Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Почетком фазе слободне продаје карата, дакле од 16. септембра 2019. престају да важе све резервације, попусти и право прече куповине за власнике сезонских и чланских карата ФК Црвена звезда.

 

Nista od LS ove godine za mene...

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

S obzirom kolika je navala na pakete, mozda je bolje da rizikujes sa pojedinacnim kartama, nego da das 100e i da nemas kome da prodas kartu.

 

Kako ide prodaja?

Link to comment

Odes na www.iticket.rs  i probas da kupis kartu, cekanje minut ili 2, prosle sezone u ovo doba, server je bio oboren nekoliko sati...

 

Ne znam zvanicne podatke, ali prva tri dana je bilo oko 4000 prodatih paketa

Link to comment
On 14.9.2019. at 23:20, Pokojni Ruxin said:

naače da sad rasformiramo ligu jer je sudija pogrešio...živ čovek, bože moj

Da, be.

Koliko ste samo obezvredili sve u ovom našem fudbalu. Pa se onda nakaleme i grobari, pa glume časne sestre i onda zajedno merite patke ko je manje krao unazad.

 

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Da, be.

Koliko ste samo obezvredili sve u ovom našem fudbalu. Pa se onda nakaleme i grobari, pa glume časne sestre i onda zajedno merite patke ko je manje krao unazad.

 

 

Kada se budu navijaci madridskog Reala zbog sudijskih gresaka pravdali navijacima Osasune i Selte tad cu i ja vama i grobarima.

 

Do tad... sve je ovo prirodan poredak. :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Odes na www.iticket.rs  i probas da kupis kartu, cekanje minut ili 2, prosle sezone u ovo doba, server je bio oboren nekoliko sati...

 

Ne znam zvanicne podatke, ali prva tri dana je bilo oko 4000 prodatih paketa

 

I dalje se ne ceka duze u minuta. Boljim se da si u pravu i da ce se moci doci i do pojedninacnih karata...

 

Za Totenhem tek posle Olimpijakosa. Ta utakmica je prvog oktobra?

Link to comment
On 14.9.2019. at 21:13, Meazza said:

Ni ja se ne secam da sam video ovako nesto. A i gde da vidis? Cuo sam za taj penal '82 ali nisam video snimak.

 

Moglo je ovo da se vidi na Zvezdinim utakmicama za vreme Toleta ali protiv nas, ovo dole je protiv Jagodine na Marakani a drugi je protiv Spartaka u Subotici kada je Piksi Kovacevic izgubio loptu i faulirao coveka na 17m a sudija svirao penal, snimak je nestao sa YT. Tada je Lukic hteo da ode iz kluba ''jer ne moze da zastiti Zvezdu da se protiv nas ne sude penali van 16''. 

 

 

 

 

Link to comment

Sad odgledah highlights-e sa utakmice. Prirodno, imali smo dve dobre akcije iskljucivo zbog toga sto u obe nije ucestvovao nijedan domaci igrac. Da je ucestvovao neki domaci igrac i te dve akcije bi propale zbog glupavog centarsuta, izgubljene lopte ravno niotkuda ili debilno pogresnog pasa. Ponavlja se lelemudjenje iz prosle sezone, s tom razlikom sto smo sada poceli s tim odmah i sto je Partizan mnogo jaci, tako da rapidno rastu sanse da nam se to lelemudjenje obije o glavu.

 

Resenje za to je jednostavno ali se nece desiti. Milojevic treba da udje u svlacionicu, kaze igracima da skinu dresove i sve koji su pustili stomacine i ne lice na profesionalne sportiste odstrani iz tima i uvede im dodatne treninge, da se vrate tek onda kad ponovo pocnu fizicki da lice na spremne fudbalere. Za to vreme, naravno, nema ni premija ni plate, pa neka oni razmisle koliko dugo im treba da se spreme i doteraju. Ovaj bahati odnos prema domacoj ligi od strane igraca koji sticajem okolnosti igraju u prvaku te lige, inace im kvalitet nije veci od kolega iz drugih timova, mora smesta da prestane.

 

Penali, narocito prvi, uopste nisu vredni komentara.

Edited by harper
Link to comment

Da li ostajes pri prognoze o 3 pobede u LS? :D

 

Quote

Milojevic treba da udje u svlacionicu, kaze igracima da skinu dresove i sve koji su pustili stomacine i ne lice na profesionalne sportiste odstrani iz tima i uvede im dodatne treninge, da se vrate tek onda kad ponovo pocnu fizicki da lice na spremne fudbalere.

 

Ovo sa "proverom stomaka" bi bio genijalan potez! :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...