a dali bi 3 igraca koji su em dobri em mladi

 

bolje irvinga i jordana da daju :fantom:

imali bi odlicnu petorku i dugorocan plan

ovako deluje kao da idu na nesto sad ili nikad za sta apsolutno nemaju potrebe

Link to comment
21 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ma nema nikakve razlike izmedju njih, u nba tako beleze asistencije. gledao sam finale i asistencije koju su belezili, to je zaista smesno, ali isto tako je i danas, barem su konzistentni. 

 

Ah, to. Pa jbg, ili će biti kao u Evropi (ako je poenter spustio loptu na parket, nije asistencija), ili će nastaviti ovako. Ne vidim kako bi mogla neka sredina da se računa.

Link to comment

Nedavno kad je umro Don Shula bio je podatak da je on trenirao Dolphinse u 48% sezona i da jedino Ludi Srbin moze to da obori jer je valjda trenutno tu negde oko 45% sezona Spursa, pa sam se ja setio Sloana i izracunao za njega da je na 47% iirc

Link to comment

Jel bilo nekog rezona da se Dreksler odmiče od Džordana kao od Branka Lazićakad mu je ovaj sasuo šest trojki za poluvreme? 

Link to comment
16 hours ago, pbg12345 said:

ne znam

ovaj je igracina i svakako zasluzuje da ode iz mrtvog vosingtona

ali jos jedan supertim sa tri i vise olstar igraca + lako bi to moglo poci u pogresnom smeru

valja videti kaakv ce se durant vratiti

a dali bi 3 igraca koji su em dobri em mladi

 

bolje irvinga i jordana da daju :fantom:

imali bi odlicnu petorku i dugorocan plan

ovako deluje kao da idu na nesto sad ili nikad za sta apsolutno nemaju potrebe

 

Sto se mene tice, bolje supertim koji bi mogao poci u suprotnom smeru, nego da se presipa iz supljeg u prazno sa mladim snagama.

Durant tesko da ce biti na onom istom nivou kao pre povrede, plus uskoro puni 32 godine, tako da je ipak potrebna dodatna pomoc.

Jordan svakako nece biti trejdovan, ionako Irving i KD nisu uzeli full max da bi njihov drugar dobio bolji ugovor, plus tu je zbog hemije.

Ovi mladji igraci koji bi eventualno bili trejdovani ipak nisu ta klasa kao Bradley Beal, on je bukvalno savrsen da bude taj treci superstar.

 

E da, bez obzira sto mnogi osporavaju Irvinga zbog njegovog ponasanja van terena i verovanja da je Zemlja ravna, on je ipak nedodirljiv.

Cak sta vise, on je kosarkaski Kanye West, apsolutno genijalan u svom poslu, ali neshvacen od strane velikog dela javnosti, bas kao Kanye.

Plus, ne treba zaboraviti da je Kyrie odrastao u Nju Dzerziju, kao i da je fan Mrezica jos od malih nogu, nadam se da ce se penzionisati u Bruklinu :wub:

0ZkLo2T.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...