Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Mene ovo pokosilo ko ortak da mi umro. A nisam ga nikad voleo kao igraca, cesto navijao protiv njega, mrzeo kad ga porede sa Dzordanom (a nisam voleo ni Dzordana kad je igrao [emoji3] ), ali bezgranicno postovanje i za njega kao profesionalca i trud i sve sto je dao kosarci. A kupio me je malo po malo ponasanjem posle penzionisanja, tu i tamo osvane neki clanak o razgovoru sa ovim, razgovoru sa onim, Brajant mi pomogao ovo, Brajant ono, poneka izjava skroz na mestu. Nije se preterano eksponirao, nije gladan slave, zvezda, pijadestala, miran tip.

 

A sve ovo sa cerkom je samo jedan ogroman grumen soli na ranu. Zajebes i kosarku i NBA i sve, sama pomisao da se nalazis u helikopteru koji pada sa rodjenim detetom i poslednjim trzajima zivota pokusavas da ga umiris i da mu pomognes, pa jbt :( 

 

Moram staviti potpis na ceo post. Bukvalno me hiljadu stvari nerviralo kod njega kao igrača, od silovanja desetina šuteva po meču, forsiranja na All Star tekmama, celog hajpa oko Lakersa pa do tog jurenja Jordana po svaki cenu, ali toliko me juče pogodilo sve ovo da bukvalno 2 dana nisam svoj, neverovatna praznina kakvu ne bih ni slutio.

 

 

Btw meč Lakersi-Clippersi odložen do daljeg.

Link to comment
45 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ma ima to na njihovom sajtu, može da se gleda...recimo ovo

 

https://www.tvarenasport.com/emisije/u-obrucu/kosarka/emisija-u-obrucu-gost-zlatko-bolic-2020-01-14

 

Sad, ne znam koliko vremena im treba da upuju večerašnju epizodu


Brao, zahvaljujem!

 

Par minuta starog intervjua gde objasnjava zasto je poceo da se vozi helikopterom :( 

https://streamable.com/ph3d1

Link to comment

Gledao Spajk Lijev dokumentarac na areni i poslednja scena Kobi nosi ćerkicu i priča joj- Ličiš na mamu ali si tatina devojčica on tebe najviše voli. 

Baš tužno i bolno, živote

Link to comment

kopletna juta koja je unazad mesec, dva najbolja ekipa lige i ima 19-2 u tom periodu

gubi kuci i to ubedljivo od hjustona koji vec duze ne moze da se sastavi

i to hjustona bez hardena, kapele  i vestbruka :blink:

 

unisti ih gordon

Link to comment

Kingsi stigli zaostatak od 17 razlike 2 i po minuta pre kraja protiv Minesote.

Bjelica imao najveću minutažu u ekipi,malo falilo za TD.Sjajno se snašao u Kingsima,treći igrač ekipe.Trojke šutira fenomenalno.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

LeBron

 

"I'm Not Ready but here I go. Man I sitting here trying to write something for this post but every time I try I begin crying again just thinking about you, niece Gigi and the friendship/bond/brotherhood we had! I literally just heard your voice Sunday morning before I left Philly to head back to LA. Didn't think for one bit in a million years that would be the last conversation we'd have. WTF!! I'm heartbroken and devastated my brother!! Man I love you big bro. My heart goes to Vanessa and the kids. I promise you I'll continue your legacy man! You mean so much to us all here especially #LakerNation and it's my responsibility to put this shit on my back and keep it going!! Please give me the strength from the heavens above and watch over me! I got US here! There's so much more I want to say but just can't right now because I can't get through it! Until we meet again my brother!! #Mamba4Life #Gigi4Life"

 

:cry::cry::cry:

Link to comment

Iz tog teksta:

 

Quote

 

For the next four hours, we sipped beer, talked hoops, and analyzed what quickly became a boring Cleveland Cavaliers blowout over the Toronto Raptors. He paused the game a few times to point out nuances: something about Kyle Lowry's footwork on defense, a missed opportunity by some ball handler to attack a defender who had his feet angled the wrong way.
 

Kobe had no interest in becoming another media talker. He wanted to change the entire media discourse, likening the challenge that night to "turning around the Titanic." He almost burst from his chair as he spoke about gathering archival footage, and making mini-documentaries about individual games -- a great Bill Russell performance, that kind of thing. He talked about working together, and in early 2017, he had me send him clips of James Harden and Russell Westbrook navigating various pick-and-roll defenses -- another test, I think.

 

 

 

Baš sam o ovome razmišljao pre neki dan. Često gledam Inside the NBA, Players Only, Pipena, Pirsa, Trejsija, KG-a, ali svi oni se zajebavaju, pričaju anegdote, prave poređenja, bacaju paušalne ocene...Sve je to do jaja, lepo je gledati NBA tako što od igrača slušaš ono što govore kao kad i sam pričaš sa drugarima o košarci. Evo ESPN je pre neki dan izbacio više klipova sa bivšim i aktuelnim igračima o izumiranju centara i igre na postu, u kojem ima jako puno glupih izjava koje su dali legendarni igrači.

 

Kobe je imao potpuno drugačiju priču o današnjoj košarci u svom serijalu Detail. Ovde je cela lista, šteta što nije obrađeno više igrača i situacija - https://www.youtube.com/playlist?list=PLhnjjguVeg62iGsqHSkY-gouC5-c3Ff_J

 

Edited by napadaj
Link to comment

Jbt.. jos ne mogu da svarim stvari

Bukvalno refreshujem po netu i ocekujem da ce neko javiti da je Kobi preziveo
Nepojmljivo mi je nekako.. jbt to je jebeni Kobi... ne moze tek tako zavrsiti.. nerealno mi je

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...