Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

12 minutes ago, omiljeni said:

Dok u cv ima vise inauguracija nego resenih bitnih utakmica ja mu ne mogu priznati clutch gen.

Samo da ne dodje do Jokare ovaj tvoj stav...ubedacice se, ko zna - mozda i napusti kosarku...

Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

Daleko od toga da je Embid druga dimenzija u odnosu na Jokića i da je neuporedivo bolji, ako je uopšte i bolji. Nije samo to što se ne povređuje jedina Jokićeva prednost, već su to svakako i bolji pregled igre i clutch gen.

 

Sve više se priča o tome da Embid i Simons nisu dobar tandem i da će Filadelfija morati da bira s kim od njih dvojice nastavlja dalje, pa je ovogodišnji plejof jako važan za tu ekipu. Ne bi me čudilo da ispadnu od Toronta i bez Lenarda.

Jos ce oni plakati za Dzimijem kad krene PO... 

Link to comment

de ne raspravljajte se sa trollinom omiljenim. covek ne gleda kosarku uopste, NBA prati zbog fantasyja iskljucivo

 

inace, Dame, poslednjih 6

61pts, 7ast

47pts, 8ast

50pts, 13ast

36pts, 11ast

48pts, 10ast

51pts, 12ast

 

covek je na nekim drogama, ,ovo nije normalno sta radi

Link to comment

Kajri se opet povredio...upetljala mu se noga ispod Bredlija Bila u borbi za loptu...danas ide na MRI pa ce se znati vise, ali je delovalo zajebano bas (iako je uspeo sam da odseta do svlacionice)

Link to comment
4 hours ago, freakns said:

de ne raspravljajte se sa trollinom omiljenim. covek ne gleda kosarku uopste, NBA prati zbog fantasyja iskljucivo

 

inace, Dame, poslednjih 6

61pts, 7ast

47pts, 8ast

50pts, 13ast

36pts, 11ast

48pts, 10ast

51pts, 12ast

 

covek je na nekim drogama, ,ovo nije normalno sta radi

i to uz odlicne procente suta

jbg, to mu izgleda jedini nacin da ovu skupinu mediokriteta drzi koliko toliko iznad vode

od igraca njegovog nivoa on je okruzen verovatno najlosijim pomocnim osobljem

Link to comment

Ko li su ovi ljudi u hali koji su dosli da gledaju Pissedonse u nedelju ujutru?

 

Jokic bi mogao da popravi svoj rekord po brzini ostvarivanja triple-double-a ako se malo iscima. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...