Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

što da plačeš, ja sam sa te utakmice izašao zadovoljan, takvo je bilo neko raspoloženje, da smo se dobro šibali. ništa više nismo ni očekivali, nije se mnogo žalilo što smo ispali

 

pisali smo već dosta o tome, na Trgu je bio završni miting koalicije Zajedno pred pokradene lokalne izbore, odatle je išla kolona na utakmicu.  a u isto vreme ispred skupštine miting radikala koji kao da su pali s marsa. sad to ne bi moglo, policija ne bi dozvolila 3 bezbednosno zahtevna događaja u isto vreme

 

 

Edited by levi
Link to comment
2 hours ago, levi said:

što da plačeš, ja sam sa te utakmice izašao zadovoljan, takvo je bilo neko raspoloženje, da smo se dobro šibali. ništa više nismo ni očekivali, nije se mnogo žalilo što smo ispali

 

pisali smo već dosta o tome, na Trgu je bio završni miting koalicije Zajedno pred pokradene lokalne izbore, odatle je išla kolona na utakmicu.  a u isto vreme ispred skupštine miting radikala koji kao da su pali s marsa. sad to ne bi moglo, policija ne bi dozvolila 3 bezbednosno zahtevna događaja u isto vreme

 

 

meni najzalije sto smo te godine bili drugi ili treci po snazi u kpk, i da smo imali srece sa zrebom mogli samo jako do samog kraja

Link to comment

Te je godine mislim Barcelona uzela KPK protiv PSG u finalu, iako ih je u 1/2 namucila Fiorentina, na Nou Campu u 90+ kod 1:1 sudija svira kraj kad je Batistuta mislim isao 1 na 1 prema golmanu, mada su ih rutinski odradili 0:2 u Firenzi.
Mocni su tad Katalonci bili, ali meni je ostao malo gorak okus jer je Zvezda pruzila jebacku partiju fudbala na Marakani.



Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

92347175_10158381180619884_4402954408887

 

 

Kad se setim cekanja za karte, pa nema severa, nema juga, ostao istok. Drugar kupuje 2 karte za poslednje pare...

 

Odlicna utakmica!

 

Jovičić je bio baš dobar igrač, šta bi sa njim posle Zvezde, nešto mi u glavi da je bio dosta povređen kada je otišao preko....

Link to comment

Meni ta tekma ostala u secanju po tome sto sam je gledao sa atletikovim navijacima, oni navijali za zvezdu, ja za barsu. I onaj zivkovicev gol na kamp nou

Link to comment

sad tek kontam koliko je glavna kamera bila niže na zapadu na ovoj utakmici, koliko je bolji prenos tako, kao da je snimak sa nekog drugog stadiona. inače je izdignuta pod krov, kao onaj Vesićev eksperiment u Pioniru, ne može da se gleda

 

i kako je prenos bio unakažen reklamama tokom igre

 

 

Link to comment

Da tek znaš kako je bilo prenositi utakmice iz golubarnika. “Moj” radio komentator kada je prenosio uživo Zvezda Roma za sajt je jedva mogao da vidi šta se dešava bez monitora.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...