Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

6 minutes ago, gospa buba said:

sad kupila konzervu kiselog kupusa. ne znam shta me spopalo :rolf:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Onaj švapski u vinu?

Fantazija

Sutra kupujem

Pa jedemo uz pasulj

  • +1 2
Link to comment

pa teshko bash da smo sami izmislili kiseo kupus. istina, nama je mogao samo greshkom da se ukiseli, ali ni to, ruku nasrce, ne moze da doprinese nashoj poziciji na listi inovativnosti naroda. stvari se neometano kisele vrishte i budjaju shirom planete :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Na "veliki" četvrtak pravio sam podvarak sa dimljenim šaranom i sa tim konzerviranim kiselim kupusom. Ispalo odlično, bez zezanja. Ponovio to isto negde u maju.

Pogodnosti te konzerve što može da stoji relativno dugo, recimo sigurno do prave sezone kiselih kupusa, a da ne traži frižider.

 

  • +1 1
Link to comment

kupus kupljen ima mesec dana. čeka mesište vrste kolenica ili slično.

inače, najbolji kupus koji sam jela je nemački. tanjirčina mesišta, kupusa i pire krompira na 42C u bavarskom selu u sred kengurije.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

moram da priznam da sam tek u grčkoj spoznao pravi lidl, prva asocijacija mi je bilo ime jedne radnje u bugarskoj, ne zbog same radnje, nego njenog imena hranitelni stoki

 

prebacili smo se na av vasilopulos, tako da će lidl morati da sačeka na povratak

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...