Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Hobbit slayer said:

Mada nemam tačan uvid kako ide prodaja karata, ne bi me čudilo da na kraju klub napravi neki salto mortale, pusti karte u prodaju za individualne utakmice, po smanjenim cenama. Barem bi tako postupio neki normalan biznis sa mrvicom zdravog razuma, suočen sa mogućnošću da ne napravi očekivani priliv novca.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Mislim da ne mogu to da urade zbog ljudi koji su platili ove cene jer tu oni ispadaju majmuni i mogu da ih tuze i traze pare nazad. 

Link to comment

Verovatno si u pravu, mada nisam siguran da u zemlji u kojoj zakoni ne funkcionišu u nekim mnogo ozbiljnijim stvarima, Tvorzan & Co bi se suviše brinuli o tome. Pogotovo što bi najverovatnije napravili neku vrstu spina za javnost... Naravno, najverovatnije grešim, ali vreme će pokazati...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

VLPara je pre 2 sezone bio prvi izbor na levom krilu i odigrao je preko 30 tekmi u PL za promovisani Hadersfild. Medjutim prosle sezone je odigrao par meceva i vec od septembra ga nije bilo, a da su na njegovom mestu igrali redom svi (levi bek Durm i Krisitan Luv obojicu iz BVB doveo Klopov kum, obojica uzimali trofeje, centralni vezni Moj itd). Posto im je bio visak poslali su ga u M'boro na pozajmicu gde je takodje odigrao par tekmi (ali sve sa klupe) i vec od februara nije nastupao. Dakle rec je o igracu kome treba utkmica i koji vise od 6 meseci nije odigrao takmicarski mec (do onog sa Indjijom).

 

Ja sam prvi ovde kritirkovao Miloja za to sto je doveo 3,4 igraca koji se nisu ni pojavljivali celo leto, ali ih je Miloje strpljivo uvodio u prvi tim i kao sto se pokazalo napravio pun pogodak sa Kanjasom i Garsijom, a za Zandera je dovoljno pogledati drugo poluvreme kod Kopenhagena.

 

Link to comment

 @ harper

 Zašto misliš da Vukanović fizički ne može da parira protivnicima? Meni deluje upravo suprotno, to je jedini aspekt njegove igre u kome je konkurentan (i po svemu sudeći ume da uvalja gol). Ima onaj detalj iz revanša protiv YB kada nosi 2 Švajcarca na leđima kod auta ispod istoka. Nisam siguran da ima puno igrača koji to mogu. Pride je i solidno brz. 

Edited by fandorin
Link to comment
12 minutes ago, samo_opusteno said:

Pustice pojedinacne karte pred utakmice ali sumnjam da ce to napuniti.

 

Naravno da ce pustiti pojedinacne karte, ali one ce i dalje biti preskupe... 4000 za jednu utakmicu za sever/jug za istok 10.000 dinara... a da smanje cenu ne mogu zbog ovih sto su kupili pakete...

zajebao se Terzic mnogo

Link to comment
7 minutes ago, fandorin said:

 @ harper

 Zašto misliš da Vukanović fizički ne može da parira protivnicima? Meni deluje upravo suprotno, to je jedini aspekt njegove igre u kome je konkurentan (i po svemu sudeći ume da uvalja gol). Ima onaj detalj iz revanša protiv YB kada nosi 2 Švajcarca na leđima kod auta ispod istoka. Nisam siguran da ima puno igrača koji to mogu. Pride je i solidno brz. 

 

Ne moze da ih stigne. Da se pobije s njima moze, ali pre toga treba da ih pohvata. I nije on uopste brz, daleko od toga.

Edited by harper
Link to comment

Odakle vama uvid u prodaju paketa?

Ja sam zadnjih dana visio na itickets, vidim pustili su pakete samo za jug sektor do istoka. Kazem samo jer ocekujem da sve bude "otkljucano" na sajtu ako vec ima toliko slobodnih mesta. Naravno vijam jug iz cisto finansijskih razloga iako je protiv Kelna u LE bilo na ivici haosa i opste tuce.

Link to comment

Iticket ima jako mali broj karata koje prodaje, mozda par hiljada... A samim tim sto mozes da se ulogujes na sajt kad god hoces je dokazd a prodaja ide uzasno lose. Prosle godine je pao server na nekoliko sati i danima nije moglo da se pridje i kupi karta...

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Odakle vama uvid u prodaju paketa?

Ja sam zadnjih dana visio na itickets, vidim pustili su pakete samo za jug sektor do istoka. Kazem samo jer ocekujem da sve bude "otkljucano" na sajtu ako vec ima toliko slobodnih mesta. Naravno vijam jug iz cisto finansijskih razloga iako je protiv Kelna u LE bilo na ivici haosa i opste tuce.

Pojavile su se neke informacije da je prodato oko 12 hiljada, blagajna je zvrjala prazna. Nakon izvesnog brodoloma veceras jos manje ce se kupovati. 

Link to comment

Bas cudno kad nam ekipa ima u proseku 16 godina a spic koji je usao na kraju celih 14. Umesto da zgazimo bajern mi u blok...


I otkud vam ova postava sa vukanovicem i pankovim? To je samo telegraf objavio, svi drugi la paru i zandera...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Tvoja mrznja je fascinantna... Nadam se da srecu makar ponekad pokazujes u RL

 

Kakvi su, bre, ovo postovi? Zasto ti toliko licno dozivljavas njegove kritike Zvezde da moras da se bavis njegovim privatnim zivotom? Smiri se, jebo te, niko tebe ovde nije ovlastio da branis klub od njegovih navijaca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...