Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Nešto posle ovog "ol star" meča razmišljam kako bi košarkaške utakmice bile mnogo zanimljivije i dramatičnije kada bi imale sledeći format: da se kao u odbojci igra na dobijene setove. Da se igra na dva ili tri dobijena seta, a set bi se igrao do nekog rezultata, recimo do 20. Onda bi mečevi čitavim tokom sadržali tu notu dramatičnosti. Jer mnoge utakmice se po postojećem formatu pretvaraju u uspavanke i tek u završnici bude nekog uzbuđenja ...

Edited by stoka
Link to comment

Mislim da bi organizacija jedne utakmice u setove, po karakterologiji samog sporta jako odgovarala košarci, njenoj prirodnoj dramaturgiji ... Zamislite to krljanje na terenu u završnici svakog seta. Bila bi to poslastica za za sve košarkaške sladokurce, što bi rekao Cvitko ...

Link to comment
On 12.2.2020. at 17:00, freakns said:

ma jok, bio sam ozbiljan skroz :lol: 

kao i da je nezainteresovan sa 21/8.5/9.5... ja ne verujem da ljudi ne skapiraju toliko ocigledan sarkazam :s

 

plus, jedini navijac Nuggetsa na forumu dok je jos Jokic mastao da postane najbolji dzokej na svetu, i tankovanje mi se bas ucinilo ko super ideja :lol: 

 

EDIP: dokaz! ko je znao da su Nuggetsi avangarda pre nego su to postali, hah! (negde na sredini strane... molim lepo. ovaj zorglub garant bio navijac Miamija tada ...)

 

 

Ovo je spisak koji ti fali, ali sa pravog Super NBA topika. Ovaj presek je iz jeseni 2013.

Sad sam se setila kako su kojota i mene zezali za ova uslovna navijanja (kojot) i (MayDay). :D

 

MIA: Fei, Bane_V 

NYK: Teacher, Zinedine Zidane, Un-juice, (Sundance Kid)

IND: Scouser, (stoutspectacledbold-head), (kojot), (monstrum)

BKN: kud u maglu Simoviću, (kojot), (MayDay)

ATL: zoki82

CHI: Have_Fun, muslin, (kojot)

BOS: monstrum, 189-, cartman, Hamlet Strašni, (mvp), (MayDay), (Lancia)

MIL: Delija67

TOR: (kojot)

PHI: (Prlapan), (MayDay)

DET: Joe D, bergasa19, (kojot)

CLE: (kojot), (MayDay)

WAS: (kojot)

ORL: Cash, Rick James

CHA: (Ros)

SAS: Moća, ToniAdams, zorglub, crtamOrasi, Nesh

OKC: kojot, Timmi, Mos, (Bane_V)

LAC: goofs, (kim_philby)

MEM: stoutspectacledbold-head, (kojot)

DEN: freakns

GSW: kim_philby, FRhost, maheem, (Have_Fun), (stoutspectacledbold-head), (kojot), (Oxymoron)

HOU: Miljenko, fins fleet, (kojot)

LAL: fancy claps, Teixeira, MayDay, MILF HUNTER, radisa, Prlapan, keksi krem, (kojot), (189-)

UTA: (radisa)

POR: J. R. Smith, Tinman, Jose Raul Capablanca, Oxymoron, (Have_Fun), (kojot)

DAL: ZliGli, bradilko, Ros

MIN: Lord Stef, Apollo Creed, hattori, mvp, (kim_philby), (kojot), (Lancia)

PHX: Sundance Kid, Lancia, (radisa), (Oxymoron)

NOP: (kojot)

SAC: tsva, (Ros) 

Edited by MayDay
Link to comment

Jbg, sve, sve, ali kako sam ja stavio (Utah)? Jedino ako smo nešto pričali o istoriji, pa rekao da sam ih gotivio u onim mečevima sa Jordanom...

 

Kojot je prvi Ruxin ovog foruma... Tako Ruxa sad navija za pola PL, kao što je Kojot navijao za pola NBA lige... :)

Link to comment
34 minutes ago, radisa said:

Jbg, sve, sve, ali kako sam ja stavio (Utah)? Jedino ako smo nešto pričali o istoriji, pa rekao da sam ih gotivio u onim mečevima sa Jordanom...

 

Kojot je prvi Ruxin ovog foruma... Tako Ruxa sad navija za pola PL, kao što je Kojot navijao za pola NBA lige... :)

ima te i u Phoenixu i Lakersima... a kojot je tada bio zbunjen. to je bilo za vreme flaira sa Chegijem, pa nije znao jel tobdzija ili furundzija, samim tim i ovaki spisak :D

 

@Joe, to D je Detroit znaci :D

 

Link to comment
Just now, freakns said:

ima te i u Phoenixu i Lakersima... a kojot je tada bio zbunjen. to je bilo za vreme flaira sa Chegijem, pa nije znao jel tobdzija ili furundzija, samim tim i ovaki spisak :D

 

@Joe, to D je Detroit znaci :D

 

 

ja oduvek ubedjen da je to didulica

 

da se popravim, tako uvek citam nik

Edited by cedo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...