Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ne znam da li sam samo istripovao, ili prosto lupam gluposti, ali u poslednje vreme sve vise mislim da je nasim klubovima za uspeh u evropi pre svega treba stav. To mi je nadoslo otkako je zvezda pocela da redja ove lepe rezultate, npr. bio sam siguran da prolaze i salzburg i kopenhagen i jang bojs, cak sam i preterivao (mada ne mnogo) i nazivao ih luzerima. Nisu oni luzeri, vec je zvezda vratila stav. Ili je na putu da ga vrati. Znaci nema veze sto su ovi delovali kao da ce da izbace zvezdu, a svaki put kad su trebali da je dokusure, oni su masili, a zvezda prolazila i sa igracem manje itd. Znaci ono izlaze na teren kao izgraci velikog evropskog kluba, kao bivsi sampioni evrope, i ne jebu salzburge i kopenhage i drugu boraniju 2 posto. Meni su tako izgledali na terenu, voleo bih da vidim i da partizan pocne to da praktikuje, u skladu sa svojom istorijom. Zadnjih 20 godina su nam klubovi pod utiskom sveopsteg propadanja, pa su i evropske utalmice tako igrali, lose, bojazljivo, kilavo... Vreme je bilo da se to promeni, bez obzira koliko ima realnog pokrica za tako nesto. A u zvezdi ga cak i ima, recimo taj marin, ne verujem da je taj izasao na bilo koji teren u evropi uplasen, bilo kada. Znaci malo je i do igraca koji imaju stav, ali pre svega do trenera i do kluba, moraju svi unisono da pokazu stav. S tim u vezi, verujem da ce zvezda sutra izaci hrabro i da ce se bajern namuciti za pobedu. Takodje, oni vrlo dobro znaju sta je roter stern, a posebno njihov trener, tako da ne verujem da se mnogo raduju sutrasnjem mecu, u smislu lake pobede.

 

A mozda samo tripujem... 

Link to comment
6 minutes ago, MocaVukotic said:

Ne znam da li sam samo istripovao, ili prosto lupam gluposti, ali u poslednje vreme sve vise mislim da je nasim klubovima za uspeh u evropi pre svega treba stav. To mi je nadoslo otkako je zvezda pocela da redja ove lepe rezultate, npr. bio sam siguran da prolaze i salzburg i kopenhagen i jang bojs, cak sam i preterivao (mada ne mnogo) i nazivao ih luzerima. Nisu oni luzeri, vec je zvezda vratila stav. Ili je na putu da ga vrati. Znaci nema veze sto su ovi delovali kao da ce da izbace zvezdu, a svaki put kad su trebali da je dokusure, oni su masili, a zvezda prolazila i sa igracem manje itd. Znaci ono izlaze na teren kao izgraci velikog evropskog kluba, kao bivsi sampioni evrope, i ne jebu salzburge i kopenhage i drugu boraniju 2 posto. Meni su tako izgledali na terenu, voleo bih da vidim i da partizan pocne to da praktikuje, u skladu sa svojom istorijom. Zadnjih 20 godina su nam klubovi pod utiskom sveopsteg propadanja, pa su i evropske utalmice tako igrali, lose, bojazljivo, kilavo... Vreme je bilo da se to promeni, bez obzira koliko ima realnog pokrica za tako nesto. A u zvezdi ga cak i ima, recimo taj marin, ne verujem da je taj izasao na bilo koji teren u evropi uplasen, bilo kada. Znaci malo je i do igraca koji imaju stav, ali pre svega do trenera i do kluba, moraju svi unisono da pokazu stav. S tim u vezi, verujem da ce zvezda sutra izaci hrabro i da ce se bajern namuciti za pobedu. Takodje, oni vrlo dobro znaju sta je roter stern, a posebno njihov trener, tako da ne verujem da se mnogo raduju sutrasnjem mecu, u smislu lake pobede.

 

A mozda samo tripujem... 

Možda, ali ti je trip lep onako. Činjenica jeste da su klubovi devastirani svih ovih godina i opet samo malo je potrebno za neki solidan iskorak (jer solidan je kad si par sezona uzastopno u Evropi). 

I ne treba da komšiji crkne krava.

Link to comment
41 minutes ago, MocaVukotic said:

Ne znam da li sam samo istripovao, ili prosto lupam gluposti, ali u poslednje vreme sve vise mislim da je nasim klubovima za uspeh u evropi pre svega treba stav. To mi je nadoslo otkako je zvezda pocela da redja ove lepe rezultate, npr. bio sam siguran da prolaze i salzburg i kopenhagen i jang bojs, cak sam i preterivao (mada ne mnogo) i nazivao ih luzerima. Nisu oni luzeri, vec je zvezda vratila stav. Ili je na putu da ga vrati. Znaci nema veze sto su ovi delovali kao da ce da izbace zvezdu, a svaki put kad su trebali da je dokusure, oni su masili, a zvezda prolazila i sa igracem manje itd. Znaci ono izlaze na teren kao izgraci velikog evropskog kluba, kao bivsi sampioni evrope, i ne jebu salzburge i kopenhage i drugu boraniju 2 posto. Meni su tako izgledali na terenu, voleo bih da vidim i da partizan pocne to da praktikuje, u skladu sa svojom istorijom. Zadnjih 20 godina su nam klubovi pod utiskom sveopsteg propadanja, pa su i evropske utalmice tako igrali, lose, bojazljivo, kilavo... Vreme je bilo da se to promeni, bez obzira koliko ima realnog pokrica za tako nesto. A u zvezdi ga cak i ima, recimo taj marin, ne verujem da je taj izasao na bilo koji teren u evropi uplasen, bilo kada. Znaci malo je i do igraca koji imaju stav, ali pre svega do trenera i do kluba, moraju svi unisono da pokazu stav. S tim u vezi, verujem da ce zvezda sutra izaci hrabro i da ce se bajern namuciti za pobedu. Takodje, oni vrlo dobro znaju sta je roter stern, a posebno njihov trener, tako da ne verujem da se mnogo raduju sutrasnjem mecu, u smislu lake pobede.

 

A mozda samo tripujem... 

Ne tripujes, iz aviona je vidljiv drugaciji karakter u odnosu na ranije. Cini mi se da je tako i kod Dinama i Partizana, dosta je rezultata koji su ranije bili retkost. 

 

E sad koliko to moze pomoci kad se gostuje kod ovih par klubova koji su privatizovali fudbal to je pitanje. 

Link to comment
12 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Po medijima se provlači sutrašnji sastav i u istom je lijeni amater najavljen od početka, Boaći klupa. 'bem te živote... :isuse:

 

Boaci se tek oporavio od povrede, Pavkov je debeo i zdrav... e sad ko je lenji amater, nemam pojma...

Link to comment

Marko Marin je jedan veliki car i privilegija je gledati ga u Zvezdi

 

Uz sve poštovanje prema Beogradu, da li je povratak u Bundesligu naredni cilj?


To je cilj koji sada nema neko značenje. Iskren da budem, ne postoji mesto i klub na svetu u kojima bih sada radije bio nego u Zvezdi. Ali posle karijere bih želeo da se vratim u Nemačku i da živim u Frankfurtu. Iako sam kao dete imao dva sna: da zaigram u Crvenoj zvezdi i Ajntrahtu iz Frankfurta. Tako da, ako bih se vraćao u Bundesligu, onda bi to bilo samo zbog Ajntrahta“.  

 

Time bi zatvorio krug?
„Možda bi bilo najlakše da dođem sa Crvenom zvezdom kao protivnik u Ligi Evrope i da igram u Frankfurtu. Onda bi mi se san potpuno ispunio“. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...