Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

nba live sa pocetka prosle decenije je poslednji put kada sam igrao kosarku protiv mojih drugara. lik nije znao ko su jordan ili shaq i dobije me tako sto sa jebenim chucky atkinsom sutnuo trojku svaki put kada je presao centar. 

Link to comment
4 hours ago, Miljenko said:

Valjda je logicnije da sutnes za poen vise, sa malo vece distance. Meni te dugacke dvojke nisu bile jasne ni devedesetih, no to je verovatno generacijska stvar. Sada se to jednostavno i ne pokusava; ako si zatvoren, dodas saigracu da opali za 3.

ovo je istina dok ne dodjes u playoff.

tada se dopusta vise kontakta, mnogo teze je uci pod kos, plus se ozbiljnije zatvara trojka.

pogledaj samo sampione poslednjih par sezona. Durant itekako ima sut sa poludistance. Kahwi isto tako. ona titula Cavsa, Kyrie je boga oca ispogadjao sa poludistance. da ne idemo toliko daleko do Mavsa, Heata ili Spursa... Warriorsi bez Duranta su zapravo jedini tim koji je uzeo titulu bez da su imali konstantan sut sa poludistance. svakako je trojka daleko vise u upotrebi, ali nije bas midrange toliko stvar proslosti kao sto se prica...

kao i NFL uostalom... mora QB ovo i ono, baca se 45 puta po tekmi, RBovi sada nee sluze nicemu ako numeju hvatati, itd, itd... i onda dodje playoff i riljaj, riljaj, riljaj i igraj odbranu, kao i pre 50 godina :)

Link to comment
7 hours ago, Miljenko said:

To za Soni stoji. Drugar je uvek birao Jordana i drugare, dok sam ja igrao sa Rocketsima. Za dva je sutirao samo Olajuwon, sve ostalo je islo na pokusaje za 3.:laugh: Zbog razlike u kvalitetu timova, jedina sansa da ga dobijem je bio visok procenat suta za 3 poena.:rolleyes:

Ili scena iz igraonice, `97 godina otprilike. Igrao se neki NBA, koji nije bio NBA live. Decku iz kraja pomenem nekog aktuelnog igraca, a on prvo pita jel taj ume da ubode trojku ili ne.:D

ja sam onoliko puta gubio lozinke za bball.exe i to je bio pakao.  Kako pogoditi ukupan broj pobeda Bucksa u plejofu???? 

 

tu je moglo da se sutne sa svih mesta na terenu i da se pogodi barem obruc. I bio je moguc dvokorak iz mesta. Realno, imali su preskordiciju buducih dogadjaja. 

 

Stokton je imao plavu kosu, to je bilo smesno. 

Edited by pacey defender
Link to comment

fuck me, kakva je to igra bila! sastavi timova, magic, bird, jordan u bullsima, badboys pistonsi, vodili su racuna o nekim sitnicama, tipa jabbar (i samo jabbar) je cesto sutirao skyhook, igraci pocrkaju posle 1/4 i moras da ih menjas, iako nigde nije bilo nikakvih statsa, rejtinga itd. Secam se ako driblas loptu i napravis fintu suta, stane dribling, pa ako ponovo probas da se pokrenes budu koraci :D to nema ni u NBA2K!

Link to comment

Dzef Tig poslat u Atlantu, zajedno sa Trevorom Gremom, dok u Minesotu stize vizljasti polu-covek-polu-kraba (priznajem da nemam pojma ko je ovaj lik).

 

edit: apparently taj lik prima 18 milki godisnje, u izlaznoj je godini ugovora. Tig je imao 19, takodje u izlaznoj. Nikakvog smisla nema ovaj trejd, ajd da se djoramo radi djoranja.

Edited by goofs
Link to comment

Posle 6 nedelja, Thomas Bryant se vraca na parket.

Za Ziaona se spominje 22. januar i mec vs SAS.. videcemo.

Wall je poceo da trenira 3v3 prosle nedelje.

 

Damion Lee i zvanicno postao clan Warriorsa nakon onog dvojnog ugovora.

Za Nurka se na jednom podkastu od pre par dana, spominjalo da ce potencijalno debitovati ove sezone, u februaru nakon All Star pauze.

Sto se Oladipo-a tice, planirani datum je 29. januar vs CHI, nakon sto se ekipa vrati s putesestvija (sledi im domacinstvo vs MIN pa onda 5 uzastopnih gostovanja).

 

Curry 1. februara ide na zakazane preglede kad ce se znati nesto vise.

Za Klaya su iz tima (a i on) rekli da nece zuriti, a kao moguci povratak spominjali april.

Link to comment

Bilo bi prejbno da se i Kari i Klej vrate za poslednjih mesec dana lige i da vezu 10 pobeda koje im ionako nece nista znaciti, ali ce najaviti svima sta ih ceka sledece sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...