Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Kako da nedostaje kad nije igrao već sto godina? Dao čovek jedan gol u poslednje tri sezone (za 1-1 na OT).

 

Sad gledam, Ljiljana je Brodžersov kadar, došao u istom roku u kom je Suarez otišao? Mene su uvek žuljali ti igrači bez definisane pozicije, nit' smrdi nit' miriše, kao nekakva desetka ali u stvari igra svud okolo. Klopp ga je iz nekog razloga baš cenio, verujem da bi mu više igrao u ovim kasnijim sezonama da se nije toliko povređivao.

 

Hvala mu za onaj viner protiv Noriča, equalizer protiv Sekte, i možda još par korisnih stvari kojih sad baš i ne mogu da se setim.

Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

Neka moj 25.000. post na forumu bude najadekvatniji mogući:

 

fy941Gi.jpg

 

 

 

Čestitam. Iduća ovakva slika nakon još 25.000 postova. :D 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Kako da nedostaje kad nije igrao već sto godina? Dao čovek jedan gol u poslednje tri sezone (za 1-1 na OT).

 

Sad gledam, Ljiljana je Brodžersov kadar, došao u istom roku u kom je Suarez otišao? Mene su uvek žuljali ti igrači bez definisane pozicije, nit' smrdi nit' miriše, kao nekakva desetka ali u stvari igra svud okolo. Klopp ga je iz nekog razloga baš cenio, verujem da bi mu više igrao u ovim kasnijim sezonama da se nije toliko povređivao.

 

Hvala mu za onaj viner protiv Noriča, equalizer protiv Sekte, i možda još par korisnih stvari kojih sad baš i ne mogu da se setim.

+1

Link to comment

nama izgleda i definitivno stiže feran nolito tores za otprilike pola liverpulskog golmana

 

šta bi sa čelsijem i čalhanogluom? ovaj, čuj mene čalhanoglu... :fantom:

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Lovren otišao u Zenit. Daj nekog Mingsa...

 

Bolje Ake, mada su on i VVD isti karakteri i cenim da bi se pobili posle 5 minuta. sad kad su ispali iz lige komotno bi mogli da ga uvezemo u Pool za taman para za koliko je Lovren otisao (plus neki procenat od Najke jer su sponzori njemu i Poolu). Lik ima 25 godina, igra centralnog i levog beka pa jos jedan backup za Robertsona em je decko za 6 godina bio ukupno povrednjen 60 dana, obe povrede lagano istegnuce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...