Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Najgore je sto nam unistavaju koeficijent a jurimo to 15 mesto i jos ispadne Hajduk a hrvatska nam je konkurent za to 15 mesto.

Da su barem pobedili i doneli neki minimalni broj bodova ali ni to.

Link to comment

Ispali smo , pa ok .

Izneverena publika grad .

Sada treba podvući crtu . Igrali su oni koji su na plećima izneli prošlu sezonu. Od novih Čumić  ok

Tomić Meleg   po par kilograma viška.

Jirka jedino zvučno zvuči.

Ostojić i Lazar Djordjević tanki  tako da su Bondarenko Todorovski i Stefan Djordjević bili u problemu pokrivajući njihove greške.

Batrović NULA ne zna gde bije sapliće em sam sebe em Cakija. Eto ga taj BATROVIĆ što ga Real nahvali.

Neko gore reče tako je to kad na pripremama SD trenirao ekipu do dolaska Sime.E pa  SD je i omanuo sa pojačanjima. Šarca Vidaka i Lalu od blata da pravimo  da stoje pored aut linije   , bolje i tako nego ovaj Sima sto ni naklon publici ne načini a prva mu utakmica na Čairu. 

Zato i dobi psovke  . . . A mislim da će i otkaz  da popije . A sa njim i pojačanja  i onaj koji ih je doveo. Ivice gde je Leka ?

Pusti decu omladince i sa njima se bori za sredinu tabele jer ni sa ovima više ne možeš od toga. Vrati Acu  pa sa Cakijem nek deca uče kako i zašto se voli FKRN.

Nekako mi ova sezona miriše na onu 

Pakult   Jević  Djumi  Dmitrović   Recko.

 

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

Krunić podneo ostavku.

 

Ееее, кад би бар једном ова твоја изјава била озбиљна, макар сад... 

Link to comment

zahvaljujem se gostujucim navijacima na temi,  izgleda ste vi ovde vise zeleli nasu pobedu nego mi na stadionu .......

Link to comment

Najveci utisak je kraj utakmice, ulazak igraca Flore u tunel i dosta dug aplauz sa istoka. Jes da su igrali bunker ali ipak zasluzeni aplauz. Ima jos uvek neke normalne publike kod nas. 

Link to comment

213hjbr.jpg

 

fulham road

 

e moje nišlije, ja zapucao iz bg a vi ni pet hiljada da skupite. šalu na stranu, čemer ste bili danas, prvih 45 min je možda najbesmislenije poluvreme koje sam gledao u životu. u drugom je bilo nešto bolje, al tek da može da se kaže da se prisustvovalo fudbalskoj predstavitm

 

aj što terate simu, dunster je, al što bre tončeva?

 

teren izgleda sjajno, nadam se da će da potraje bar 3-4 sezone

 

da ne bude baš sve besmisleno gurmanska kod lafa je izvadila stvar

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...