Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, Bright Billy said:

potcenjuje se malo olimpijakos, bas su jaki ove sezone. ja se eventualno nadam bodovoma protiv engleza posto ce misliti da ce lako s nama...

 

Mislim da ce Poch malo ozbiljnije odraditi skauting zbog proslosezonskih 2:0 protiv Liverpula.

Uostalom dok mi hvalimo igru OLY Totte zabi 2 komada za 5minuta.

Link to comment

Mi, nazalost, nemamo ni snage ni iskustva a ni znanja da odigramo ofanzivno duze od 10-15 minuta. Cak i da napadnemo nekog, nasi igraci su mrtvi posle 65-70minuta utakmice, jer nisu navikli na takvu zahtevnost utakmica koju igraju 10ak puta godisnje.

 

Nama trebaju 2 ozbiljna beka, bar jedan ozbiljan centralni vezni i ako LaPara bude pogodak, onda je to sve. Uz trenera koji ne misli samo o svom golu, mozemo se nadati nekoj ofanzivnijoj igri u buducnosti. E sad, posto srpskih fudbalera nema nama dostupnih na trzistu, a vec smo u suficitu sa strancima, ostaje nam da gledamo Gobeljica koji ne zna, ali je borben i Rodica koji je vise povredjen nego zdrav na beku i Jovancica koji ni uz Kanjasa ne izgleda kao neko ko zasluzuje prvih 11.

 

Sto je vec receno, neka ostave srce na terenu, neka budu borbeni, da se niko ne povredi i svaki rezultat ce biti "oprosten" ma koliko bio bolan.

Edited by Milosh76
Link to comment

 

Bajern Minhen: Nojer - Kimih, Zule, Pavar, Ernandez - Toliso, Tijago - Koman, Kutinjo, Perišić - Levandovski. 

 

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Degenek, Milunović, Žander - Kanjas, Jovančić - Garsija, Marin, Van la Para - Pavkov.

 

Klupa: Popovic, Pankov, Vulic, Boaci, Vukanovic, Babic i Petrovic

 

 

Ofanzivno na papiru... videcemo kako ce to funkcionisati na terenu....

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...