Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

 

Kakvi su, bre, ovo postovi? Zasto ti toliko licno dozivljavas njegove kritike Zvezde da moras da se bavis njegovim privatnim zivotom? Smiri se, jebo te, niko tebe ovde nije ovlastio da branis klub od njegovih navijaca.

Daleko od toga da branim klub, pogotovo ne ovakav kakav je danas.

 

Malo smeta kad neko stalno vrti istu negativnu pricu za koju zna da nije istinita, ali eto on to tako voli

 

Svakako nije bio cilj da ga uvredim ili se bavim licnim zivotom, samo sam na slican nacin reagovao na njegove upise.

 

A posto postujem tvoje upise na ovom i nekim drugim forumima, necu siriti dalju pricu u tonu kojim si se ti meni obratio.

 

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Daleko od toga da branim klub, pogotovo ne ovakav kakav je danas.

 

Malo smeta kad neko stalno vrti istu negativnu pricu za koju zna da nije istinita, ali eto on to tako voli

 

Svakako nije bio cilj da ga uvredim ili se bavim licnim zivotom, samo sam na slican nacin reagovao na njegove upise.

 

A posto postujem tvoje upise na ovom i nekim drugim forumima, necu siriti dalju pricu u tonu kojim si se ti meni obratio.

 

 

Stavi ga na ignore listu, bar je to jednostavno. Tsva pise ovakve postove otkad ga ja znam, ako ti smeta nemoj da ih citas. Da propustis neki njegov carsaf o fudbalu to sigurno neces.:D

Link to comment

@harper

 

Mene vise zanima da li ostajes pri 3 pobede Zvezde u LS i sta ocekujes u Minhenu?

 

I generalno prognoze za veceras...

 

Voleo bih 0-1 ili 1-2, a bio bih presrecan da bude nereseno.

 

Dosta ce zavisiti od Borjana i timske igre koju smo retko pokazivali ove sezone, van Evrope

 

 

Link to comment

Ja bih voleo da izadjemo muski i odigramo kao prvo poluvreme u bernu... Doduse bez kiksa iz kog cemo da primimo gol :)

Rezultatski ne ocekujem nista, samo bih da izbegnemo pariz varijantu. Al to ne znaci da se ne nadam necem boljem [emoji38]

Jes da nisi mene pitao al ajd sad :)

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

@harper

 

Mene vise zanima da li ostajes pri 3 pobede Zvezde u LS i sta ocekujes u Minhenu?

 

I generalno prognoze za veceras...

 

Voleo bih 0-1 ili 1-2, a bio bih presrecan da bude nereseno.

 

Dosta ce zavisiti od Borjana i timske igre koju smo retko pokazivali ove sezone, van Evrope

 

 

 

Ma, glumio sam Dzajica, kakve crne tri pobede. Tri pobede u ovakvoj grupi bi bila jedna od najvecih senzacija u istoriji evropskog fudbala. Mi smo se prosle godine realno izblamirali ali je kompletan utisak, koji je bio jako los, ostao zasenjen neverovatnom pobedom protiv Liverpula kad smo ih uhvatili na spavanju onako bahate i uverene da ce nas lako opeglati. Da nije bilo tog "incidenta Pavkov" veceras ne bismo pisali o nekih 1:2 i neresenom rezultatu vec bismo se tukli nogama u guzicu da prodjemo kao u Napulju.

 

Veceras ocekujem da cemo se grcevito braniti i izbijati lopte napred nasumice dok nam Bajern ne da dva-tri gola, a onda cemo nekih petnaestak minuta igrati nesto fudbala jer ce i Bajern odigrati opusteno. Ako u tom periodu slucajno zabijemo gol Nemci ce se uozbiljiti i metnuti nam jos par komada, ako ne uspemo da ga damo utakmica ce se zavrsiti sa nekih 0:3, 0:4 ili tako nekako. To ocekujem zato sto je u skladu sa razlikom u kvalitetu i nacinu igre, sta ce da se desi nemam pojma.

Link to comment

Meni se cini da cemo osvojiti vise bodova nego prosle sezone uz drasticno manje kantanja.

Ne bi me cudilo da dobijemo Oli obe utakmice... Totenhem mi je nepoznanica, nisam ih gledao ove sezone.

No videcemo, jos manje od 2h

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

LaPara je dosao pre 10ak dana... ne zna on ni kretnje ni zelje trenera, videlo se protiv Indjije sasvim dobro. Ben se nije dogovorio sa Arapima posto su nesto menjali... jbg desavase, nama 2 puta u prelaznom roku.

 

Uigrace se LaPara i bice nam koristan, mozda vec u Minhenu. Vukanovic ima prednost samo zbog uigranosti i nista vise.

 

Nijedno krilo za 2+ miliona evra nismo doveli. Dosao je Garsija i on igra, ali za manje od 2M evra svakako.

Rekao bi čovjek kad pročita ovo o silnoj uigranosti i kretnjama da vrtimo tika - taku u najmanju ruku.. Sreća pa se u Bernu nije rukovodio tom fantastičnom logikom, pa gurnu  neuigranog i laikom za kretnje Garciu od početka. 

Zar nismo za La Parru platili preko milion za obeštećenje + njegov ugovor? 

Što se tiče tsvaje, on pozna fudbal jako dobro, a i da ne pozna, jadno je nekulturu i nevaspitanje u obraćanju pravdati nekakvim glupostima tipa tva mrači. 

 

Link to comment




I generalno prognoze za veceras...
 
Voleo bih 0-1 ili 1-2, a bio bih presrecan da bude nereseno.
 

 
 


Nadanja su nam ista, samo se bojim da će stvarnost biti malo drugačija. U svakom slučaju, sve dok budu odigrali požrtvovano i timski, nemam šta da im zamerim.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Milose ako te ne bi cudilo da dobijemo Olimpijakos u obe prebaci na njihov mec sa Totenhemom, mogli su vec da vode 2-0. Nisam ni znao da su ovakva sila od tima i sad mi je jasnije zasto su oprali Krasnodar. Bod na Marakani puna kapa.

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

potcenjuje se malo olimpijakos, bas su jaki ove sezone. ja se eventualno nadam bodovoma protiv engleza posto ce misliti da ce lako s nama...

 

Ako ponovimo cetiri boda iz prosle sezone to ce realno biti uspeh. Jedna pobeda i jedna neresena, puna kapa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...