Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

45 minutes ago, Bustin said:

Ni blizu crvenog po pravilima.

 

40 minutes ago, Bustin said:

Pa i nije ga srušio, pogledaj ponovo

 

Elem, u prvom kvoutu vidimo da se faul uopšte ne dovodi u pitanje, nego se priča o pravilima kod dodeljivanja ck. Kada sam neuspešno pokušao da objasnim da ipak jeste ck po pravilima fudbalske igre, došli smo do toga da nema faula uopšte. Bojim se da ako dokažem da ni ovo nije istina, doći će do nove zamene teza tipa "ali faul nijr bio u 16". I rest my case.

Link to comment
18 minutes ago, 189- said:

kako su samo liverpuldjani ljubomorni sto smo doveli dva igraca. 

 

Ma jok bre taman posla. Vi dovodite napadace mi sredinu. Svako svoj fetis ima :ph34r: Lampard je uradio odlican posao sa kupovinama, osim sto stvarno fali odbrana malo. Celzi igra super ove sezone, samo se klinci ponekad zanesu pa naprve sranje tamo gde nema potrebe.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Edi Hau napustio Bornmut. Vidim ga u Evertonu kad šutnu Karlita u nekom momentu.

 

 

Ili Palasu, dosta je Hodžsona.

Link to comment
On 21.7.2020. at 23:09, Mercuzzio said:

Srećan "St. Woolwich day" svima koji slave

 

Obzirom da smo vas ovim peharom poslali izravno u drugo kolo kvalifilacija za EL, gde su vam mogući protivnici likes of Vojvodina and Osijek, mislim da je fer reći da se crveni deo Londona ipak poslednji smeje. Ali dao bih sve za okršaj Murinja i Lalata.

Link to comment
4 hours ago, Mercuzzio said:

Slomiše pehar

 

Имали па бацали. :s_c:

 

 

 

Hvala na čestitkama svima. Bio na dječijem rođendanu, s tim da sam se izborio za gledanje do 52.minute.

 

Auba majstorski odradio ovu sezonu, 29 golova u svim takmičenjima, 70 od dolaska u Englesku i napokon jedno finale koje je riješio svojim golovima. Pepe dobar. Arteta :wub: :heart:3

 

Lampsov Chelsea završio sezonu (OK, ima i ta formalnost kod Bayerna) onako kako ju je i započeo. Napadački dio tima je sasvim OK, s tim da fali finiširanje, a zadnja linija je hommage Arsenalovoj odbrani od odlaska Campbella pa, sa manjim prekidima, do danas.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Utego Arteta.

Da sredi odbranu + ozbiljan plej i eto ga nazad u 4. mesto pokojnog Brendana.

 

Kakvog Brendana? :D Taj je uspio završiti peti.

 

Biće sad interesantno kad Wolvesi navale na EL jer su jučerašnjim rezultatom ostali bez Evrope.

 

Zna li ko staviti onaj Giroudov "upucani Švabo u Otpisanima" pad nakon duela sa Luizom? :D 

 

 

 

Transfer-ludilo je već krenulo mada će zbog finansijskog stanja izostati nekakvi spektakularni poslovi.

 

Navodno su Spursi krenuli po Deeneya kao back-upa za Kanea što ima smisla na milion nivoa.

 

Čitam da Chelsea ne bi imao ništa protiv prodaje Kantea. Ne bih se ni ja bunio da ga mi kupimo.

 

Upamecano je produžio sa RBL-om tako da on više nije opcija ni za koga neko vrijeme.

 

Što se Arsenala tiče, spominje se par hiljada opcija. Navodno ganjamo Joelsona iz Sportinga (krilo), stopera Sarra kojem je istekao ugovor sa Niceom, stopera Gabriela iz Lillea, veznjake Parteya i, kao najzvučnije ime, Coutinha.

 

Problem je to što imamo hrpu smeća na platnoj listi, i to izuzetno skupog, a kojeg niko neće. Da nam je naći kakav Bournemouth koji je voljan Mustafija, Özila, Kolašinca i slične Guendouzije kupiti k'o Solankea i Ibea, bilo bi to super. 

Link to comment
7 minutes ago, ArleKino said:

 

Kakvog Brendana? :D Taj je uspio završiti peti.

 

Problem je to što imamo hrpu smeća na platnoj listi, i to izuzetno skupog, a kojeg niko neće. Da nam je naći kakav Bournemouth koji je voljan Mustafija, Özila, Kolašinca i slične Guendouzije kupiti k'o Solankea i Ibea, bilo bi to super. 

 

Ali zar on nije bio suveren poziciji 2. i 3. ali su ga povrede omele u ostvarenju cilja? :unsure:

 

Kako je Gednuzi od novog Viere zglazo do pozeljnog za out?

Link to comment
44 minutes ago, ArleKino said:

Čitam da Chelsea ne bi imao ništa protiv prodaje Kantea. Ne bih se ni ja bunio da ga mi kupimo.

moze. za nekih 80-90 miliona necega.

Link to comment
43 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ali zar on nije bio suveren poziciji 2. i 3. ali su ga povrede omele u ostvarenju cilja? :unsure:

 

Kako je Gednuzi od novog Viere zglazo do pozeljnog za out?

 

Ne znam kome je on bio novi Vieira, ali meni od početka nije sjeo. Imam ristepak za njegovu borbenost, ali je on kvalitet za legendu Milwalla. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...