Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

[RTP]: Raul Jimenez on his way to Manchester United, Paulinho's €30M release clause triggered by Wolves as his replacement

 

kazu portugalci u komentarima da rtp retko gresi.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, čekmeže said:

Generalno, ovo nije vreme za ulaganje a s obzirom na rezultat ove godine Lpool ima i najmanje potrebe da ulaže. Ko god dođe ne bi igrao u prvoj postavi. Za to koliko bi taj neko igrao mogu da igraju i holandska deca™ ili da uskoči neki Caulker. Tu je i Fabinjo kao opcija, nešto slično onome što je Fernandinjo igrao u Sitiju. Sredina je u fulu, mi smo praktično dobili igrača kada je Keita proigrao. Najviše me brine napad sa raspalim Salahom i CAN, ali pitanje je šta će se tu dešavati.

 

Slazem se za sredinu terena, tu je manje vise sve ok ali Matip je bukvalno odiigrao 9 PL utakmica prosle sezone (14 u svim takmicenjima) a ni Gomez nije nesto bolji od njega sto znaci da bi deca morala da nose PL i UCL a to bas nije previse mudro gledajuci npr koliko se u FA kupu raspala Aston villa setala po 16 metara. Fabinja ja ne bi pomerao sa sredine jer bez njega ko da imamo igraca manje. Ne idem ja na to da mora da se potrosi 200 miliona ali za cele dve sezone ti dovedes Takumija i Sepa za ukupno 15 miliona, pa valjda klub statusa Liverpula moze da odresi kesu za barem 2 igraca od po 20 miliona, pa makar to bio i Kutinjo (ladno ga provlace kao mogucu transfer metu ffs) :vesala2:

Link to comment

Kuki može jedino za džabe da dođe, kako stvari stoje, i nasledi Ljiljanine minute.

Pozadi ne znam šta se planira, ne bi bilo loše da dođe drugi štoper kako bi se Virdžilov mali od palube uozbiljio na klupi, užasno je ležeran a bez ikakvih osnova. Matip može da bude od 2 do 4, u zavisnosti od zdravlja.

Bekovi stara priča, plaču za pristojnom rezervom. Mali Williams obećava, još jedan takav sa druge strane da ne mora Milner i dobro je.

Vezni red je velika tajna, gomila skupih igrača koji tek mestimično odigraju nešto tu i tamo. Ne deluje mi održivo, ali neće se ništa rešiti ni dovođenjem nekog Alkantare. Najbolje bi bilo da se nekako ukrste Wijnaldum, Keita, i Ox u jedan unholy hybrid od igrača.

Napred je klupa baš tanka, Shaqiri Origi Minami no. Ja bih jednog otpisao i dao šansu Brewsteru koji je za Swansea bio prilično impresivan, kažu. Ali ja sam to govorio i pre godinu dana pa ništa. Neki Danny Ings bi bio optimalno rešenje...

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

[RTP]: Raul Jimenez on his way to Manchester United, Paulinho's €30M release clause triggered by Wolves as his replacement

 

kazu portugalci u komentarima da rtp retko gresi.

 

Šta će Jimenez u Man Utd, da neće možda Martiala da izbaci? Rashforda a Martial levo? Greenwooda a jedan od ove dvojice desno? :unsure: 

 

Bolje da dođe u LFC, da pomeri Origija sa klupe.

Link to comment
9 hours ago, ArleKino said:

Stones kod Praslina za 20 milki, po sadašnjem stanju.

Pa dobro...bolje tri, na svoj dobar dan prosečna štopera, nego dva. Veća je šansa da će neko da nabode dobar dan.

Link to comment
17 hours ago, 189- said:

[RTP]: Raul Jimenez on his way to Manchester United, Paulinho's €30M release clause triggered by Wolves as his replacement

 

kazu portugalci u komentarima da rtp retko gresi.


Paulinho iz Levera?! 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...