Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

29 minutes ago, ZokiAsov said:

Mozemo sad svi ovde da se kolektivno pravimo ludi, al zna se ko je platio gurmansku kod lafa. Recicu samo da se zove ivica a nije iliev

 

Ју, министар иностраних послова је синоћ мутио по Нишу? То онда објашњава све, сви ће бити затечени кад Естонија повуче признање за који дан.

Link to comment
6 minutes ago, crtamOrasi said:

 

Вероватно има, али тај онда не продаје пљескавице :fantom:

 

Бурек је одличан скоро свугде, тако да није све тако црно.

 

Ali ne bih u Nis da jedem burek vec rostilj... 

Link to comment
14 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ali ne bih u Nis da jedem burek vec rostilj... 


Trpeza In u Nisu jedan od najboljih rostilja koje sam jeo u zivotu! Nisam dugo bio u Nisu al kad god se pomene Nis sjetim se tog rostilja.

Link to comment
Pisanjem o pljeskavicama i smradu od istih predjosmo na stranu 88 sa ciljem da se ne čitaju kritike na stranama prethodnim. 
Ma . . . 
Pa kritikuj, koj ti brani ....

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Ispali smo , pa ok .

Izneverena publika grad .

Sada treba podvući crtu . Igrali su oni koji su na plećima izneli prošlu sezonu. Od novih Čumić  ok

Tomić Meleg   po par kilograma viška.

Jirka jedino zvučno zvuči.

Ostojić i Lazar Djordjević tanki  tako da su Bondarenko Todorovski i Stefan Djordjević bili u problemu pokrivajući njihove greške.

Batrović NULA ne zna gde bije sapliće em sam sebe em Cakija. Eto ga taj BATROVIĆ što ga Real nahvali.

Neko gore reče tako je to kad na pripremama SD trenirao ekipu do dolaska Sime.E pa  SD je i omanuo sa pojačanjima. Šarca Vidaka i Lalu od blata da pravimo  da stoje pored aut linije   , bolje i tako nego ovaj Sima sto ni naklon publici ne načini a prva mu utakmica na Čairu. 

Zato i dobi psovke  . . . A mislim da će i otkaz  da popije . A sa njim i pojačanja  i onaj koji ih je doveo. Ivice gde je Leka ?

Pusti decu omladince i sa njima se bori za sredinu tabele jer ni sa ovima više ne možeš od toga. Vrati Acu  pa sa Cakijem nek deca uče kako i zašto se voli FKRN.

Nekako mi ova sezona miriše na onu 

Pakult   Jević  Djumi  Dmitrović   Recko.

Na dve stolice se ne sedi  jer ti dupe u procepu biva . . . 

Aj zdravo a vi opet spamujte temu

Link to comment

Kako da vodim diskusiju sa covekom koji kaze "od novih Cumic"... kad cumic tu dve godine... poznajete situaciju kao moja baba koriscenje interneta... al ajd da pljujete i da analizirate nesto...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Greska u pisanju . 

Sada treba podvući crtu . Igrali su oni koji su na plećima izneli prošlu sezonu.Čumić  ok je upalo izmedju od novih . . .

Čumić je na 16 prvenstvenih utakmica igrao na 8  i to na kašičicu , 208 minuta  .

2 hours ago, ackonish said:

Kako da vodim diskusiju sa covekom koji kaze "od novih Cumic"... kad cumic tu dve godine... poznajete situaciju kao moja baba koriscenje interneta... al ajd da pljujete i da analizirate nesto...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

 

 

 

Tek toliko . Ako kod tebe godina ima 3 meseca onda je u klubu 2 godine

Link to comment

Ajmo na 90 -tu stranu. Kad je trening oporavka ? Mislim da je red na to . 

I na podvlačenje

______________________________

Bar tako je najavio Ivica

Link to comment
5 hours ago, Goranz said:

 

Image result for simo krunic

Jagodina? Sve ide ka tome. Par godina u Evropi, uzmu se neki novci i cao. Skola fudbala propala, prvi tim se raspao, Caki penzioner glavni igrac postao. Ce prekipi zamrznutom i eto druge lige. Revolucija... 

Link to comment

Ovi što kažu da pljeskavice ne valjaju....nek ..  :violin:

Gde be ima za dobru svinju loša pomija...nego našlo to pa zašlo. Jedino ovog Leskovčanina razumem...on to zbog konkurenciju.

 

 

Link to comment
43 minutes ago, Constantin said:

Ovi što kažu da pljeskavice ne valjaju....nek ..  :violin:

Gde be ima za dobru svinju loša pomija...nego našlo to pa zašlo. Jedino ovog Leskovčanina razumem...on to zbog konkurenciju.

 

 

Sitnicu je samo precutao, da nema gori rostilj nego kad oni naprave vasar po celom gradu i prodaju djubre, tzv. Rostiljijada. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...