Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

13 hours ago, levi said:

Leka :kralj:

 

 

 

 

lepo se setiti ovoga, tim realno krs, al nema veze, bilo je drazi, ovo su poslednji trzaji zvezde kao relativno normalnog kluba, pre gazproma i vucica.

Edited by Nikodije
Link to comment

i pored krs tima koji je dao 150 % mogucnosti zbog loseg pocetka prolecne sezone oterali su Pizona kad smo bili i dalje prvi, doveli Kratka jebenog i bilo sta je bilo

poslednji trzaji su bili pocetkom devedesetih, od tada pa sve do danas sve je otislo za Katangu

Link to comment

To sam gledao u Haniotiju, odvaljen sa nekim jebenim Rusima koji su drzali hotel, polivanje pivom i sampanjcem u bazenu kao takvo. A ova scena je bila :hail:

 

 

Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

 

lepo se setiti ovoga, tim realno krs, al nema veze, bilo je drazi, ovo su poslednji trzaji zvezde kao relativno normalnog kluba, pre gazproma i vucica.

 

Живота ти :D

Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

 

lepo se setiti ovoga, tim realno krs, al nema veze, bilo je drazi, ovo su poslednji trzaji zvezde kao relativno normalnog kluba, pre gazproma i vucica.

   Šta je ovde tačno bilo normalno? Osim što su se igrači trudili da pobede u evropskoj utakmici. To rade i danas. Vladan Lukić prezidente? To je normalno? Nemanja Cvetković? Gumenige kao najbolji izdanak omladinske škole? Rajovi Brazilci kao najzvučnija pojačanja? 

Link to comment

Zvezdani trenuci Slavka Perovica, bio je najbolji spieler te polusezone. 

Bio je onaj sto je najavljivan kao Ronaldinjo a nikad ga nisam video, Obric. Savio je jos i bio solidan, Stevan Reljic je bio najveci wtf ikada. Ne secam se one Zivadinoviceve ekipe, imao sam mlecne zube tada, al' ovo je sigurno bilo najgore nesto za sta sam navijao. :D I sledece sezone je bila kanal ekipa, ali je na pola sezone dosao Robi, pa Borha i Evandor™ pa smo se lozili svi ponovo. 

Pizon onomad cuvao 1-0 protiv Borce, igrali istovremeno Psiho, Vujadin, Tutoric i Vilotic. :laugh:

https://www.weltfussball.at/spielbericht/super-liga-2009-2010-bsk-borca-crvena-zvezda/

Fotografsko pamcenje imam, ali jebes mi sve pojma nemam ko je ovaj Vasiljevic.

Link to comment
5 hours ago, fandorin said:

   Šta je ovde tačno bilo normalno? Osim što su se igrači trudili da pobede u evropskoj utakmici. To rade i danas. Vladan Lukić prezidente? To je normalno? Nemanja Cvetković? Gumenige kao najbolji izdanak omladinske škole? Rajovi Brazilci kao najzvučnija pojačanja? 

 

Pa kažem relativno normalan, imajući u vidu ovo što si napisao. Tada sedneš i gledaš Zvezdinu utakmicu, i ok, nerviraš se zbog svega nabrojanog, ali makar je ličilo na sportski kolektiv™ kakav-takav. Ovo danas nije klub nego Vučićeva i ultrakop bitch, nema veze sa sportom i utoliko mi je odvratnije od Gume, Lukića prezidentea i Rajovih Brazilaca.

Edited by Nikodije
Link to comment

       Hm, dobro. Poštujem tako čvrst i nepokolebljiv stav, kao i gađenje prema Vučiću i ovima. 

 

       Kako si gledao utakmice 1990, 1991, 1992? Jel bilo odvratno? I da li je to ličilo na sportski kolektiv? Normalan ili bar relativno normalan?

Link to comment
  Pa kažem relativno normalan, imajući u vidu ovo što si napisao. Tada sedneš i gledaš Zvezdinu utakmicu, i ok, nerviraš se zbog svega nabrojanog, ali makar je ličilo na sportski kolektiv[emoji769] kakav-takav. Ovo danas nije klub nego Vučićeva i ultrakop bitch, nema veze sa sportom i utoliko mi je odvratnije od Gume, Lukića prezidentea i Rajovih Brazilaca. 

 

Uz svo dužno poštovanje prema tvom mišljenju, ne slažem se ni 1%. Mada ni ja ne mirišem Vučića (doduše, on nema nikakav uticaj na moj život), ali meni se čini da ti u stvari idealizuješ jedan period u kome teško da je bilo povoda za tako nešto. To je isti način razmišljanja kao i kada većina ljudi sluša sa setom muziku iz njihove mladosti. Niti je naše društvo bilo kada bilo simbol demokratije, niti je Zvezda bila čista od uplitanja politike u upravljanju kluba. Jedino što je nekada to malo manje, a nekada malo više očigledno.

Zvezdu sam počeo da pratim mnogo pre nego što sam znao za osobu pod imenom Aleksandar Vučić, a iskreno se nadam da ću dovoljno dugo da poživim da je pratim i mnogo posle njegove vladavine.

 Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, fandorin said:

       Hm, dobro. Poštujem tako čvrst i nepokolebljiv stav, kao i gađenje prema Vučiću i ovima. 

 

       Kako si gledao utakmice 1990, 1991, 1992? Jel bilo odvratno? I da li je to ličilo na sportski kolektiv? Normalan ili bar relativno normalan?

 

tja, donekle si u pravu, nema razloga da prenebregnemo pocetak devedesetih, tada je zvezda postala sluzbin poligon za regrutaciju vojske za obavljanje prljavih poslova, notornog kriminalca su ubacili u klub. al ajde, osim tog kriminalnog dela, klub je  imao i sportsku funkciju, i prvo cega se covek seti iz tog perioda ipak su dejo, robi i bari, pa tek onda sluzba i arkan. ali potpuno si u pravu ako smatras da treba osvetliti kriminalnu pozadinu kluba u duzem periodu, nije sve pocelo sa vucicem i terzom. salim se, znam da nisi zato pitao kako sam gledao utakmice 90, 91, 92.

mislim, razumem ja emocije i sve, ali ne mozes da budes gadljiv npr na vuciceve izbore u lucanima i kriminalnu proceduru koja to prati, ili bilo sta drugo sto on radi, a ovamo da pratis danasnju zvezdu istrgnuto iz konteksta te iste mafijaske vlasti. po meni, izbori u lucanima i fudbalsko prvenstvo srbije (a zvezda je neupitna perjanica te farse) su dve strane iste medalje.

Link to comment

Mnogo ti siroko povezujes i prilicno gresis.

 

Danasnja Zvezda jeste pod uticajem vlasti Vucica i njegovih imbecila, a povezivanje nasilja i onoga sto se desavalo u Lucanima sa FKCZ je nemoguce. Tako mozes i Zelezaru iz Smedereva ili RTB Bor da povezes sa desavanjima u Lucanima ili KK Partizan ili FK Vojvodina, Radnicki iz Nisa ili Branka Kockicu... posto su svi oni eksponenti Vucica i njegove diktature...

Edited by Milosh76
Link to comment
16 hours ago, Nikodije said:

 

Pa kažem relativno normalan, imajući u vidu ovo što si napisao. Tada sedneš i gledaš Zvezdinu utakmicu, i ok, nerviraš se zbog svega nabrojanog, ali makar je ličilo na sportski kolektiv™ kakav-takav. Ovo danas nije klub nego Vučićeva i ultrakop bitch, nema veze sa sportom i utoliko mi je odvratnije od Gume, Lukića prezidentea i Rajovih Brazilaca.

https://mozzartsport.com/news/220792/sport:nekategorizovano/title:fudbalski-skandal-policijska-otkrica-o-zvezdinom-vladaru-iz-senke-goranu-vesicu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...