Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Debeli Blazic i Isah, zaboravio sam na te ljude. Je l' bese Isah nestao s lica zemlje i niko ga nije video godinama? I Kristic prorok. :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment

ahahahah niko da se seti Pizonove minijature na kraju meca

jbt kakva luda ekipa.. Guma centrira za prolaz, igrao Savio Mavio, Pavlovic pliva za drugi gol Dinama

draga mi je ovo pobeda, secam se da sam se radovao kao malo dete

Link to comment

Psiholjub je izjavio da je dobio crveni da bi prodrmao ekipu. 

Ova tekma izgleda kao Kolubara - Mladenovac, ali isto sam se i ja radovao k'o konj. :D To je najgori nas tim otkad pratim, gori cak i od onog Lalatovicevog kad su standardni bili Gavrinca, Vukan, Planic, Cvetkovic, Orlandic, Miligram itd. Jos je na sve to Darko Lazovic bio rezerva sve vreme, a levo krilo niko nek ne brani jebemu sunce krvavo. 

+ je dopunska selekcija™ bila Trifunovic, Stevan Reljic, Mugosa i Mikic. 

Ovaj tim me je bar obradovao ponekad. :laugh: Je l' se secate kako je Ninkov zajebao golmana protiv Slavije? :D I kako je Tutoric gradio loptu u petercu tamo?

Link to comment
3 hours ago, levi said:

Lekić valjda do ove utakmice nije dao gol za Zvezdu, i onda prvo autogol u 1. min, pa tri gola za prolaz :heart:

    Pa odigrao je samo 2 pre Tbilisija, nije baš za neku kritiku. A pre toga je igrao u 3. ligi. Korektan je on bio, zamalo da ga Antara vodi u JAR. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...