Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Bil Simons u podkastu je u fazonu ako se liga oduzi 2-3 meseca da mu Bruklin naprasno postaje favorit za titulu. Ima nekog rezona.

 

Sta mislite u kom stanju je debeli trenutno? Kola dnevno?

Link to comment

Pa ne, nego bi Bruklin za 2-3 meseca mogao biti Bruklin sa Durantom i Irvingom. I druga stvar koju kaze je da je moguce da ce se odmah uleteti u plejof, i da je upitno u kakvom stanju ce biti igraci i ekipe, koliko ce timovi biti uigrani, a kad nisi uigran preovladava individualni talenat, po cemu su ova dvojica top lige.

Link to comment

Jedino sto nije upitno je u kakvom su stanju durant i kajri i koliko su uigrani. 
 

kad smo kod bruklina, imaju 4 pozitivnih. 

Link to comment

sad će ceo tim preležati, pa u maju juriš na titulu

igraju 4d šah dok ostatak lige igra micu

 

Mau, prekriži Knickse kod mene i upuši Netse

Edited by omiljeni
Link to comment

Nešto gledam kao lud klipove Jordana, kao da sam ih malo gledao za života, tj one klipove u kojima drugi pričaju "Jordan Stories" i sl, evo nešto zanimljivo na šta naleteh jer su mi godine u Washingtonu prošle baš neopaženo. Koliko se sećam, a tada sam imao 21, 22, verovatno sam bojkotovao što nije do kraja igrao u Čikagu... Dok je bio u Čikagu, pratio sam i njega i Čikago na nivou božanstva, zato mi je i čudno da sam se posle ohladio, barem u tom nekom periodu. 

Uvek mi je bilo nenormalno krivo što se povlačio posle treće titule a da nije probavao četvrte. To bi bilo.. Nešto. A kontam da bi osvojio, samo da je nastavio barem po godinu 94e i 99e.

Filmić nije nikakva spektakularna produkcija, naprotiv, sranje je, ali lepo sumira taj period i kako je GOAT kidao i sa 40. Da nije bilo one glupe povrede kolena pred kraj prve sezone u WAS... Šteta. 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Bravo Milanche, pustice se danas ovo. 

 

Dosta je bilo tih perioda sa preskakanjem nekih sličnih trenutaka kad je nba u pitanju. 

 

Dobar refresher

Link to comment

Cool klip, odgledah pola, nastavljam kasnije.

 

Podsetih se sad kako su ti 3peat Lejkersi dva puta pobegli grobaru s lopate (Portland 2000, Kingsi 2002) i kako je vrlo lako istorija mogla da bude potpuno drugacija.

 

Ja sam Skotija voleo vise od MJ23, i bilo mi je razocaranje kako je igrao u Hjustonu i Portlandu. Ali sad gledam malo statistike, nije on bio nista znacajno losiji, i dalje all-round igrac, puni sve kolone, savrsen za drugu violinu. Mada je dve sezone bez Dzordana u Bullsima bio zmaj.

Link to comment

To su ESPN 30for30 dokumentarci.

 

Bad Boyse sam skoro odgledoa drugi put, a koji je o Niksima? 

Da nije Reggie Miller Vs New York Knicks? Taj KIDA. 

Link to comment

ono kako su bili grupa pametnih igrača, izmišljali svoj šatrovački jezik da bi mogli da pričaju na terenu a da ih protivnici ne razumeju

 

when the garden was eden 

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...