Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

c'mon bro, večito potenciraš tu priču o sitijevim (malobrojnim) flopovima, kao da svi ne znamo onu o kamenju i staklenim kućama...nije kao da nemam spreman spisak, samo se plašim da ako i ja to krenem da radim postaće naprasno patkometrija

Link to comment

A nemam se za mnogo čega drugog uhvatiti :dry:  Ajde, svakako je besmislena prica o racionalnom trosenju seika nakon 10 godina kupovine svega sto se moze kupiti. 

  • -1 1
Link to comment

Mene ovo potenciranje neracionalnog trošenja i rasipanja parama šeika od strane simpatizera drugih premijerligaša podseća na izreku "rugala se vrana svraki da je crna"

Ne znam zašto... 

  • +1 1
Link to comment

Ne znaš ti kakav je osećaj bespomoćnosti kad ti nedostaje tih pišljivih 300 miliona da kupiš Pogbu, Lukakua i Megvajera, a jednostavno nemaš te pare.

  • +1 3
Link to comment

Potenciranje racionalnog trosenja jednih seika zapravo podseca na tu izreku. Ili kad je rjec o trosenju na: Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu. 

 

Kad smo kod trošenja Junajteda, Ole je imao 4 ozbiljne kupovine, ubo je sa svakom. Ako dodje Sanco, nastavice dobar posao, pa se moze reci da je uprava napokon pocela misliti na klub umjesto na pare, na buducnost umjesto na godinu-dvije instant uspjeha, sto se pokazalo apsolutno nemogućim. Uz osvojen top4, i dopadljivu igru, to je veliki zaokret u odnosu na prethodne sezone.

Link to comment
10 hours ago, čekmeže said:

Ima li negde da se vidi taj pehar za osvojen top4?


Ima u paretinama od lige šampiona. 
Tačnije treće mesto, a ne top 4, moliću lepo :nobles:

Uspeh je veći time što je UTD imao manjak od 15tak bodova za Lesterom pa i Chelskijem 10tak u većem delu sezone. 
 


 

Vezalo 2 velika trofeja pa sad puna usta trofeja :dry:

 

 

Link to comment

@John Coltrane se sad šepuri okolo, top tri elita, mank stronk, zato što je Lečester umro od korone :dry: A u vreme pauze/restarta je bilo "jebeš fudbal, završavaj sezonu više, čemu sve ovo..."

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

@John Coltrane se sad šepuri okolo, top tri elita, mank stronk, zato što je Lečester umro od korone :dry: A u vreme pauze/restarta je bilo "jebeš fudbal, završavaj sezonu više, čemu sve ovo..."


Sve tačno, al’ vidiš da nas guraju penalima, kako da se ne probudi vatra u čoveku?! :covid19:

 

Šalu na stranu daleko je od istine tvoj pokušaj citata. U doba korone mi je fudbal nedostajao više od bilo čega. I držao sam se uglavnom po strani u raspravama CK vs ostali, glede nastavka. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...