Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

inače tu tekmu(njen tv prenos) je obeležio jedan gaf koji se u profesionalnom svetu doživljava kao pucanj u nogu. reditelj vesa grozdanić je tražio i dobio 20 i kusur kamera i desetak(mislim 14 al nisam 100%sig) snimača. kad je zvezda dala gol i povela, vesu obuzela euforija i počeo je da vrti te snimke za redom, sve što je imao

ovi iz barse krenuli sa centra i odmah ga ušuškali, u prvom trenutku to u kolima niko nije provalio, a kad su shvatili taktika im je bila “mrtav konj” pravićemo se da se ništa nije desilo. međutim zovu španci koji preuzimaju prenos i traže snimak gola. kod ovih panika, vriska, dranje i jebanje majke svima redom. producent krenuo da obilazi snimatelje ostalih tv ekipa i našao je snimak kod bk ekipe. dok je to nađeno prebačeno, pušteno, prošlo je brat bratu 20min. što je i u profesionalnim standardima centralnoafričkih tv stanica u to vreme bilo nedopustivo

 

od tad su veska grozdanića zvali vesko de gol

 

 

e

zvezda barsa je tekma, vidim da se u međuvremenu odlutalo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ja sam se najvise plasio Miloja na toj utakmici..kiksirao je na derbiju, upao u losu formu ali imao je dve odlicne intervencije na mecu, show je ukrao Baia koji je branio sve zivo mada mislim da nas je i sudija ostetio. Perica je pravio cuda, Njegus, Jovicic gol u stilu Musemica..opasan tim smo imali, utakmica za uzivanje

Link to comment

Ми смо на истоку сви попадали после гола јер је стадион био крцат. Док смо устали, Барселона се већ радовала. Роби Просинечки играо у Барселони 15так минута, Робсон га није довео у Бгд, ваљда се плашио за његову безбедност...

Link to comment
1 hour ago, darkonet said:

ja sam se najvise plasio Miloja na toj utakmici..kiksirao je na derbiju, upao u losu formu ali imao je dve odlicne intervencije na mecu, show je ukrao Baia koji je branio sve zivo mada mislim da nas je i sudija ostetio. Perica je pravio cuda, Njegus, Jovicic gol u stilu Musemica..opasan tim smo imali, utakmica za uzivanje

 

solidan tim, ne vise od toga, a tih godina je mogla da se zalomi neka velika utakmica, ali u sustini slabo smo igrali evropu, bili lose vodjeni. godinu pre barselone smo ispali od ksamaksa, a da nismo imali sansu u dve utakmice, godinu posle od ekerena. protiv barse je vodio pizon, jasno je da tu nije moglo biti nekog strucnog vodjstva, igralo se na inspiraciju i ludacku energiju na marakani, u nevidjenoj atmosferi.

tek dolaskom muslina zvezda je zalicila na dobro organizovan tim, steta sto nije bilo srece da se prodje dinamo kijev. nakon muslina opet rupetina u struci i vodjenju (sa prekratkim momentima zenge i robija), sve do miloa.

Edited by Nikodije
Link to comment
22 hours ago, levi said:

što da plačeš, ja sam sa te utakmice izašao zadovoljan, takvo je bilo neko raspoloženje, da smo se dobro šibali. ništa više nismo ni očekivali, nije se mnogo žalilo što smo ispali

 

pisali smo već dosta o tome, na Trgu je bio završni miting koalicije Zajedno pred pokradene lokalne izbore, odatle je išla kolona na utakmicu.  a u isto vreme ispred skupštine miting radikala koji kao da su pali s marsa. sad to ne bi moglo, policija ne bi dozvolila 3 bezbednosno zahtevna događaja u isto vreme

 

 


Plakao sam jer sam imao 13 godina kad sam je uzivo gledao.

 

Zato sto nas je presekao prebrzo primljen gol™. Na stranu kvalitet, ali ta tekma je mogla da se dobije i da se prodje dalje, sto bi predstavljalo ogroman uspeh izbaciti takvog rivala.

Link to comment

   Ne znam čemu zaluđivanje, Barsi tada ništa nismo mogli. Igrali su koliko im je trebalo. Na Nou Kampu smo prešli centar jednom i to kod tog Žiletovog gola koji je btw slučajnost. Miloje je i penal odbranio. Sećam se da je pre revanša, na stereotipno pitanje naših nazovi novinara, da li  se plaši Marakane, Ser Bobi rekao da poštuje veličinu rivala, ali da Barselona planira da osvoji KPK i da misli da mu Zvezda neće biti najteža prepreka na tom putu. 

   Ono za čim treba žaliti je Real 86. To je bilo četvrtfinale KEŠ, a gazili smo ih kao da su Sloboda ili Dinamo Vinkovci. Da nije svirnuo drugi penal, da nismo tamo... a jbg, ko zna šta smo tamo radili, možda bi moglo da se ide do kraja. Odlična ekipa je bila, Elzner, Slave Radovanović, Krivi, sasvim pouzdani pozadi, Milivoje Bračun živeo drugu mladost, sjajna sezona, na sredini Boško, Janković, Onaj što se ustaje kad mu se ime pomene, ajde dobro i Đurović. Bora pakovao u mrežu sve što mu je došlo pred noge, Musemić, Mita Zec. I Vaske na klupi. Na Marakani se niko ne bi izvukao garantujem. 

Link to comment

Taj Real je uvek u gostima u evropi igrao kao sloboda ili dinamo vinkovci...i da ste ih kojim cudom prosli naguzio bi vas Bajern sa Mateusom i Augentalerom kao sto je naguzio i real

Link to comment

Jugovic sa sedom kosom i Piksi od 35 godina su uz Drulovica i 1998/2000 bili ubedljivo najbolji igraci repstacije, pre toga je suvisno i govoriti. Savicevic je tad vec bio prop'o i bio u Zvezdi ponovo. 

Meni nije jasno kako je Najdoski zavrsio u segundi direktno iz Zvezde, za Marovica mi nije cudno otkud u Svedskoj, on mi tu bio najslabiji pojedinac u 11.

Link to comment
1 hour ago, Glass Joe said:

Taj Real je uvek u gostima u evropi igrao kao sloboda ili dinamo vinkovci...i da ste ih kojim cudom prosli naguzio bi vas Bajern sa Mateusom i Augentalerom kao sto je naguzio i real

  Ili kao što je razbio moćni Porto u finalu. 

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Ne znam čemu zaluđivanje, Barsi tada ništa nismo mogli. Igrali su koliko im je trebalo. Na Nou Kampu smo prešli centar jednom i to kod tog Žiletovog gola koji je btw slučajnost. Miloje je i penal odbranio. Sećam se da je pre revanša, na stereotipno pitanje naših nazovi novinara, da li  se plaši Marakane, Ser Bobi rekao da poštuje veličinu rivala, ali da Barselona planira da osvoji KPK i da misli da mu Zvezda neće biti najteža prepreka na tom putu. 

   Ono za čim treba žaliti je Real 86. To je bilo četvrtfinale KEŠ, a gazili smo ih kao da su Sloboda ili Dinamo Vinkovci. Da nije svirnuo drugi penal, da nismo tamo... a jbg, ko zna šta smo tamo radili, možda bi moglo da se ide do kraja. Odlična ekipa je bila, Elzner, Slave Radovanović, Krivi, sasvim pouzdani pozadi, Milivoje Bračun živeo drugu mladost, sjajna sezona, na sredini Boško, Janković, Onaj što se ustaje kad mu se ime pomene, ajde dobro i Đurović. Bora pakovao u mrežu sve što mu je došlo pred noge, Musemić, Mita Zec. I Vaske na klupi. Na Marakani se niko ne bi izvukao garantujem. 

Sve ok, ali zare djurovic je bio sasvim solidan igrac, vrlo bitan u toj zvezdi, prvo trcao je ko navijen, zatim gurao je glavu gde mnogi ne bi nogu, a umeo je i da zategne golcinu tu i tamo. Posten igrac do koske, iako ne narocito tehnicki potkovan. 

Link to comment

To je bila jedna utakmica, breme favorita u finalu, Bajernov kiks, Paulo Futre je bio maestralan...slazem se za djurovica, preteca Jugovica 

Link to comment
21 minutes ago, MocaVukotic said:

Sve ok, ali zare djurovic je bio sasvim solidan igrac, vrlo bitan u toj zvezdi, prvo trcao je ko navijen, zatim gurao je glavu gde mnogi ne bi nogu, a umeo je i da zategne golcinu tu i tamo. Posten igrac do koske, iako ne narocito tehnicki potkovan. 

    Jeste, slažem se. On je u te 2 sezone kod Vasketa bio najstandardniji, u šampionskoj 87/88 odigrao je sve utakmice u prvenstvu, koliko god zvučalo neverovatno. Ali, brate, niko ga na tribinama nije voleo, sudbina mnogih sličnih igrača. 

Link to comment

Dosta igraca tog tima su bili repstativci, sjajna ekipa, + na prolece stigao Pantela a iduce leto i Basta i Bosko poceli da igraju redovno + Bisevac umesto Vidica. Stojko je tad ili bio rezerva ili u Munzeu, nisam siguran.  

Djordjic ga zavukao u Totijevom stilu, genijalstina.

Edited by Plajvi
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...