Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Prenos je i na Areni1 i na RTS... sto je novina od ove sezone. Kako su to odradili sa pravima, Bog sveti zna.

 

Rodic je hronicno povredjen poslednjih pola godine, koji je njemu djavo niko ne zna. Steta sto Ibanjez nema nas pasos, slobodan je i dosao bi nam kao 1 na 10

Link to comment
42 minutes ago, John Coltrane said:

Kovacev Bajern uopste nije ubedljiv kao oni prethodni, sto ne znaci da nisu apsolutni favoriti, ali ja jednostavno ne ocekujem da nas odvale.

I ja mislim da ćete se dobro držati.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Gledam komsijski topik, ovde se pise o utakmici protiv Bajerna a tamo o tome koliko dugo nije sviran penal u derbijima. A ljudi igraju neku evropsku utakmicu u cetvrtak. E, u to kad se pretvorimo onda smo stvarno najebali, do tada se sasvim lepo moze uzivati u Evropi. Pa kako prodjemo, jasno je da smo kvalitetno daleko ispod tog ranga na kojem je Bajern i da smo totalni autsajderi.

Druze, nisi valjda ozbiljno shvatio onu zajebanciju? :) To sa dva penala sam zapoceo ja, kao parodiju na ono drvljenje po medijima "poslednji put je Damir Cakar...". Zezamo se malo do cetvrtka.

 

 

Link to comment

nikad bolja prilika da se napreduje, ne postoji gotovo nikakav pritisak, sa kvalitetnim ispadom moze da se dodje i do povoljnog rezultata

 

na zvanicnom sajtu bavaraca, rajko prima 60K i prozvan marakana po finalu 2014 :D

Link to comment

na stranu sto bi i kompletni izgubili 6-0, al je moguce da imamo toliko kilave igrace..

prosle godine u ls, samo smo prvu utakmicu odigrali kompletni, ko da nije bilo dovoljno sto smo i onako bili izvukli najtezu mogucu grupu..

marin, rodic i boaci ne mogu dve vezane utakmice da spoje.. plus pavkov, al on je i onako prica za sebe..:fantom:

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Kovacev Bajern uopste nije ubedljiv kao oni prethodni, sto ne znaci da nisu apsolutni favoriti, ali ja jednostavno ne ocekujem da nas odvale.

 

Ocekujem da nas odvale jer su prosle sezone odvalili ekipe poput Dortmunda (5-0), Ajntrahta (5-0), Benfike (5-1) a to su sve mnogo bolje ekipe od nas. Ove sezone su vec utrpali 6 Feneru na pripremama i Majncu u bundesu, a i to su verovatno bolje ekipe od nas, pogotovo sto ce nam levo igrati beach soccer igrac a desno roviti Gobelja, a pritom ni Marin nije trenirao 10 dana i rovit je. 

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

 

Ocekujem da nas odvale jer su prosle sezone odvalili ekipe poput Dortmunda (5-0), Ajntrahta (5-0), Benfike (5-1) a to su sve mnogo bolje ekipe od nas. Ove sezone su vec utrpali 6 Feneru na pripremama i Majncu u bundesu, a i to su verovatno bolje ekipe od nas, pogotovo sto ce nam levo igrati beach soccer igrac a desno roviti Gobelja, a pritom ni Marin nije trenirao 10 dana i rovit je. 

 BVB i Ajntraht su jurili bodove, odvalili su ih jer su imali puno prostora. Nabrajanjem rezultata stizemo do (vec) dva neresena meca u 4 kola BundesLige, opet ponavljam igra im nije tako ubedljiva, Kovac cak ni nema prvih 11 koji su zacementirani. Njima Gnabri izrasta u najkonstantnijeg igraca. Otkud znam i Miloe ume da spremi ekipu za jake protivnike, nadajmo se da ne bude neki “jeftin” gol ili “glup” penal u ranoj fazi meca.

Link to comment
3 hours ago, Lord Stef said:

Druze, nisi valjda ozbiljno shvatio onu zajebanciju? :) To sa dva penala sam zapoceo ja, kao parodiju na ono drvljenje po medijima "poslednji put je Damir Cakar...". Zezamo se malo do cetvrtka.

 

 

 

Problem nije u tome da li cu ja to da shvatim ozbiljno vec koliko tamosnjih forumasa ce to da shvati ozbiljno.:D

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...