Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Mare, carsaf ti, odma da ti kazem, necu citam, sa pocetak trener nije kriv ...... Sta nije znao kako igra Jirka, pa ostavio Chumu na klupu. Nije mogo nadje za Leku mesto u startnih 11 ? Kriv je Simo, kriv je ko Hitler je kriv ..........

Link to comment

Ja sam procitao carsaf. Sto ti tesko da procitas. Orasi kad udjete u Ling Long jav...  Mislim stvarno. I kad napravite pljeskevicu i burek. 

Link to comment
7 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Mare, carsaf ti, odma da ti kazem, necu citam, sa pocetak trener nije kriv ...... Sta nije znao kako igra Jirka, pa ostavio Chumu na klupu. Nije mogo nadje za Leku mesto u startnih 11 ? Kriv je Simo, kriv je ko Hitler je kriv ..........

Da si procitao drugu recenicu, napisao sam da je trener kriv.

 

Inace moji carsavi nisu toliko citljivi jer pokusavam sve da kazem a ne umem kratko a vecito kucam i razgovaram sa jos troje ljudi pa nekad ni ja ne znam sta sam hteo da kazem :)

Sustina da je kriv najmanje koliko i uprava a dovoljno je zvucno ime da ih pokrije u njihovim radnjama rasprodaje tima.

Ne verujem da je bilo ko imao losu nameru, sustina je da se tako ne radi kada se prosipaju prelepe price o grupnoj fazi, tituli...

 

Link to comment
7 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Da si procitao drugu recenicu, napisao sam da je trener kriv.

 

Inace moji carsavi nisu toliko citljivi jer pokusavam sve da kazem a ne umem kratko a vecito kucam i razgovaram sa jos troje ljudi pa nekad ni ja ne znam sta sam hteo da kazem :)

Sustina da je kriv najmanje koliko i uprava a dovoljno je zvucno ime da ih pokrije u njihovim radnjama rasprodaje tima.

Ne verujem da je bilo ko imao losu nameru, sustina je da se tako ne radi kada se prosipaju prelepe price o grupnoj fazi, tituli...

 

 

"Rezultati losih namera se brane neznanjem i mere kratkovidoscu i gluposcu"

 

odakle je ovo izaslo iz mene volko rano, bem li ga... mesto govna verovatno

Link to comment

To niko ne zna, ali dobro da se setio da stavi Cumica, nebitno po kojoj strani, ako vec mora Jirka. Bolje ovaj Mihajlovic napred, bar je pokazao da zna da da gol. Ovo moze da bude ok, ali videcemo. 

Link to comment

Симо се најбоље сналази у срединама до 400 гледалаца. Ствар је јасна8fba827eca520ebf6823098e6d549a73.jpg

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...