Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ja bih Matipa kao startnog CB, onda može Gomez da bude prva i jedina rezerva za sve četiri defanzivne pozicije :sleep:

 

Tanak je squad na svim pozicijama osim CM, pa me nekako ne iznenađuje što se jedino Thiago ozbiljno pominje.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Tanak je squad na svim pozicijama osim CM, pa me nekako ne iznenađuje što se jedino Thiago ozbiljno pominje.

carski :D:D

Link to comment

Ma ne pričam o Ake-u, nego generalno. FSG se opasno zajebava i pronalazi razloge neulaganja u igrače, naročito sad kad ostaje 5 igrača u zameni, kad su otišli Lovren i Lalana. Na klupi od seniora ostaju Matip, Milner, Origi*, Ox, Minamino*. To je to. S obzirom da Matip ima staklene nogice samo je pitanje trenutka kad ćemo da ostanemo sa samo dva "senior" defanzivca, mada Gomez to sigurno nije. Što znači samo jedan. Ovo je klasičan Lester scenario nakon nastavka, koji samo čeka da se dogodi. Ove godine smo dobri od osvajanja lige oko 180 M funti, plus još neka kinta od Lige šampiona plus skoro 250 miliona prošle godine sa nula senior transfera a i dalje se kuka da se nema para.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Ja bih Matipa kao startnog CB, onda može Gomez da bude prva i jedina rezerva za sve četiri defanzivne pozicije :sleep:

 

Tanak je squad na svim pozicijama osim CM, pa me nekako ne iznenađuje što se jedino Thiago ozbiljno pominje.

Ne brinem ja dok Milner ne ode u penziju... Ima se backup  na svim pozicijama...

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Dobro, Ake bi se kupovao da bude prvotimac, a mi imamo startni par VVD-Gomez, 41m za treću opciju je previše. 

 

mislim da je ake u nas više backup za laporta, plus je polivaletan pa može i na beka, možda čak i u vezu. za home grown igrača je svakako razumna kinta, ali nemojte da se šokirate ako dovedemo još startnijeg štopera do kraja roka (ako ode stones) :sleep:

 

mada pošto će ake i ferran da izađu na oko 60, daj pepe da i sa tim trećim i finalnim pojačanje dobacimo do vrednosti 1 sanchoa

 

edit - a ovo za saudijce je smor. ko se još plaši konkurencije i razbijanja učmalosti, osim razmaženih navijača elite koji osećaju da im je borba za titulu svake godine nekakav birthright :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
39 minutes ago, kipo said:

Saudijci odustali od NJukasla.

 

8 minutes ago, Bogotac said:

Tacnije,oterali ih Englezi

Iskreno mi je žao Njukasla i njihove patnje, ali Saudijcima uvek sve najgore želim 

Link to comment
19 hours ago, kipo said:

Potenciranje racionalnog trosenja jednih seika zapravo podseca na tu izreku. Ili kad je rjec o trosenju na: Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu. 

 

da napravim 1 osvrt na ovo

 

evo ajde priznajem da ponekad možda volim malo da karikiram, ali to je zbog toga što je:

a) zabavno
b) globalni diskurs oko sitija generalno užas (isprazna histerija i pearl clutching), te je obaveza svih nas staaarih sitijevaca da ukažemo na istorijske nepravde kad god je moguće. i naravno da sam svestan da sam kvalitetnim uvidima već odavno izdigao ppp siti diskurs u vrlo verovatno top 50 na celoj planeti a i šire, moja misija ovde je generalno ispunjena. ali old habits...

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

da napravim 1 osvrt na ovoevo ajde priznajem da ponekad možda volim malo da karikiram, ali to je zbog toga što je:

a) zabavno
b) globalni diskurs oko sitija generalno užas (isprazna histerija i pearl clutching), te je obaveza svih nas staaarih sitijevaca da ukažemo na istorijske nepravde kad god je moguće. i naravno da sam svestan da sam kvalitetnim uvidima već odavno izdigao ppp siti diskurs u vrlo verovatno top 50 na celoj planeti a i šire, moja misija ovde je generalno ispunjena. ali old habits...

 

Sve jasno, samo cepaj :thumbsup: ...

 

30 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a ovo za saudijce je smor. ko se još plaši konkurencije i razbijanja učmalosti, osim razmaženih navijača elite koji osećaju da im je borba za titulu svake godine nekakav birthright :dry:

 

 

Link to comment
4 hours ago, Zlurad said:

Ma ne pričam o Ake-u, nego generalno. FSG se opasno zajebava i pronalazi razloge neulaganja u igrače, naročito sad kad ostaje 5 igrača u zameni, kad su otišli Lovren i Lalana. Na klupi od seniora ostaju Matip, Milner, Origi*, Ox, Minamino*. To je to. S obzirom da Matip ima staklene nogice samo je pitanje trenutka kad ćemo da ostanemo sa samo dva "senior" defanzivca, mada Gomez to sigurno nije. Što znači samo jedan. Ovo je klasičan Lester scenario nakon nastavka, koji samo čeka da se dogodi. Ove godine smo dobri od osvajanja lige oko 180 M funti, plus još neka kinta od Lige šampiona plus skoro 250 miliona prošle godine sa nula senior transfera a i dalje se kuka da se nema para.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Generalno, ovo nije vreme za ulaganje a s obzirom na rezultat ove godine Lpool ima i najmanje potrebe da ulaže. Ko god dođe ne bi igrao u prvoj postavi. Za to koliko bi taj neko igrao mogu da igraju i holandska deca™ ili da uskoči neki Caulker. Tu je i Fabinjo kao opcija, nešto slično onome što je Fernandinjo igrao u Sitiju. Sredina je u fulu, mi smo praktično dobili igrača kada je Keita proigrao. Najviše me brine napad sa raspalim Salahom i CAN, ali pitanje je šta će se tu dešavati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...