Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

4 minutes ago, nisam ja said:

Šta je drama? 

Screen assists? 

Šta mu to dođe, neka uručenja? 

Ma neki lik sto komentarise Utah plakao kako je Gobert underrated i kako je najbolji C u ligi a imao upravo triple double sa 10+ poena, 10+ skokova i 10 screen assists.

 

i sada ovi carevi troluju :D

 

ps. screen assist je kada napravis blok koji omogucuje coveku da poentira

Edited by freakns
Link to comment
12 minutes ago, Mos said:

Nisu losi za nekog ko nema sanse da zavrsi u top 4 :fantom: pa mozda cak ni u plejofu :D

nemaci pojma... numeju ni da tankuju kako treba...

Link to comment

Kapira kurac, ni jedan ni drugi veze nemaju šta se dešava, verovatno odgledaju jednocifren broj utakmica za sezonu, Keni tu još kao nešto i prati, a i on zna manje od prosečnog posetioca ove teme. 

Link to comment
7 hours ago, 1n54jd3r said:

istini za volju, klupa je napravila prednost, i onda kada je Jokara usao prednost je spala sa 15 cini mi se na 5...ali da, preuzeo je odgovornost, postavljao saigrace u napadu...bio je lider

 

A Clarkson je Jutu drzao iznad vode...luda partija, ne znam na kojim drogama je igrao...Micel je bio bez poena do sredine poslednje cetvrtine - 11 promasaja je skupio do tada

Pocela je da se topi prednost u trenutku kada je Jokic u igru a trener ga je  vratio   u igru kada ga i obicno vraca u poslednjoj cetvrtini,raspucao se Clarkson , nema to veze sa Jokicem, uvek  jedan takav prosek poludi  protiv Denvera i zabelezi rekord karijere ili tako nesto.

Link to comment

Bilo kako bilo, dobiti Jutu bez 3 igraca iz prve petorke plus veseli Plamli je huge win za Denver...Porter jr. dobija minute, fino se razvija...ovi sa klupe dobijaju vise minuta i odgovornosti u odsustvu startera...nadam se da ce generalno tim dobijati na samopouzdanju i utegnuti se do PO...ako podignu procente ubacenih otvorenih suteva bice jako zajebani za pobediti jer ce to mnogo boostovati i ucinak debelog (sada ga relativno cesto udvajaju i dodatno umaraju)

 

Malone gotovo na svakom postgame intervjuu potencira igru u defanzivi i ofanzivnom skoku (sto je rezultat htenja i koncentracije)...da im ucinak ponajvise od toga zavisi

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...