Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ali nikako kompletni da budu

Sad se Favors vratio, ali nema Jruea duze vreme
Valjda se vrati uskoro, pa eto i Ziona kroz par meceva

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
23 minutes ago, napadaj said:

Zajon se vraća, odnosno počinje 22. januara, tako su javili pre 3-4 dana.


Da da
Pisao sam pre par postova o tome
Na to i mislim
Nadam se da se Jrue vrati uskoro + Zion pa da vidimo kako ce izgledati u kompletu

Link to comment
4 hours ago, zorglub said:

U stvari nismo:

 

Jonathan Givony of DraftExpress reported that Luka Doncic has not shared his medical information with the Kings.

 

Bilo je u jednom trenutku više izvora koji su govorili isto. Nešto se definitivno kuvalo između Vlada i Luke, a ako se dobro sećam, povod je bio i neki Divčev komentar o njegovom ćaći.

 

Pa tek je ovo poslednje debunkovano kao netačno. O ovome gore smo pisali još dok se dešavalo navodno, pa smo pisali posle, pa smo pisali posle pa smo pisali posle i sve što je ta "druga strana" uspela da proizvede jeste neki članak iz nekog opskurnog medija koji čak ni eksplicitno ne potvrđuje priču. Kontam da ljudi imaju problem da se sete, evo ja prvi ne mogu tačno u detalj svega da se setim, ali apsolutno nikakve priče o ostanku Dončića nije bilo u Realu osim njegove kurtoazne izjave da ne želi da priča o NBA dok mu se ne završi sezona, da je trenutno fokusiran na Real što bi svako normalan izjavio. 

Link to comment

Zastrašujuće. 6-0 za jokića protiv indijane. Dobro aj jedan je bartonov. 

Ima i 3 skoka i 3 nepisane asistencije jer ovi njegovi zicere promašuju. I odbranu bije od starta. 

1 man team. 

Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

 

Pa tek je ovo poslednje debunkovano kao netačno. O ovome gore smo pisali još dok se dešavalo navodno, pa smo pisali posle, pa smo pisali posle pa smo pisali posle i sve što je ta "druga strana" uspela da proizvede jeste neki članak iz nekog opskurnog medija koji čak ni eksplicitno ne potvrđuje priču. Kontam da ljudi imaju problem da se sete, evo ja prvi ne mogu tačno u detalj svega da se setim, ali apsolutno nikakve priče o ostanku Dončića nije bilo u Realu osim njegove kurtoazne izjave da ne želi da priča o NBA dok mu se ne završi sezona, da je trenutno fokusiran na Real što bi svako normalan izjavio. 

 

Opskurni mediji su onda i yahoo, i espn - samo sam uzeo prvi link iz pretrage. Jeste, pričalo se svašta u vezi s ovim.

Link to comment
32 minutes ago, zorglub said:

 

Opskurni mediji su onda i yahoo, i espn - samo sam uzeo prvi link iz pretrage. Jeste, pričalo se svašta u vezi s ovim.

U vezi sa čim konkretno??

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...