Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

KdB izjednačio Henryjev rekord - 20 asistencija u sezoni. :hail: 

 

City za dlaku izbjegao izjednačavanje rekorda za najveći zaostatak viceprvaka za prvakom - na kraju samo -18 za Liverpoolom.

 

Jamie Vardy uzeo Zlatnu kopačku, 23 gola. Prva kompletna sezona Mohameda Salaha u EPL-u bez Zlatne kopačke, ali siguran sam da će naći neku utjehu.

 

Opraštamo se od Bournemoutha, Watforda i Norwicha.

 

Arsenal završio van Top 6 po prvi put nakon 1994-95 (tad smo uzeli sjajno 12.mjesto).

Link to comment

gledao samo prvo poluvreme protiv vukova. ono je bio horror od utakmice. uzas, jedna od najgorih. onda dusao poklon faul pa gol iz slobodnog, 57 sekundi kasnije giroud za 2-0.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da, ali poraženi u kupu ne igra Evropu. Onda ide Totnam.

 

Wolvesi. Spursi su završili šesti.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Wolvesi. Spursi su završili šesti.

Da, koliko kapiram, ako mi uzmemo, Totnam će igrati kvalifikacije za EL. Ako CFC uzme, onda vulve igraju kvalifikacije, a Totnam odma u grupe.

Link to comment
Just now, renne said:

Kako sad Wolvsi 6?

 

Pa nisu. :) Spursi uzeli 6.mjesto, Wolvesi sedmi, mi osmi. Ako uzmemo kup, portugalska prćija će ostati bez Evrope, a to bi mi bilo drago, zbog Mendesa.

Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

 

Pa nisu. :) Spursi uzeli 6.mjesto, Wolvesi sedmi, mi osmi. Ako uzmemo kup, portugalska prćija će ostati bez Evrope, a to bi mi bilo drago, zbog Mendesa.

shvatio čim sam napisao

Link to comment

Na SKY posle reda ManUTD i reda Chelskija, isle izjave aktera koji su ispali iz lige (Dini i Edi Hau), Vardi zlatna kopacka i sad malo o D.Silvi.

Nigde proslave titule, dodele trofeja, slavlja, jel to vec odradjeno ili tek sledi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...