Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

17 minutes ago, adasevic said:

Nije ljudi Bojic, nego Bojovic. Bojic ode u Vojvodinu. Doduse i sam sam pomesao neki dan da ne bued da se pravim pametan :D

Zakljucak se namece, ti si kriv, ti si prvi napisao Bojic negde :D

Link to comment
30 minutes ago, adasevic said:

Nije ljudi Bojic, nego Bojovic. Bojic ode u Vojvodinu. Doduse i sam sam pomesao neki dan da ne bued da se pravim pametan :D

Srpski bojler - Bojic ne moze Bojovic nikako :D

Link to comment

Šilo dosta sazreo prijatno sam iznenađen. Mnogo bolji tandem Šilo-Ostojić. Treba još da ih šaljemo kod Recka. Ćirkovića pogotovo, njega neka vrate još jednom u Pirot pa sledeće sezone ili na zimu da šparta kod nas kad prodamo Đošu. Mislim da kad bi Leka otišo da konačno odigra jednu ful sezonu ili makar polusezonu u PLS da bi to bio pun pogodak. Bojović no koment.. a Mihajloviću svaka čast bori se trči, nisam očekivao, reko ovaj ima bude Volkov br. 2. Neca čini mi se malo više igrao ka unutra što više odgovara njegovim godinama i kilaži :fantom: 

Najgore su ove utakmice Proleter, Javor, Bačka, Donji Srem.. željno iščekujem duel sa Lalatom na Čair...

Link to comment
22 minutes ago, zikaPantelej said:

Šilo dosta sazreo prijatno sam iznenađen. Mnogo bolji tandem Šilo-Ostojić. Treba još da ih šaljemo kod Recka. Ćirkovića pogotovo, njega neka vrate još jednom u Pirot pa sledeće sezone ili na zimu da šparta kod nas kad prodamo Đošu. Mislim da kad bi Leka otišo da konačno odigra jednu ful sezonu ili makar polusezonu u PLS da bi to bio pun pogodak. Bojović no koment.. a Mihajloviću svaka čast bori se trči, nisam očekivao, reko ovaj ima bude Volkov br. 2. Neca čini mi se malo više igrao ka unutra što više odgovara njegovim godinama i kilaži :fantom: 

Najgore su ove utakmice Proleter, Javor, Bačka, Donji Srem.. željno iščekujem duel sa Lalatom na Čair...

Silo nema onaj deo sekunde da razmislja dal ce krene na loptu ili ne kao Djordjevic vec kidise i bori se za svaku loptu, za svaki metar terena.

Uz ovakvu partiju nema razloga da mu se ne pruzi sansa.

Mihajlovic trci i bori se ali pomalo deluje ko da ne vlada sobom :)

Treba se malo sabere. Inace pobedili smo i dao je gol pa niko se i ne seca da je promasio sto se promasiti ne sme a i za onaj penal.

Makaric je i mladji i razigraniji od Bojovica i ne razumem Simu zasto ne razigrava ono sto mozemo da prodamo???

Link to comment
6 hours ago, Boki Nis said:

Sta je s sponzora za dresovi... Jel ovo kuca casti ili....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Ako su produžili ugovor sa Humelom, mogli su bar neki drugi dizajn da nam daju za promenu treću sezonu igramo sa istim.. 

 

Što se tiče igrača složio bih se da je Šilo dosta sazreo i možda i bolji od oba štopera a Bojović mi skroz deluje kao promašaj🤔

 

Jel se oporavlja Haskić za sledeći meč? 

Kakva je situacija s prelaznim rokom? Šta bi sa najavljivanim otkazima? Jel u planu neki igrač? Ima još mesec dana do kraja se ne varam..

Edited by cvetanovic17
Link to comment
7 minutes ago, cvetanovic17 said:

Ako su produžili ugovor sa Humelom, mogli su bar neki drugi dizajn da nam daju za promenu treću sezonu igramo sa istim.. 

 

Što se tiče igrača složio bih se da je Šilo dosta sazreo i možda i bolji od oba štopera a Bojović mi skroz deluje kao promašaj🤔

 

Jel se oporavlja Haskić za sledeći meč? 

Kakva je situacija s prelaznim rokom? Šta bi sa najavljivanim otkazima? Jel u planu neki igrač? Ima još mesec dana do kraja se ne varam..

https://www.maxbetsport.rs/najbolji-strelac-superlige-nermin-haskic-za-maxbetsport-otkriva-zasto-nije-igrao-za-radnicki-138882/?fbclid=IwAR3XOXKkPACt0s0hVdiQuEVtu4JsIueJ3EwmB97kl2AXQCI12LKhRuYRGa4

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...