Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

9 minutes ago, Reaktor said:

i kako ću posle da živim ako se sad naviknem na marmeladu od sicilijanske ponorandže? :fantom:

 

Kad to jednom probaš, nema nazad :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

ima. ne kupish opet. kad prolazish po radnji a ona te gleda, sa ochima™, okrecesh glavu, recitujesh u sebi neku pesmu i, medjuratne knjizevnosti, malo patish malo bash te briga, takvu neku, sa dosta sveckog bola, da otupish. to je veganska verzija dogadjaja...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

ima. ne kupish opet. kad prolazish po radnji a ona te gleda, sa ochima, okrecesh glavu, recitujesh u sebi neku pesmu i, medjuratne knjizevnosti, malo patish malo bash te briga, takvu neku, sa dosta sveckog bola, da otupish. to je veganska verzija dogadjaja...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Ovo ću ja morati da primenim na čokošljive :lolol:

Link to comment

Coko sljiva je na akciji i kupio sam saku zbog jedne za probu. Stvarno je oflicna ali sam se odvikoa od svega slatkog sto nije voce pa necu nastavljati. Sta ste jos rekli da valja? Video sam visnju i jos dve ali ih nisam identifikovao. Da znam da kupim kad krenem negde gde ima dece. 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ionako je nezdrav, još jedan razlog da se ne kupuje 

#kiseojemayo       :fantom:

 

Zli bi za 5 dana dobio 700 grama da jede kesu majoneeeze dnevno :fantom:

Link to comment

Sto je najjace, taj majonez mi je 5x lepsi od onog Hajncovog. Ono je neka topljena plastika

I Polimark i Dijamant su mi isto ok, mada ih Thomy kida sve za ceo krug. Nisam Kraftov jos probao od ovih sto sam video po ducanima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...