Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

ovi oklahomcani se bas ne sale
sve mislim stace u nekom momentu, a oni izgleda tek hvataju zalet
ajde sto je ovih +21 drugi najveci poraz raketa u sezoni, vec su ih i ostavili na minimalnom broju poena svega 92 :hail:
samo jos protiv denvera su ubacili manje od 100
pol jos nije propustio utakmicu, galinari svega 6
 
meni su oni ubedljivo najvece iznenadjenje sezone
delovali su mi da imaju ok petorku i krs klupu i da ce se raspasti kad krenu povrede i zavrsiti pri dnu zapada
medjutim ni blizu toga
Spominje se Gallo u trejd pricama, istice mu ugovor
Videcemo za sta ce se OKC odluciti
Ja bih voleo da ostane

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
7 hours ago, pbg12345 said:

samo da treeejda ne bude

ludila medju kingsima

lejkersi nude zamlate

plase nas raznim kuzmama

 

Ja bih baš voleo da trejduju Bogdana u Lejkerse, da igra čovek sa Lebronom, plej of, borba za titulu i ostalo. Bogdan mi deluje kao vredan i dobar momak i definitivno bi mi bilo draže da on odigra NBA finale nego da mrtvi Kingsi jednom uđu u plej of i ispadnu u prvoj rundi. Pri tome ni sa Bogdanom im nisu velike šanse da to urade. Ja sam se baš smorio kada je on otišao u Kingse, tada su bili baš zakucani za dno, na kraju nije ispalo tako loše, ali vreme mu je da ide. Grehota da provede najbolje godine u ekipi sa lažnim nadama da su PO tim, a realno su zakucani ispod crte, sa malom šansom da ih eventualno jednom usere, gde će godinama da doživljava frustracije jer cilj nije ostvaren.

Link to comment

Jbt, sto se nerviram :D Na youtube snimku Simmonsovog Book of Basketball podcasta iza Steve Nesha stoji (mutna) fotografija sa fudbalske utakmice sa dva lika koji deluju kao Djorovic i Brnovic(?) u SRJ dresu i fudbalski sudija u crvenom. Mislim nema sanse da su oni, pre je neka Argentina ili USA, ali bas jebeno lici. Ima neki ogromni grb. Ne mogu da gledam a da ne vidim fotku :D

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ja bih baš voleo da trejduju Bogdana u Lejkerse, da igra čovek sa Lebronom, plej of, borba za titulu i ostalo. Bogdan mi deluje kao vredan i dobar momak i definitivno bi mi bilo draže da on odigra NBA finale nego da mrtvi Kingsi jednom uđu u plej of i ispadnu u prvoj rundi. Pri tome ni sa Bogdanom im nisu velike šanse da to urade. Ja sam se baš smorio kada je on otišao u Kingse, tada su bili baš zakucani za dno, na kraju nije ispalo tako loše, ali vreme mu je da ide. Grehota da provede najbolje godine u ekipi sa lažnim nadama da su PO tim, a realno su zakucani ispod crte, sa malom šansom da ih eventualno jednom usere, gde će godinama da doživljava frustracije jer cilj nije ostvaren.

iz bogdanovog ugla da :D

iz ugla kingsa ne bi valjalo da ode, posebno ne za kuzmu ili lava jos i vise

 

mada, najbolje bi bilo da titulu uzme sa kingsima

to je sasvim realno vec ove sezone :fantom:

Spoiler

 

docepamo se 8 mesta, odatle na lejkerse, gde bar jedan od ove dvojice propusta seriju usled izmrcvarenosti tokom sezone

potom hjuston, tu vec nije potrebno da propusti seriju i dve utakmice bez hardena bi bile dovoljne za ulaz u finale koferencije

pred tu seriju divac sedne sa jokarom, kaze pusti nas brate, nama je ovo jedinstvena sansa za finale, a ti ces igrati svake godine

i obeca mu max posle 35te 

u velikom finalu lagano, koga god. jer zapad>>>istok

eto. laganica. titula je tu iza  coska :fantom:

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...