Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

38 minutes ago, MiddleClass said:

Odu Beli i Bogdan... Koliko bi ljudi navijalo za Sakramento i pisalo na novom topiku? :D

brojka bi tezila nuli verovatno...ukoliko nema nikoga ko je Divcev fanboy

Link to comment

Kolko Divac ima jos kredita kod uprave Kingsa? Kapiram da je tu kao legenda kluba, i da se okruzio drugim legendama, ali Kingsi su jedini klub bez plejofa unazad 10 godina (cak i mrtvi Niksi su igrali), i sad kad je konacno dosao trenutak da kapitalizuju uradjeno otprilike sve puca po savovima. Back to the drawing board. Jbo ih Doncic.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Zasto bi voleo da Bjelica zapali, zar nije sam izabrao raspale Kinse nakon sto je odjebao ekipu koja je u krugu konkurenata za prsten da bi imao neku satro sigunost? To je hteo, nek sedi sad tamo.

koliko se secam ponudili su mu znacajno slabiji ugovor (MLE)?! I imali su u to vreme Sarica u ekipi ispred njega...

Link to comment

 

14 minutes ago, 1n54jd3r said:

koliko se secam ponudili su mu znacajno slabiji ugovor (MLE)?! I imali su u to vreme Sarica u ekipi ispred njega...

sta god da su mu ponudili, prvo je prihvatio pa posle ispalio. i kakve veze ima sto je imao nekoga ispred sebe u ekipi? jel zelja da igra vise, ili da igra u konkurentnoj ekipi? ne moze on i jedno i drugo. 

Edited by Joe D
Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

 

sta god da su mu ponudili, prvo je prihvatio da i posle ispalio. i kakve veze ima sto je imao nekoga ispred see u ekipi? jel zelja da igra vise, ili da igra u konkurentnoj ekipi? ne moze on i jedno i drugo. 

U tom trenutku nije mogao i jedno i drugo jer je iza sebe imao nezavidnu statistiku pod ludim Tibodo-om. Divac mu ponudio jaci ugovor u ne toliko konkurentnoj ekipi (ali ipak perspektivnoj) jer ga dobro poznaje i ne vrednuje ga samo na osnovu NBA karijere. Sada je popravio brojke te mozda moze da zabode i jedno i drugo. Ne vidim u cemu je problem.

 

Osim ako ne pricamo o moralnoj strani odjebavanja sixersa nakon sto je prihvatio ponudu...tu je svakako ispao neprofesionalan

Link to comment
30 minutes ago, 1n54jd3r said:

brojka bi tezila nuli verovatno...ukoliko nema nikoga ko je Divcev fanboy

Ma kakav Divac, ali eto ja bih nastavio da ih gledam svaku.. tako da daleko od nule, tu su I goofs I pbg  ;)

Link to comment

Problem je u tome sto je (po njegovim recima) njemu ideja bila da dobije visegodisnji ugovor da ne bi morao stalno da seli porodicu, a ne to koliko ce para da dobije, pa bi malo glupo bilo da ga presele na pola ugovora. drugi problem je u ideji koju deluje da imas da ce sad neki tim ranga filadelije da ga uzme i da mu da istu ulogu koju je dobio u sakramentu. jerbo nece. imao je tad sarica ispred sebe, imace sad nekog drugog. sto ne verujem da je njemu problem, ali vidim da ima ko misli da je ispod bjelicinog renomea da bude rezerva.

Link to comment

@Joe D ideja je da decko (ali i Kingsi) moze da valorizuje svoje partije tokom ovog trade prozora - u smislu da predje u neku ozbiljniju ekipu koja ce se boriti u PO. Nece on nigde biti lider niti go-to igrac, verovatno ne ni starter...ali moze da zabode 20-25min u ozbiljnoj ekipi (u ovoj sezoni je trenutno na 27.5). To sto je pominjao visegodisnji ugovor, prosto ne pije vodu u NBA. Taj ugovor ti ne garantuje (makar ne ogromnoj vecini igraca) da ces kraj ugovora docekati u istoj ekipi. 

Link to comment

.

11 minutes ago, 1n54jd3r said:

@Joe D ideja je da decko (ali i Kingsi) moze da valorizuje svoje partije tokom ovog trade prozora - u smislu da predje u neku ozbiljniju ekipu koja ce se boriti u PO. Nece on nigde biti lider niti go-to igrac, verovatno ne ni starter...ali moze da zabode 20-25min u ozbiljnoj ekipi (u ovoj sezoni je trenutno na 27.5). 

sto je ono sto bi i dobio u fili. ali je imao druge prioritete. ne znam zasto navijaci zele za njega nesto sto sam nije zeleo za sebe. 

 

 

Link to comment

Debeli opet ubacio kad treba... na 5 sec pre kraja za produzetak. potpuni car. a zamislite tek da je lvl Embiida ili KATa kako bi Nuggetsi igrali? ihaaaaj

 

ps. koliko je screen assista imao Gobert ova put? :lol:  

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

.

sto je ono sto bi i dobio u fili. ali je imao druge prioritete. ne znam zasto navijaci zele za njega nesto sto sam nije zeleo za sebe. 

U ovom scenariju koji je odabrao moze da dobije vise. Bolji kes i status u ekipi. Ne bi morao ne znam koliko da se dokazuje i ne bi mu se desavalo da dobija minutazu na kasicicu. Thats all...

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

jeste, zato sto je u kingsima naucio da igra kosarku. 

U Kingsima je dobio fer priliku da pokaze deo talenta za koji mi znamo da postoji a koji nije uspeo da prezentuje prethodno u Minesoti. Ta prilika je dovela do toga da mu je porasla "cena" (status/vrednost) na trzistu i da se njegov ugovor u ovom trenutku smatra za vise no povoljan. Ukoliko mislis da bi se slicno desilo u Fili, nikakav problem - slozimo se da se ne slazemo. Bez tvrdoglavog guranja u nedogled sa obe strane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...