Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Da se manemo pljeskavica....nego:

 

Icepio nas trener koji mlađi od pola naše ekipe.

Spočitavaju nam da smo se kao vicešampioni obrukali. NIsu se vicešampioni obrukali jer nisu ni igrali, Vicešampioni su bili Borivoje, Todor, Crni, Pankov, Đoša, Drina, Bondarenko, Grba, Caki (Noma), Laki, Haska, Sinoć je nekakav tim pojačao Caki, a doduše bili su tu i Todor, Đoša i Ukrajinac. Simo Dr Krunić verovatno nije ni mogao bolje, iskreno, i ako volim da mu vidim leđa, ali ga ne krivim mnogo. 

Nema veze, bilo što bilo, idemo dalje...nedelja 20 h, naš Čair, Kokezin Proleter i na centru Boki Nikolić.

Gde smo stali ?

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kod pleskavice ..

A da.... pa i u Sofiju na svaki ćošak piše "Srbska skara" al muljo.....

Link to comment

Kakav god da je Simo, što kaže Constantin ja ga ne bi krivio previše. Mislim da je bio neki drugi trener u njegovoj poziciji (recimo Mima) i da se ovako završilo prvo kolo da ne bi dobio ono skandiranje sinoć. Da smo prošli i da je Simo znao kako da se postavi da pridobije zapad (kao Lalat kad se pokačio s' Maltežani prošle godine kad žonglirao loptu) ne bi ovako prošo. I Lalat bi slično prošo da je ispao od Gzire prošle godine. Će da oteraju Simu uskoro jer nema šanse da ne kiksnemo u nekoliko narednih kola. I dalje smo neuigrani načisto i nespremni. Mislim da smo po igračima daleko bolji od Flore ali ekipa igra a ne pojedinci. Nekako su uvek svi bili okrenuti ledjima golu, bez nekoga (izuzev Cakija) da preuzme odgovornost i da pokrene akciju ili odigra nešto. Ranije smo imali Rašu koji je umeo da pokrene nešto a Crni ostajao da krši pozadi ko se provuče (ili obrnuto), a sad ovi Ostojić i Đorđević mi nisu jasni, ovaj prvi još nešto i odigra ali Đorđević baš slabo. Prekide užasno branimo, videlo se kod onog prvog gola da ga primamo čovek se sam šeta pored leve stative verovatno nisu to ni vežbali.. Pokušavam da ih opravdam jer za mene i nije preterano iznenađenje što smo ispali jer smo nespremni trenutno. 

 

Sad nam po ranijim iskustvima sledi mučna sezona ili makar polusezona gde ćemo da promenimo minimum 1,2 trenera, psovanje svih živih na svakoj utakmici, teranje Sime,Batrovića i narednih trenera i igrača ako ne budu bili po ukusu navijača (klasika... :rolleyes:) I na kraju opet 4. i igramo Evropu. Ako išta drugo nismo jedino iznenađenje, ispali i 'rvati od Gzire a i Kilmanrock od Velsana nekih. Što neko napisa skoro ovde, prvo kolo je čeljavo, ako je ekipa nespremna ispada...

Link to comment
9 minutes ago, Real sa Nišave said:

O ovom timu treba da pričamo za jedno mesec dana, kada se uigraju i nadođu. Do tad sledi mesec mučnine. 

 

O ovom smo timu trebali da pričamo pre mesec dana da nas danas ne bi svrbelo dupe, kao što svrbi... :rolleyes:

 

TONČEV: Organizovanje linča na društvenim mrežama nakon poraza od Flore je neprihvatljivo!

 

Ne pročitah u članku na koga konkretno misli, ko organizuje linč protiv njega ? Jedino što izvukoh na osnovu ove njegove izjave je to da su krivi neki igrači i veliki deo navijača, on narabno, "ni luk jeo ni luk mirisao"....poprilično ljigavo sa njegove strane.

 

Edited by Constantin
Link to comment

Aj da razvijem jedan carsav :)

 

Trener po meni kriv.

Prvo, vidis sta se radi, ko se i kad dovodi i prihvatas posao i takav tim.

Imas alibi ako ne uspes a zajebo si sve.

Prvo kriv si jer si zajebo principijalne trenere koji uslove bar minimalno nefudbalsku "elitu" da ispostuju neke osnove i kod dovodjenja i kod prodaje igraca. Lalat otisao zbog toga a drugi Lalat nece da dodje jer ce da izaberu nekog "Simu" kao pokrice za eventualni neuspeh. Trener ni jednog trenutka nije zakukao na upravu kao Lalat vec pognuo glavu samo da potpise. Zato "Lalati" nece da se prime u nasem fudbalu. Mislim na njegov stav i principe povodom ovih stvari a sto si je brljiv to nije tema.

Drugo, taktika mu je zajebala sve. Flora je igrala gusto a mi siroko. Pola tima na jednu stranu a pola na drugu. Pravio trougao od beka, krila i jednog iz sredine. Ako treci bude zadnji vezni i ako krilo probije moze da nacilja jedino Bojica jer su ostali kod druge korner zastavice. Ako treci bude Bojic i krilo probije u sesnaest nemamo nikog. To se desavalo vise puta.

Onda je napadao siroko i cesto smo imali po nekoliko igraca u liniji sa njihovom zadnjom linijom. Naravno niko nije ni pokusao da prebaci njihovu odbranu ali zato smo ostavili Cakija da pokusa svojim kvalitetom nesto da napravi a stopere da vrte loptu okolo naokolo. Ostali u liniji cekali kikiriki.

Treba da se razvuce igra ali bre zna se dokle i kako. Da su se otvorili ova filozofija bi pila vodu ali nisu i znalo se da nece.

Trece, poslusno je ocigledno drzao igrace u igri koji moraju da igraju. Jirka posle prvog poluvremena prve utakmice je morao napolje, Meleg takodje. Spic je trebao neki sidras a ne Bojovic i to se videlo u prvu utakmicu. Mogli smo da iskoristimo onog matorog sto vec bio kod nas. Zaboravih mu prezime :D

Cetvrto, brate kriv je sto nije energicnije vodio utakmicu, sto nije poterao igrace. Visi ko zalosna vrba pored auta i ko da mu je sve jedno.

 

Promenio Petrovica???

Nije na vreme nesto menjao. Po meni. Trebao je pa jos na poluvremenu.

Prioritet su imali igraci koji su kasnije dosli i nisu prosli pripreme.

Nije pustio ni jednog mladog, naseg. Konkretno Aleksa i Cumis su morali da dobiju mnogo vise prostora ako ne i da budu starteri.

Pokazao da nema mud...

........ i tako dalje...sedmo, osmo...

 

Batrovic ce bude dobar za otvorenije utakmice. Mislim da je malo izgoreo u zelji. Ume da povuce loptu, da probije a to je retkost na nasim terenima. Ovi bili gusti a mi bez ideje i nije se proslavio ali za nasu ligu ce biti odlican.

Mene brine Jirka koji nema dribling. Bice koristan za jake ekipe i kada gostujemo. Tacnije za kontre.  Opet tu je Cumic koji je za malo minuta pokazao mnogo vise a ovaj ce da ga gusi.

 

I opet ce sve da legne, Sima ce si ostane jer ce polako da ukomponuje ekipu a ekipa je dovoljno jaka za bar peto mesto. Za mesto, dva ce morati da se pomuci.

Mozda mu do kraja dovedu jos nekog igraca pa su mogli i mene da zovu da vodim ekipu :)  Ja ko entuzijasta ne bih mnogo otrosio klub, par stotina evra i rostilj za sve forumase jednom nedeljno. Sasvim dovoljno da vas ne potrujem a da se zaradujete :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Sitnicu je samo precutao, da nema gori rostilj nego kad oni naprave vasar po celom gradu i prodaju djubre, tzv. Rostiljijada. 

 

За разлику од оне патетике на кеју код Нишког цвета на Роштиљијади се нико није отровао храном :fantom:

Ценити лесковачки роштиљ на основу Роштиљијаде је смислено као ценити европску музику на основу Евровизије. Кичерај који се одржава једном годишње да се људи забаве и провеселе. Уосталом, скоро сви излагачи су са егзотичних роштиљџијских дестинација - Пљевља, Бела Црква, Никшиш, Пожаревац, Ниш... Локални угоститељи раде уобичајено, у својим објектима, Меско за место у главној улици скида кожу са леђа овима са стране. Није вам Лесковац крив што не знате где да купите.

Link to comment
3 minutes ago, crtamOrasi said:

 

За разлику од оне патетике на кеју код Нишког цвета на Роштиљијади се нико није отровао храном :fantom:

Ценити лесковачки роштиљ на основу Роштиљијаде је смислено као ценити европску музику на основу Евровизије. Кичерај који се одржава једном годишње да се људи забаве и провеселе. Уосталом, скоро сви излагачи су са егзотичних роштиљџијских дестинација - Пљевља, Бела Црква, Никшиш, Пожаревац, Ниш... Локални угоститељи раде уобичајено, у својим објектима, Меско за место у главној улици скида кожу са леђа овима са стране. Није вам Лесковац крив што не знате где да купите.

Tupiš ga sad Orasi. Inače ja se ni na ABC ne žalim, ne fali mu ništa, ali generalno gledano, izgubili ste primat kad ste počeli da falširate. 

Link to comment

Наравно да га тупим, волим ја Ниш, сматрам га својим градом исто колико и Лесковац, ако не и више.

Само не волим Раднички и нишке фаст фудове. У кафани где год да сам јео било је одлично, на то немам замерки, напротив. Али ово на улици је баш танко, стварно радије једем бурек.

Link to comment
Just now, crtamOrasi said:

Наравно да га тупим, волим ја Ниш, сматрам га својим градом исто колико и Лесковац, ако не и више.

Само не волим Раднички и нишке фаст фудове. У кафани где год да сам јео било је одлично, на то немам замерки, напротив. Али ово на улици је баш танко, стварно радије једем бурек.

Pa šta da ti kažem. Pametan čovek :thumbup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...