Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Cestitke Asnlu.

 

Zadovoljan sam, posle svega, sezonom Celzija. Za narednu - za pocetak da ne gledam vise Kepu, Kristensena, Zumu, Kovacica i Barklija i bice dovoljno za pocetak...

Link to comment
8 minutes ago, Bustin said:

Meni je simpatičan artetin arsenal. Podnosim stojički svo ovo paduckanje. Ali brate ovde je sudija odlučio ko mora da pobedi.

 

U smislu što je ostavio Aspilikuetu na terenu iako je trebao pod tuš u 20.minutu? Nisam znao da toliko malo cenite Aspija.

Link to comment
7 minutes ago, mozzer said:

Cestitke Asnlu.

 

Zadovoljan sam, posle svega, sezonom Celzija. Za narednu - za pocetak da ne gledam vise Kepu, Kristensena, Zumu, Kovacica i Barklija i bice dovoljno za pocetak...

Jel samo meni utisak da je Kovacic dosta dobar u zadnje vrijeme? 

Link to comment

Meni je uvek Kovačić bio gotivan igrač. Pravi old-school dmc. Ali nikakav napredak kod njega ne postoji zadnjih 5-6 godina. Sada se samo konačno uklopio u tim i vratio na svoj nivo. Baš sam mnogo više očekivao od njega generalno.

Link to comment

ne slusaj ga, kovacic je igrac godine chelsea.

 

 

nego, nisam gledao verovacu bustinu da su nas pokrale sudije pederi. ajde neka i arsenal nesto osvoji. cestitke navijacima.

 

 

jel se to povredio pedro?

Link to comment
17 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

U smislu što je ostavio Aspilikuetu na terenu iako je trebao pod tuš u 20.minutu? Nisam znao da toliko malo cenite Aspija.

Ni blizu crvenog po pravilima. Doduše sudija nije nešto posebno upotrebljavao pravila pa je dao Kovačiću crveni ili dozvolio drugi gol posle faula. I još bruku očiglednih gresaka...

 

U svakom slučaju Arteta izgleda kao ozbiljan talent. Uspeo je da izvuče maksimum od vrlo limitiranog kadra. 

Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

ne slusaj ga, kovacic je igrac godine chelsea.

 

 

nego, nisam gledao verovacu bustinu da su nas pokrale sudije pederi. ajde neka i arsenal nesto osvoji. cestitke navijacima.

 

 

jel se to povredio pedro?

Azpi, Pulisic i Pedro su se dobro sjebali

 

Inače, čak se uvek rusofobni BBC ibretio na sudijske greške 

Edited by Bustin
Link to comment
2 minutes ago, Bustin said:

Ni blizu crvenog po pravilima.

 

A, sorry, ja ne znam ništa o pravilima. Znam samo da namerno rušenje igrača koji ide u gol šansu jeste crveni karton.

 

3 minutes ago, Bustin said:

U svakom slučaju Arteta izgleda kao ozbiljan talent

 

+1

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

A, sorry, ja ne znam ništa o pravilima. Znam samo da namerno rušenje igrača koji ide u gol šansu jeste crveni karton.

 

 

+1

Pa i nije ga srušio, pogledaj ponovo. 

Link to comment
5 minutes ago, Bustin said:

Azpi, Pulisic i Pedro su se dobro sjebali

sranje. 

 

jos pedro ima vec ugovoren transfer u romu. valjda nisu ozbiljnije povredjeni. dosta nam je bilo tih sranja na nebitnim utakmicama prosle sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...