Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, fandorin said:

 

        Zagrevao se uredno i požalio na primicač pri prvom šprintu, izašao je odmah, bukvalno u prvim minutima, zviždao mu je ceo stadion. Ono što je prilično bizarno da se tako oprostio od Zvezde, ako ne računamo onih par utakmica pre bombardovanja. I protiv PAOa u Sofiji je izašao u prvom poluvremenu. Mada, sa ove distance mi smo i ok prošli, za Milan nije igrao jer su ga bolela leđa od putovanja vozom do Rima. 

axaxaxxaxaxa

pa genije zaista :D

znam za tu njegovu osobinu, ali ovo konkretno nisam cuo, isao je bas daleko

jbt, koliki je to talenat morao biti da sa takvim radnim navikama postanes ono sto je on postao :hail:

 

 

SEZONA 1991/92
Đorđe Aćimović 1, Ivan Adžić 3, Miodrag Belodedić 24-1, Elvir Bolić 11-2, Goran Vasilijević 15, Ilija Ivić 28-8, Milić Jovanović 3-4 primljena gola, Predrag Jovanović 3, Vladimir Jugović 29-4, Aleksandar Kristić 3, Nebojša Krupniković 2, Dragoje Leković 17-12 primljenih golova, Vladan Lukić 13-7, Zvonko Milojević 13-8 primljenih golova, Siniša Mihajlović 24-8, Ilija Najdoski 29-2, Saša Nedeljković 10, Darko Pančev 28-25, Duško Radinović 30-4, Milorad Ratković 27-4, Duško Savić 5, Dejan Savićević 32-5, Mitko Stojkovski 7, Vlada Stošić 17-4, Miroslav Tanjga 18, Rade Tošić 5, Slaviša Čula 8.

Trener: Vladimir Popović

Link to comment
7 minutes ago, MocaVukotic said:

Izvinjavam se na upadu, sto se tice podataka is ex yu vremena pre bih verovao nasim almanasima nego uefinom sajtu npr. 

 

    Ajde, Moco, kad si već tu... pomenuli smo Vasilijevića pa su mi pale na pamet te 2 godine između Bari generacije i Ljupkovog povratka 94. Da li je Zvezda imala kvalitet za nešto više od 1 kupa, naročito mislim na sezonu 93/94 kad je Partizan uzeo duplu krunu? Volim da čujem mišljenje razumnih Grobara, oni nekad to bolje vide od nas. Važi i obrnuto. 

Link to comment

A jebem ga slabo se secam, tu smo negde bili, nama su u 92/93 sezoni jos bili mijatovic, jokanovic, petric, mozda i oni slovenci, 93/94 sam bio u askari, mozda smo bili za nijansu bolji. To leto su nam dosli bata mirkovic i djani curcic, usli ovi mladi u tim, cira, savo, nadj. 

 

Tu u to vreme su pali neki rekordi koji i danas stoje ako se ne varam. 

Edited by MocaVukotic
Link to comment
7 minutes ago, Glass Joe said:

Da, imala je bolji i iskusniji tim od Partizana...doduse, isto se moze reci i za Partizan iduce, 94/95 sezone

imala je i barda na klupi :D

dovoljno da ponisti svaku prednost

 

i vojvodina je tad imala dobar tim

govedarica, saula, pantelic, kocic

Link to comment

zbog obaveze da titule uzimaju blizanci ili zaista nisu bili dorasli na terenu?

 

e: ja sam tad ziveo u krajini

nismo imali bas uvid u sport tih dana, jer uglavnom nismo imali ni struje :D

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Nije bilo nekih sudijskih kradja, na prolece u Novom sadu su pukli od Partizana 1-3 i ispustili prednost od 2-0 protiv Zvezde, od 6 poraza te sezone 5 je bilo od blizanaca i 1 od Radnickog bg (tad se igralo cetvorokruzno), pukli su psihicki pod pritiskom

Link to comment

   Otprilike se slažem, u sezoni 92/93 Partizan je objektivno bio bolji, vezni red je bio baš moćan Mijat, Jokan, Zahovič i B.Brnović (njega nisam nikad mirisao al ajde) ili Bogdanović. 

 

   Tačno je da je Bard poništio svaku prednost koju smo imali, jedna od najvećih budala koja je sedela na klupi, zatvarao se svuda, po raznim Kikindama, pa i tamo gubio bodove. Radmanović mu je bio skoro pa nezamenljiv, igrao sa šestoricom pozadi, dovodio cepanke iz svakojakih vukojebina tipa Nebojše Maksimovića, Vlahovića, a otpisao Predraga Đorđevića i klince Krupnog i Jovičića. 

Link to comment
3 hours ago, fandorin said:

       Lukić je prve minute zabeležio u prvoj utakmici nakon Barija, protiv Sarajeva na Koševu. Sigurno nije bio tu celo proleće. 

 

   

Lukic je definitivno igrao u prvenstvu  I prije Barija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...