Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Hoce@Have_Fun da nas updateuje o stanju na tabeli ili sada nije zanimljivo? :fantom:
Pa nema nekih velikih promena osim sto je BKN u problemu i 2-8 poslednjih 10 meceva

MEM se zahuktao pa imaju 6 vezanih pobeda

Juta konacno izgubila nakon serije pobeda

Ili je komentar bio neka prozivka koju nisam skontao :D

Favours se vratio nakon one manje povrede i odmah dobio jacu minutazu i dobro odigrao

Jrue je jos inj :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Suska se da je Minesota spremna da utopi Roboa, pominje se nekoliko potencijalnih odredista, izmedju ostalog i GSW sa Deandjelom. Ali kazu da u tom slucaju Minesota mora da ponudi jos nesto?! Ja ne znam sta ce GSWu Deandjelo, za lika nema mesta u ekipi kad se vrate ova dvojica a preskup je da sedi na klupi. 

Link to comment

SAC mediji ubacili i Bjelicu u trade spekulacije...fazon da je on trenutno najvredniji trade chip koji imaju...jeftin ugovor, vezan i za narednu sezonu...fazon Bogdan je kvalitetniji igrac ali i potencijalno samo half season rental

 

Voleo bih da zapale obojica u ekipe koje ce igrati PO ove sezone

 

i dodatni trac: jedan od razloga zasto je Jeger popio pedalu je taj sto je glasno zagovarao ideju da draftuju Luku, a kada su mu dali Beglija - nije mu davao dovoljno prostora za razvoj

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Zasto bi voleo da Bjelica zapali, zar nije sam izabrao raspale Kinse nakon sto je odjebao ekipu koja je u krugu konkurenata za prsten da bi imao neku satro sigunost? To je hteo, nek sedi sad tamo.

Link to comment
33 minutes ago, Joe D said:

Zasto bi voleo da Bjelica zapali, zar nije sam izabrao raspale Kinse nakon sto je odjebao ekipu koja je u krugu konkurenata za prsten da bi imao neku satro sigunost? To je hteo, nek sedi sad tamo.

 

Naigrao bi se u Filadelfiji, ne bi video terena

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...