Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

nama izgleda i definitivno stiže feran nolito tores za otprilike pola liverpulskog golmana

Prodali Sanea, kupujete toresa i zaradicete 4M. Zasto sad pocinjete da brinete o ffp??

 

Sjajno poslovanje arapa inace :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Zar se ne priča da će zamena za Lovrena biti Kabak iz Šalkea...

Svašta se priča, ne bi me čudilo da je neko već završen i da samo objave da je gotovo, kao za Fabinja pre dve godine. Bio bih zadovoljan ako bi to bio Ake, to bi bilo nekih 35 milki kako sam video. Mada Kabak ima više smisla jer Klop ima VVD - Gomez kombinaciju kao prvu opciju, tu je i sasvim solidni Matip (kad je zdrav jbg), tako da bih pre očekivao da se dovede neko mlađi da bude treća-četvrta opcija, kao pomenuti Kabak. 

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Prodali Sanea, kupujete toresa i zaradicete 4M. Zasto sad pocinjete da brinete o ffp??

 

Sjajno poslovanje arapa inace :fantom:

 

ne razumem kako to misliš sad? molite te obrazi pažnju na moj potpis

 

na papiru je ovih 40-ak milki i više nego sjajno ako već sancho vredi rutinskih 120, još samo da ne bude novi nolito...

Link to comment
54 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ne razumem kako to misliš sad? molite te obrazi pažnju na moj potpis

 

Sad kad ste pobijedili uefu. U svakom slucaju, lijepo je sto pozitivno poslujete 

 

1 hour ago, copkillah said:

Evo pošto je inicijalni tvit obrisan:

 

 

 

Realno, treba imati muda probuditi (matorog) nosonju u 2:30, bez obzira na alkohol :ziga:

Link to comment
6 minutes ago, kipo said:

Realno, treba imati muda probuditi (matorog) nosonju u 2:30, bez obzira na alkohol :ziga:

Dosta je on omekšao otkako je u penziji, što ne menja bizarnost cele situacije :lol:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Quote

“And Sir Alex Ferguson - and I know it’s not 100 per cent appropriate as a Liverpool manager - but I admire him. He was the first British manager I met and we had breakfast together. It was long ago and I’m not sure if he remembers it still, but I remember it forever because it was for me in this moment like meeting the Pope if you want!

1 ruxin trivia - Klop se konačno izjednačio sa Rodžersom po broju nagrada za menadžera godine. 

  • Wub 1
Link to comment

Jedna zanimljiva statistika, igrač koji je najviše puta bio fauliran je Džek Griliš - 167 puta, slede Zaha, Aju, Medison i Traore. 

 

A prema engleskim sudijama, 1 Mo Salah je fauliran celih... 18 puta :hail:

 

 

Link to comment

Pa kad cele sezone beži od duela kao đavo od krsta normalno da će malo puta biti fauliran.

Mane je fauliran 51 put a iz duela sa protivničkim igračem izašao je kao pobednik 205 puta. Salah je fauliran samo 18 puta a ima 99 pobedničkih duela.

U prevodu, pičkica

 

Edited by Mercuzzio
  • Haha 2
Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

Gde si gledao te statistike? Pošto ja vidim neke druge brojke.

Ali Salah beži od duela, pa sjajno! Čovek se cele sezone retardirano zaleće na trojicu i gubi loptu, a sad ispade da je pičkica koja nema dovoljno take-ons :D 

 

Mane je mnogo češće u 1 na 1 situacijama, što odlično koristi (osim kad mu retardirani Robbo utrči u liniju kretanja). 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...