Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

E, da

Ovaj Knezevic na golu mi se ic ne svidja ... Nit deluje ko golman, nit ima visinu, linijas, igra nogom - nisam primetio da zna ... Simo, jedi govna

Link to comment
Jel ce da dobijemo nesto ako skinemo gace zvezdi ili samo cvetka? Mogli bi Pankova da daju 6 meseci recimo ako vec ne igra. 
Cvetka ce si dobijemo, al Pankov povredjen, racunaju si na njega
Znaci nista..moz si predjemo odma na trece kolo...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
56 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

E, da

Ovaj Knezevic na golu mi se ic ne svidja ... Nit deluje ko golman, nit ima visinu, linijas, igra nogom - nisam primetio da zna ... Simo, jedi govna

Ova tvoja rečenica iz tri dela, htedoh da kažem....slažem se sa prvim delom. Ni meni se ič ne sviđa. Drugi deo rečenice, ne slažem se u potpunosti jer nisi video dobru stranu, a to je: Lepo prati let lopte, jes da je ne dira i ne izlazi na nju, ali prati. Što se tiče trećeg dela rečenice...kako da se ne složim ? JA mislim da dok je god tu Simo Dr. Krunić neće ni jedared da sam sastavi tim. Znači ...Simo...kao što reče Voodoo....

 

P.S. Ko je turao primedbe da Sima slabo vodi utakmicu sa aut linije ? Ja sam ga čuo sinoć, doduše jednom "Ajmo izać"....prema tome...

Link to comment
57 minutes ago, W.F.C. said:

Jel ce da dobijemo nesto ako skinemo gace zvezdi ili samo cvetka? Mogli bi Pankova da daju 6 meseci recimo ako vec ne igra. 

Kad skineš gaće postoje dve strane...goozitza može da nastrada, ali postoji i onaj deo koji mož i ti da metneš. Tako da...aj da sačekamo subotu.

37 minutes ago, Boki Nis said:

Cvetka ce si dobijemo, al Pankov povredjen, racunaju si na njega
Znaci nista..moz si predjemo odma na trece kolo...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Zveda je dovela nekog fudbalera, novog, štopera, valjda se preziva Degenerik, tako nešto....tako da imaju kodža štoperi mož' nam daju jednog, a mi da im vratimo Melega npr.

 

P.S. Inače Čumić - osica je lično Cristiano za Jirku. Nije loš Jirka al nema sirište, ovaj Čuma ujeda.

Link to comment

Za Cumica se jos na prolece videlo, max je koristio to malo vremena sto ga je Lalat uvodio. Ovo s Petrovicem je bruka sto ga ne stavlja da brani, Knezevic samo prosecan golman i ne moze pre ovog da bude u startnoj. I doktor...bio sam na zapadu, pa totalno nezainteresovano deluje, ne cuje se, ne reaguje, ovo jos nismo imali na klupi. 

Link to comment

Knezevic zamena iz nuzde i samo zamena. Ovo sto on radi bi odradio i bilo koji golman iz podmladka. Kiks kod boksovanja, skoci da uhvati loptu a hvata je kod muda, deluje nesigurno. Mnogo me zanima zasto je dobio prednost nad golmanom koji je izvanredno branio celu sezonu za razliku od doticnog?

Silo je klasa i za Ostojica i za Djordjevica.

Bekovi odlicni.

Noma se vraca.

Bondarenko dosta siguran, spakovao gol, ume da se zaigra da pogresi ali po meni odlicno izdanje.

Jirka dobar za defanzivu, za presing ali u ofanzivi mnogo slab. Nece samo trcanje. Ajde da verujem da je taj segment igre slab zbog lose forme i da moze mnogo da se popravi.

Cumic igrac utakmice. Igra smisleno, sigurno ali mu ttebaju jos utakmice i jos malo da dotera formu. Odlican

Tomic je dobar ali sve sam pod utiskom da mu fali kerozina. Nikako da zagrize, da se vidi taj voljni momenat.

Mihajlovic bolji od Bojica. Voljni momenat deset a umece je za sada upitno.

 

Link to comment
18 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

............... skoci da uhvati loptu a hvata je kod muda, deluje nesigurno...

I ja to primetih....

19 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Silo je klasa i za Ostojica i za Djordjevica.

Bekovi odlicni.

Pa sad...ajde i tu da se složimo, ali što se Đoše tiče, beše i proturanje kroz noge, možeon to bolje.

20 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Noma se vraca.

Igru napustio zbog povrede i nadam se da nije ozbiljno...

21 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 

Mihajlovic bolji od Bojica. Voljni momenat deset a umece je za sada upitno.

 

Mihajlović odličan. Skok, borba, realizacija....Bojić je običan bojler u odnosu na njega.

Link to comment
2 minutes ago, adasevic said:

Nije ljudi Bojic, nego Bojovic. Bojic ode u Vojvodinu. Doduse i sam sam pomesao neki dan da ne bued da se pravim pametan :D

Svejedno....bojler. ;)

Link to comment

Da, mala razlika. Bojić dade dva komada u subotu a Bojović ne dotače dvaput loptu protiv Flore ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...