Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

16 hours ago, MocaVukotic said:

Meni je rezultat nebitan, bice mi interesantno da vidim upravo taj stav, da izadju kao da su u timu dejo, prosinecki, pancev i da bar probaju da igraju fussball

Samo sto nije '91 i ne igraju Dejo, Pancev i Prosinecki, vec Pavkov, Gobeljic i Jovancic, dobro tu je i Marin:). Kakav god da je stav, od fudbala mi cemo igrati odbranu i bicemo na 30% poseda, a uz malo srece i ako Borjan bude na visini zadatka  primicemo samo 3 komada.  

 

Link to comment
15 minutes ago, Zico said:

Samo sto nije '91 i ne igraju Dejo, Pancev i Prosinecki, vec Pavkov, Gobeljic i Jovancic, dobro tu je i Marin:). Kakav god da je stav, od fudbala mi cemo igrati odbranu i bicemo na 30% poseda, a uz malo srece i ako Borjan bude na visini zadatka  primicemo samo 3 komada.  

 

Verovatno, ali nije to bitno. Naravno, bajern se pita, igracete koliko vam dozvole, ali mozete da im pomognete da vam vise dozvole😁

 

Evo da to kazem na drugi nacin. Partizan je u svojoj prvoj ls igrao gostoavanje u madridu, protiv zidana, ronalda bla bla bla, i izgubio samo 0:1, golom iz ofsajda. Mislim najgora utakmica partizana ikad u evropi, jer smo od starta izasli uplaseni, jasno opredeljeni da ne izadjemo iz naseg 16erca, i nismo ni presli centar do kraja utakmice. Mislim jebes to, mateus je prestojao ceo mec pored aut linije i vikao na igrace da izadju malo, da igraju... Ma jok, to se stislo, samo da primi sto manje golova.

 

Stisnuce oni, ali mora nesto i da se odigra. 

Link to comment

Milojević će protiv Bajerna najverovatnije izvesti sledećih 11 igrača: Borjan, Degenek, Pankov, Milunović, Gobeljić, Kanjas, Jovančić, Garsija, Marin, Vukanović i Boaći.

Gobelja levi bek, Degenek desni...Vukanovic pre LePare...

Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

Milojević će protiv Bajerna najverovatnije izvesti sledećih 11 igrača: Borjan, Degenek, Pankov, Milunović, Gobeljić, Kanjas, Jovančić, Garsija, Marin, Vukanović i Boaći.

Gobelja levi bek, Degenek desni...Vukanovic pre LePare...

 

Klasican Milojevic, bice horor gledati ovo veceras.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...