Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Denver ove godine poprilicno varira iz utakmice u utakmicu u dva segmenta: kvalitet odbrane i % ubacenih suteva spolja (pogotovo se odnosi na otvorene suteve). Nize procente mogu da kompenzuju kvalitetnijom odbranom, ali kada odbrana skripi onda obicno gledamo ruzne utakmice i poraze od autsajdera. Ok imali su probleme sa povredama, ali to ne moze biti opravdanje - ko ih pa nema ove sezone.

 

Mozda sam preterani optimista, ali mislim da ce Meloun utegnuti ekipu do PO i da ce to biti dosta drugaciji Denver od ovog koji sada gledamo.

Link to comment

Denver je ove godine super sa povredama. od startera, Jokic i Murray  su odigrali sve tekme, Harris propustio 2, Barton 3(jednu zbog sahrane, 2 zbog povrede) i sada im je Millsap povredjen, ima za sada 7 propustenih. Murray i Harris imaju probleme s povredama trenutno, ali igraju. uz to, Plumlee, Morris i Grant, najvaznija 3 igrac s klupe su odigrali sve tekme. i ostatak klupe nije imao neke vece probleme, samo oni ispadaju i upadaju u rotciju...

 

sve u svemu, to je extra za sada.

 

kada dodje playoff, sve ekipe ce izgledati drugacije, ne samo Denver. Denverova igra ce zavisiti od dve stvari. procenat ubcenih otvorenih tojki(jedna od stvari koja ide od sjaja do ocaja) i koliko ce Jokic oci da vuce. ako Jokara ponovi proslogodisnji playoff(u sta iskreno sumnjam), Denver bi morao da izgleda mnogo bolje. oni su i prosle godine promasili boga oca spolja, Barton i Harris su igrali povredjeni, pa su ipak bili na 5min od finala zapada. 

 

 

Link to comment

Sve laki poeni za Dwighta al drago mi je da se lepo zabavlja plus trojka pred kraj :wub:

Nisam verovao da cu ikada navijati za ekipu u kojoj igra Lebron al eto dešava se :lol:

 

 

Link to comment

Sa svim tim navedenim porazima i Jokicevom igrom na nivou rekreativca u novembru, Denveru je ovo najbolji start u istoriji kluba.
 

Vreme je da odmorim malo od topica. Svako dobro.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Lebron izgleda kao mrcina u poređenju sa Dvajtom, je li se to ovaj toliko napucao ili se Dvajt osušio

 

Lempron se pretproslo leto lozio na neke keto dijete i neke gluposti, skinuo je malo kilograma. Sto je i ok, treba tako u njegovim godinama da bi duze trajao.

S druge strane, meni i Dvajt deluje mrsavije od onoga kako je nekada izgledao, ali tek on mora da pazi na kilazu posle sve zajebancije sa ledjima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...