Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ovde ima bar 5-6 vrlo upitnih igraca, ali ova dva stopera... tragedija. Ako ne ujure neke stopere borice se za opstanak. Ni golman nije nista bolji. Ne znam sto ne brani onaj Petrovic sto su ga doveli iz Napredka? 

 

Meleg moze da se nabazdari, Cumic mi e svidja kao potencijal, Mihajlovic definitivno korisniji od Bojovica, Jirka ce da se muci ako igra ostane ovakva... Uz stopere najveci problem su Batrovic i godine Cakijeve...

Link to comment
3 minutes ago, adasevic said:

Ovde ima bar 5-6 vrlo upitnih igraca, ali ova dva stopera... tragedija. Ako ne ujure neke stopere borice se za opstanak. Ni golman nije nista bolji. Ne znam sto ne brani onaj Petrovic sto su ga doveli iz Napredka? 

 

 

 

Image result for tonÄev

Link to comment

Zar su morali da prime i drugi gol i tako mi sjebu tiket. :isuse:

Ali dobro titulu najveceg luzera su uzeli nogometasi iz Splita tako da nema frke :D

 

 

 

 

Edited by Cash
Link to comment

Ел гранде.. 

 

1280x0_sasa-stojanovic-radnicki-nis.jpg

 

Све остало није вредно помена, на челу са великим стручњаком на клупи. Оно кад дођеш кући и не осећаш се лоше кад ти клуб испадне.

Link to comment
12 minutes ago, Cash said:

Zar su morali da prime i drugi gol i tako mi sjebu tiket. :isuse:

Ali dobro titulu najveceg luzera su uzeli nogometasi iz Splita tako da nema frke :D

 

 

 

 

bogme i Mehelen je u užem izboru, izbaciše ih iz Evrope drugi put za mesec dana

Link to comment
3 minutes ago, Captain_Darling said:

Ел гранде.. 

 

1280x0_sasa-stojanovic-radnicki-nis.jpg

 

Све остало није вредно помена, на челу са великим стручњаком на клупи. Оно кад дођеш кући и не осећаш се лоше кад ти клуб испадне.

 

Dobar je Miligram. Jos bolja fotka...  :)

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...