Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ono Gordonovo kucanje ispod dupeta 2016. mi je neprevazidjeno u poslednjih 10 godina. Čovek sedi u vazduhu dva metra iznad parketa jedno sekund.

Edited by Mos
Link to comment

Trebalo je da podele trofej, njih dvojica odlicni u kucanju, ova druga dvojica zalutali.

 

Trojkasi - jedno od uzbudljivijih takmicenja u poslednjih kusur godina. Zelene lopte su dobar stos.

Link to comment

Ono Karterovo do lakta meni nece biti prevazidjeno nikad. I ono kad je Hauard zalepio slicicu. Da je Grifin skocio preko krova umesto preko haube bilo bi najbolje ikada, ovako meh.

Steta za Gordona, smorio sam se onomad kad je Lavine osvojio. 

 

Link to comment
13 minutes ago, Plajvi said:

Ono Karterovo do lakta meni nece biti prevazidjeno nikad.

meni to bilo najslabije Carterovo zakucavanje.

ono kroz noge kad mu je McGrady podbacio je bilo najbolje, a tu negde je i ono sa penala sa dve ruke, pa onda ono divljačko kad se okrenuo za 360

Link to comment
6 hours ago, 1n54jd3r said:

Gordon pokraden drugi put

 

+1

 

Добар је клињо из Мајамија али стварно није у реду ово јбг

Link to comment

Grifinov nastup je totalni buljson bio, pobedio je jer je inace strasan kucac i jer se ekipa oko terena primila, hajp i ta sranja.

 

Karter i Džej Rič, to je ono što pamtim od 2000te naovamo.

Gordon ko Kemp, dva puta (mozda nezasluzeno) izvisio.

 

Mogli su da podele nagradu sinoc.

Link to comment

mi bili na ekskurziji u budimpešti, maj 2000, i ja uzeo mađarski specijalizovaniTM magazin o košarci samo zato što su imali poster cartera u prirodnoj veličini dok zakucava kroz noge.  ali jbg u povratku se napijemo u busu i zabravim časopis u onoj pregradi za prtljag iznad glave. :dry:

 

90ih sam to gledao kao opsednut. Ali od konkretnih zakucavanja sećam se Ceballosa i zatvorenih očiju i Barry sa penala. Posle Cartera nisam to nijednom više gledao.

kod nas je bilo jako kad se na ex-yu all staru Kukoč takmičio sa nekim klincem, totalnim anonimusom u Jordanovom dresu. :D

i sećam se jednog all-stara iz winston yuba faze kad je došao neki momak iz Profi Kolora ili tako nekog kluba iz te ere i oduvao konkurenciju. :D

Link to comment

A Drogutina Topića na našem all staru se ne sećaš? Igrao, kao, za Spartak ,sa Koturom, pa učestvovao u tim takmičenjima... Ja se tog ne bi ni sećao da nije bilo njega...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...