Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

13 hours ago, renne said:

znam, baš zato se i nerviram što smo tako dobro odigrali, a ispali

jeste gol bio na špici

stali posle 2:0. u momentu kad bi svabo nagazio do 5:0.

jebiga, mentalitet. meni je to najgore u celoj prici sto ih nismo u beogradu nagazili da zapamte zauvek

Link to comment
7 hours ago, Ros said:

stali posle 2:0. u momentu kad bi svabo nagazio do 5:0.

jebiga, mentalitet. meni je to najgore u celoj prici sto ih nismo u beogradu nagazili da zapamte zauvek

 

Nisu oni stali nego "nije htela lopta u gol", dali smo oba gola u poslednjih 15 minuta utakmice. Plus nam je ponisten gol zbog nekakvog sumnjivog pasivnog ofsajda koji danas, s novim pravilima, ne bi niko ni razmatrao za ponistavanje. Znam da je ta prica o nekakvom mentalitetu zgodna ali morali bi da je prate i neki argumenti. Ta ekipa Zvezde je bila mocna u veznom redu i pravila je veliki promet u napadu ali je mnogo i promasivala, nije to bio slucaj samo na toj utakmici protiv Kelna. Dinamo Drezden, Bajern u revansu, Mancester Junajted u Superkupu, Grashopers u prvoj utakmici one sezone kad smo osvojili KES, na svim tim utakmicama smo promasivali more sansi. Meni dan-danas nije jasno kako smo "uspeli" da Dinamu Drezden damo samo tri gola u Beogradu, delovalo je na toj utakmici da mozemo da damo gol kad god nam padne na pamet. O Superkupu protiv Mancestera da i ne govorim.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nisu oni stali nego "nije htela lopta u gol", dali smo oba gola u poslednjih 15 minuta utakmice. Plus nam je ponisten gol zbog nekakvog sumnjivog pasivnog ofsajda koji danas, s novim pravilima, ne bi niko ni razmatrao za ponistavanje. Znam da je ta prica o nekakvom mentalitetu zgodna ali morali bi da je prate i neki argumenti. Ta ekipa Zvezde je bila mocna u veznom redu i pravila je veliki promet u napadu ali je mnogo i promasivala, nije to bio slucaj samo na toj utakmici protiv Kelna. Dinamo Drezden, Bajern u revansu, Mancester Junajted u Superkupu, Grashopers u prvoj utakmici one sezone kad smo osvojili KES, na svim tim utakmicama smo promasivali more sansi. Meni dan-danas nije jasno kako smo "uspeli" da Dinamu Drezden damo samo tri gola u Beogradu, delovalo je na toj utakmici da mozemo da damo gol kad god nam padne na pamet. O Superkupu protiv Mancestera da i ne govorim.

argument pocinje od 1:16:00 :)

 

 

 

klasicna kradja vremena i cekanje kraja, umesto da dotuces protivnika kome si dao 2 gola u tri minuta

Link to comment

Meni uopste ne smeta sto su "krali vreme" kad  cujem ko je tada igrao, puno mi srce. Cak ni ludi Milojko ne smeta toliko :D 

 

Vrhunska ekipa!

Link to comment
33 minutes ago, Ros said:

argument pocinje od 1:16:00 :)

 

 

 

klasicna kradja vremena i cekanje kraja, umesto da dotuces protivnika kome si dao 2 gola u tri minuta

 

Da, na 2:0, nakon sto si jedva uterao ta dva komada, povuces se poslednjih par minuta utakmice jer si lipsavao 77 minuta da bi uterao makar jedan gol a onda te usrala Dejova genijalnost da uteras jos jedan. Plus igras sa Nemcima koji su u to vreme bili poznati po tome da hoce da te iscrpe i onda te razvale u poslednjih desetak minuta. Nema to nikakve veze s mentalitetom, u pitanju je racionalna i logicna odluka da se ide sa 2:0 u Keln. A i to bi nam bilo dovoljno da nam u revansu nije sudio onaj jadni Ceh kojeg su kupili za kurvu, farmerke i flasu Jegermajstera.

Edited by harper
Link to comment

inace, skoro je i dujkovic demistifikovao ono legendarno polufinale u atini...

 

- Misterija Atine ne postoji. Priča je sportska, otišli smo opušteno na revanš jer smo bili bolji tim od njih. Pokazali smo to u Beogradu, ali smo platili skupo taj naš pristup. Ne prođe uvek bolji. Same okolnosti nisu bile najsportskije, jer teren bio loš, nije imao ni atletsku stazu, pa je publika „divljala“, gađala nas čime su stigli. Ja sam najviše nadrljao jer sam im bio najlakša meta. Eto, to su bile te nefudbalske stvari, a sve druge priče, nagađanja nisu tačna. Sami smo bili krivi što nismo prošli u finale. Ali, život ide dalje, prošlo je pola veka od tada. Da smo samo živi i zdravi – kaže Dujković.

 

[media]

 

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Da, na 2:0, nakon sto si jedva uterao ta dva komada, povuces se poslednjih par minuta utakmice jer si lipsavao 77 minuta da bi uterao makar jedan gol a onda te usrala Dejova genijalnost da uteras jos jedan. Plus igras sa Nemcima koji su u to vreme bili poznati po tome da hoce da te iscrpe i onda te razvale u poslednjih desetak minuta. Nema to nikakve veze s mentalitetom, u pitanju je racionalna i logicna odluka da se ide sa 2:0 u Keln. A i to bi nam bilo dovoljno da nam u revansu nije sudio onaj jadni Ceh kojeg su kupili za kurvu, farmerke i flasu Jegermajstera.

 

2:0 je odlican rezultat, oduvek...ne secam se kradje, sta se desilo... ja sam to gledao jedeared, ostalo mi malo kukavicke igre, nesto na kraju, bila mozda neka sansa na 2:0, tako nesto

Uglavnom, u Beogradu je bila, sto se kaze, vrhunska fudbalska predstava, i to sto kazes, secam se zadovoljstva rezultatom, nikakvih tri nula ja tu nisam video, kasno su i brzo pali golovi, sansi se vec ne secam, al to je opaka ekipa bila, najbolja scena kako deru je drugo poluvreme sa Bajernom i ona niska kontranapada.Malo je i do njih bilo, al to je to

E sad, taj tim je nastajao i preko Kelna, tamo me Piksi iznervirao nesto, necu stvarno nikad gledati, sta mi to treba, jos da vidim te neke sanse

 

56 minutes ago, Bright Billy said:

inace, skoro je i dujkovic demistifikovao ono legendarno polufinale u atini...

 

- Misterija Atine ne postoji. Priča je sportska, otišli smo opušteno na revanš jer smo bili bolji tim od njih. Pokazali smo to u Beogradu, ali smo platili skupo taj naš pristup. Ne prođe uvek bolji. Same okolnosti nisu bile najsportskije, jer teren bio loš, nije imao ni atletsku stazu, pa je publika „divljala“, gađala nas čime su stigli. Ja sam najviše nadrljao jer sam im bio najlakša meta. Eto, to su bile te nefudbalske stvari, a sve druge priče, nagađanja nisu tačna. Sami smo bili krivi što nismo prošli u finale. Ali, život ide dalje, prošlo je pola veka od tada. Da smo samo živi i zdravi – kaže Dujković.

 

 

 

e, fala Kromu i ostalim Torovima

Link to comment

Reč je o mladom napadaču koji je ove sezone postigao šest golova, a tek mu je 18 godina i predstavlja evropski biser fudbala.

 

Dok se još čeka odluka UEFA o nastavku sezone po završetku pandemije korona virusa, klubovi kuju planove za sledeću. Crvenoj zvezdi ponuđen je mladi napadač iz Ajaksa Damjan Dostanić. Reč je o momku rođenom 2001. godine u Roterdamu. Pored holandskog državljanstva ima i srpsko, tačnije igrao je za selekciju Srbije do 19 godina.

 

 

Njemu 30. juna ističe ugovor sa Ajaksom. Ove sezone je za ‘kopljanike’ odigrao 18 mečeva i postigao je šest golova. Igrao je u Ligi šampiona za igrače do 19 godina. Pre Ajaksa nosio je dres mlađih kategorija Ekscelziora.

 

https://fudbal.hotsport.rs/2020/04/23/hs-saznaje-zvezdi-ponudjen-napadac-ajaksa/

 

Damjan je sestić ratka Dostanića nekadašnjeg trenera crveno-belih.

 

 

Link to comment

    Mi jesmo bili bolja ekipa od Kelna, ali ni oni nisu bili šalabajzeri kojima je trebalo strpati 5 komada. Hesler i Litbarski top evropska klasa, golman je bio standardan u prvaku sveta, a ostatak prekaljeni bundesligaški igrači. Nikada nijedan naš tim nije lako izlazio na kraj sa takvim ekipama. Revanš je presudio Marko, ali smo se i tamo ispromašivali. Svakako najbolnija tačka cele jedne generacije Zvezdinih navij...pardon simpatizera. I ono pitanje u vazduhu, da li bi bilo Barija da nije bilo Kelna?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...