Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

S Tomicem je probao na mestu pleja u nedelju cini mi se. Jos je ovo daleko od uigranog tima, posebno sto ce sigurno biti jos dolazaka i odlazaka, leto je. Ne bi me cudilo da i neko od ovih tek dovedenih ode, setimo se Rosica... Ili Nikodijevic isto dobro poceo sezonu prosle godine ko sad Mihajlovic pa se pogubio itd. Ajde da kazemo da smo na tragu neke igre sada ali je to jos daleko od nivoa od prosle sezone. 

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

I za Cinstantina i za Civekaizstruke Bice bolji, mogu i paricu da pustim. Odlican transfer. Steta sto je sada dosao.

 

 

Bićemo mnogo zahebani po bokovima. Knežević je brz ko struja... 

Link to comment
2 hours ago, fetboj said:

Kako je Noma, jedva izadje sa terena na prosloj utakmici?


Noma miruje jos 5 - 6 dana, nije strasno kako je u prvi mah izgledalo, ali propusta gostovanje izgleda.

Link to comment

Imamo disbalansiran tim. Napred mnogo opcija i po bokovima, a na štoperima i zadnjem veznom diskutabilno... Greota da Ćirković i Čumić greju klupu. Ako im tolko merak da igraju Jirka, Neca i ovaj Knežević, nek ove mlađe puste negde na pozajmicu tipa Vranje jer ovako nema nikakvog smisla. Nakotili smo 22 krilna napadača. Makarić mislim da nema da igra kod Sime jer je doveden još dok je Lalat bio tu. Ne uklapa se u Siminu viziju tima :fantom:... Ima vremena, biće sigurno odlazaka. Haskić garant ide, ni u ludilu nema da ga zadrže, možda još neko tipa Đoša... Štos je da Jirka i Meleg moraju da igraju ja mislim makar ne jeo niko leba od nas jer jelte namenski su dovedeni da ih razigramo. Jirka mi se i dopada al onaj Meleg još ništa konkretno nije pokazao... Neci kao što sam već pomenuo izgleda da više odgovara da igra ka sredini nema šta taj više da traži po krilu...

Edited by zikaPantelej
Link to comment
5 hours ago, zikaPantelej said:

 Štos je da Jirka i Meleg moraju da igraju ja mislim makar ne jeo niko leba od nas jer jelte namenski su dovedeni da ih razigramo. 

Štos je da nisi u pravu. I upste mi ne ulazi u glavu kako se ljudi osete pozvanim da pricaju o nekim stvarima o kojima ne barataju informacijams. Još veći je štos kako ljudi misle da sve znaju, i to su 100 posto sigurni da ono što nagađaju je istina. 

Štos je da su dovedeni da budu prodani jer nam ide 30% od transfera i to treba da se potencira, a ne ova lupetanja iznad. Radnicki je za nula dinara doveo dva igrača koja su cigani dobrano platili . Još je veći štos da su im mesečne plate 20 i 30 soma evra, a gle čuda, cigani im isplaćuju. Tako da onaj koji je ugovarao je napravio odličan posao jer ako se ova dvojica pokažu, klub će se opari, a koštaju nas NULA DINARA. Ustvari koštaju nas stanarinu i jedenje 

Melegov kvalitet je nesporan, problem je sporo ulaženje u formu, barem tako kažu treneri. Za Jirku, videćemo. 

Na kraju, njih dvojicu je sportski tražio, treći je bio Vulic, ali ni pod razno nije teo iz Zvezde.

 

Link to comment
3 hours ago, Real sa Nišave said:

Štos je da nisi u pravu. I upste mi ne ulazi u glavu kako se ljudi osete pozvanim da pricaju o nekim stvarima o kojima ne barataju informacijams. Još veći je štos kako ljudi misle da sve znaju, i to su 100 posto sigurni da ono što nagađaju je istina. 

Štos je da su dovedeni da budu prodani jer nam ide 30% od transfera i to treba da se potencira, a ne ova lupetanja iznad. Radnicki je za nula dinara doveo dva igrača koja su cigani dobrano platili . Još je veći štos da su im mesečne plate 20 i 30 soma evra, a gle čuda, cigani im isplaćuju. Tako da onaj koji je ugovarao je napravio odličan posao jer ako se ova dvojica pokažu, klub će se opari, a koštaju nas NULA DINARA. Ustvari koštaju nas stanarinu i jedenje 

Melegov kvalitet je nesporan, problem je sporo ulaženje u formu, barem tako kažu treneri. Za Jirku, videćemo. 

Na kraju, njih dvojicu je sportski tražio, treći je bio Vulic, ali ni pod razno nije teo iz Zvezde.

 

Reale a kolko jedu da vidimo i to??? Nemoj su mnogo jesni pa nas zakopaju? :D

 

Salu na stranu mislim da si negde pomenuo za Jirku ali za Melega nidje do sada a da ne pricam zvanicno. Zato ljudi formiraju stav, kakav formiraju.

 

Inace disbalans je u kvalitetu izmedju linija i sad i golman jer Sima fura Knezevica.

Kontam da ce Jirka da igra beka kad Todor ne moze. Cirkovic menja Djordjevica. Aleksa i Cermelj upadaju na sredinu.

Problem stoperi i spicevi jer su im kvaliteti, forma, zelja idt. jako upitni.

Link to comment
8 hours ago, Real sa Nišave said:

Štos je da nisi u pravu. I upste mi ne ulazi u glavu kako se ljudi osete pozvanim da pricaju o nekim stvarima o kojima ne barataju informacijams. Još veći je štos kako ljudi misle da sve znaju, i to su 100 posto sigurni da ono što nagađaju je istina. 

Štos je da su dovedeni da budu prodani jer nam ide 30% od transfera i to treba da se potencira, a ne ova lupetanja iznad. Radnicki je za nula dinara doveo dva igrača koja su cigani dobrano platili . Još je veći štos da su im mesečne plate 20 i 30 soma evra, a gle čuda, cigani im isplaćuju. Tako da onaj koji je ugovarao je napravio odličan posao jer ako se ova dvojica pokažu, klub će se opari, a koštaju nas NULA DINARA. Ustvari koštaju nas stanarinu i jedenje 

Melegov kvalitet je nesporan, problem je sporo ulaženje u formu, barem tako kažu treneri. Za Jirku, videćemo. 

Na kraju, njih dvojicu je sportski tražio, treći je bio Vulic, ali ni pod razno nije teo iz Zvezde.

 

Polako bre ljutko, mnogo ste mi postali osetljivi vi što ste upućeni i ovi iz kluba na komentare sa strane sa strane :D 

A ovo što Simo stavlja Kneževića na gol a ne Petrovića, što mi reko jedan trener jednom prilikom, ti mož da ne staviš nekog igrača u prvu postavu samo zato što se posvađao sa ženom, razvodi se, problemi neki lični.. ko će ga zna, ne igraju uvek najbolji

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

jel igra Joveljić?

Sad uso mesto Gacinovica. Metn'o ga za 2:1

Edited by Dali_man
Link to comment
1 hour ago, Dali_man said:

Odlicna Flora protiv Frankfurcani. Uopste se nisu obrukali.

Totalno potcenjena ekipa, samo zbog toga što su iz Estonije. Zaprvo su s druge strane jako organizovan klub..

Link to comment

Flora je za dva koplja ispred nas. U Sloveniji su skautirali sve naše prijateljske. U Niš došli tri dana pred utakmicu. Organizaciono i infrastrukturno ne mozemo ni da im prismrdimo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...