Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jokara je clutch jedino ga jebe to sto je u g7 protiv Blazersa u 4th qtr promasio sve zivo. Pa tek onaj dagger kad je iz cista mira asistirao Lillardu.
A jos se pamti ona eliminaciona protiv Wolvesa od pre 2 godine kad je fulio poslednjih 10-15 suteva i to tako da nijednom nije obruc dirao.

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

Jokara je clutch jedino ga jebe to sto je u g7 protiv Blazersa u 4th qtr promasio sve zivo. Pa tek onaj dagger kad je iz cista mira asistirao Lillardu.
A jos se pamti ona eliminaciona protiv Wolvesa od pre 2 godine kad je fulio poslednjih 10-15 suteva i to tako da nijednom nije obruc dirao.

 

trololololo

Link to comment

Pri čemu je više puta fauliran i bio premoren, a niko drugi nije smeo da preuzme odgovornost. Smešna priča. A protiv tog Portlanda su za tri šutirali 2/19, od čega je on pogodio te dve trojke još na početku utakmice, dok ostali nisu mogli ništa da ubodu.

Edited by napadaj
Link to comment



Pri čemu je više puta fauliran i bio premoren, a niko drugi nije smeo da preuzme odgovornost. Smešna priča. A protiv tog Portlanda su za tri šutirali 2/19, od čega je on pogodio te dve trojke još na početku utakmice, dok ostali nisu mogli ništa da ubodu.


Kakav je to onda clutch gen ako bude premoren u crunch time?

Kad je prodao onu utakmicu sa 4 produzetka, aj tu moze da mu se progleda kroz prste, ali kad je utakmica sa normalnom minutazom 35-40 min...
Link to comment

teorija o Jokarinom clutch genu se nadbije i sa zacom kickerom, ne treba mi triling

U 2 od 3 eliminacione utakmice je bio choke, trecu je izvukao Barton.
Dok u cv ima vise inauguracija nego resenih bitnih utakmica ja mu ne mogu priznati clutch gen.

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

teorija o Jokarinom clutch genu se nadbije i sa zacom kickerom, ne treba mi triling

U 2 od 3 eliminacione utakmice je bio choke, trecu je izvukao Barton.
Dok u cv ima vise inauguracija nego resenih bitnih utakmica ja mu ne mogu priznati clutch gen.

treba ti za ban, pošto na ove slabije karte moderacija očigledno ne reaguje, nekad su u tičerova vremena ove spekulacije o prodajama utakmica rješavane ekspresno, maltene kao ove o dopingu :fantom:

a sad zazivaš, ali nikako da te primjete :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...