Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

hezonja je bas los

jbt on je bio 5ti pik :isuse:

vec tri kluba promenio, svuda podjednako los do ocajan

 

ali problem je u portlandu, sto su uopste dosli u situaciju da on i oni likovi sto su u kingsima sluzili samo za trening imaju solidne minute

Link to comment
9 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ja samo skrolam kroz tviter, ne mogu to vise da gledam, jos uvek mi je u glavi onaj video gde cerkici objasnjava neku akciju.

Jbg, vratila sam unazad Arenu i nije toliko toliko potresno jer je LeBron opet okrenuo fokus na sebe. Kakve on veze ima sa Lakers nation kad će sledeće ili one tamo godine igrati za neki drugi tim..

Link to comment
Just now, MayDay said:

Jbg, vratila sam unazad Arenu i nije toliko toliko potresno jer je LeBron opet okrenuo fokus na sebe. Kakve on veze ima sa Lakers nation kad će sledeće ili one tamo godine igrati za neki drugi tim..


ma jede govna, seljak nadobudni

Link to comment
37 minutes ago, Joe D said:

11-5. Nije to bas toliko impresivno jebiga. 

 

Kao Penny Hardaway:

 

11-5 je 56-26

Nuggetsi su prosle godine bili drugi na zapadu sa 54-28

 

11-5 za 30 dana, pola tekmi bez tri startera, vise od pola na strani i vise od pola(ili tacno pola) against winning teams

7-3 na strani. Bolji procenat na strani ove godine imaju samo Lakersi, Milwaukee i Toronto.

6-2 vs teams with winning record(bilo je 9 kada je pisao, ali Mempis izgubio pa je ispod 50). Cak da racunas i Memphis, to je 6-3. Najbolji skor u ligi protiv timova sa winning recordom imaju upravo Nuggetsi, 12-7(drugi Milwaukee 10-6, treci Clippersi 12-8, Nuggetsi dobili i jedne i druge u januaru). Ovo je bolji procenat.

 

tako da, jebemliga, meni izgleda poprilicno impresivno. da su Lakersi to napravili bez AD, McGeeja, Greena i Kuzme, na ESPNu bi upravo raspravljali da li LeBronu oma da se dize bista ili da se saceka kraj sezone...

Link to comment
34 minutes ago, MayDay said:

Jbg, vratila sam unazad Arenu i nije toliko toliko potresno jer je LeBron opet okrenuo fokus na sebe. Kakve on veze ima sa Lakers nation kad će sledeće ili one tamo godine igrati za neki drugi tim..

 

Tako je. #LakerNation, a tu je tek dve godine i ništa nije uradio, jako smešna priča.

Edited by napadaj
Link to comment
9 minutes ago, freakns said:

 

 

tako da, jebemliga, meni izgleda poprilicno impresivno. da su Lakersi to napravili bez AD, McGeeja, Greena i Kuzme, na ESPNu bi upravo raspravljali da li LeBronu oma da se dize bista ili da se saceka kraj sezone...

Ne preteruj. AD sam vredi vise od ove cetvorice koji im fale. Da je ovo sinoc zavisilo od Jokica, izgubili bi 20 razlike, posto je igrao na rezervi. Ako ista, ove povrede su isforsirale od moacha neke poteze koje ne bi povukao inace jer je konzerva, i pokazale sa kakvom dubinom zapravo raspolaze. Ali ne moze se praviti tim sa 15 igraca za rotaciju. ocekujem da padnu kad budu kompletni i nije neki sok da ovako oslabljeni izgledaju bolje kao tim. Znam da u Denveru imaju tendenciju da se zaljubljuju u svoje igrace, ali u nekom trenutku moraju da se odluce za 2-3 noseca i da ih okruze sljakerima. 

Link to comment

Ma kako nije. U prvom poluvrenu je disao na skrge, gubio lopte kao pocetnik i lomio tablu ciglama, u drugom je napravio 4. faul pocetkom poluvremena i presedeo ceo najbolji period igre svoje ekipe na klupi. i ocekivano je bilo s obzirom na to da u igrali pre 18 sati, ali sinoc nije bila njegova pobeda. svi ostali u odigrali fenomenalno. 

Link to comment
57 minutes ago, Joe D said:

Ne preteruj. AD sam vredi vise od ove cetvorice koji im fale. Da je ovo sinoc zavisilo od Jokica, izgubili bi 20 razlike, posto je igrao na rezervi. Ako ista, ove povrede su isforsirale od moacha neke poteze koje ne bi povukao inace jer je konzerva, i pokazale sa kakvom dubinom zapravo raspolaze. Ali ne moze se praviti tim sa 15 igraca za rotaciju. ocekujem da padnu kad budu kompletni i nije neki sok da ovako oslabljeni izgledaju bolje kao tim. Znam da u Denveru imaju tendenciju da se zaljubljuju u svoje igrace, ali u nekom trenutku moraju da se odluce za 2-3 noseca i da ih okruze sljakerima. 

sam AD vredi koliko i Jokic, ali nije u tome poenta, vec da igras bez startera... dubina Denvera je poprilicno upitna, jer imas 7-8 igraca koji idu od sjaja do ocaja u svakoj tekmi, i onda imas tekme kao ova gde iznesu tekmu, ali onda imas i gomilu tekmi koje zaseru. a to za odlucivanje, to se slazem. videcemo sta ce da urade, ali 3-4 igraca na kraju sezone moraju da idu. Jokic, MPJ i Murray moraju biti nosioci, ostalo moraju da srede. 

 

53 minutes ago, napadaj said:

Nije Jokić igrao na rezervi toliko koliko je taktika protiv Milvokija da se šutne što više trojki, imaju lošu odbranu spoljne linije.

Milwaukee je najbolja odbrana lige, kakva losa odbrana spoljne linije. Jokic je izgledao ko mrtvo puvalo prvo poluvreme, sto i nije cudno jer igra preko 35min po tekmi od kada je Plumlee povredjen, noge postaju teske, treba vise vremena da se opusti... njemu ce all star break da legne ko budali samar

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...