Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

ma gde nece .... jos ako padne u zamku da mu slusaoci namecu teme eto nama jos jednog balkan info kanala

 

Mislim da ce brzo da skonta da je to zajeban lebac i odustace nakon mesec dva

Link to comment

Pa on će gledanost[emoji769] svakako imati mesec dva dok ljudi vide "šta ima novo"...
E sad da li će on krenuti full ballistic pa prozivati sve redom i na tome graditi popularnost videćemo ili nećemo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
9 hours ago, msv said:

 

 

Jbt kolko je prso covek, ponasa se kao da je oteran sa nove i ubedjen je u to :isuse:

 

Ovo sa Maretom i Srdjanom mi je trenutno ok za gledanje, ali cini mi se da ni jedan od njih dvojice nije dominantan tip, pa mislim da ni izbliza nece biti kao pre kad Darko povede u podjebavanje naprednjaka... a prijalo mi je usima kad ih tako neko podjebava

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Inače Mare je baš onako dobar tip.
Ozbiljno, znam par situacija gde je pre sebe podmetnuo nego drugi da strada.
Jednom kad sam ga "čačkao" oko Darka, samo je slegnuo ramenima, meni bilo jasno...

Tako i meni deluje, iako ga ne poznajem.

 

9 hours ago, slepa živana said:

on na kraju ima da se obesi uživo u programu.

Njegova priča nema srećan kraj... a izgleda ovo sa Nova S nije bio kraj.
 

1 hour ago, de Sisti said:

 

Jbt kolko je prso covek, ponasa se kao da je oteran sa nove i ubedjen je u to :isuse:

Tom čoveku je potrebna psihijatrijska pomoć i reset. Nažalost, deluje kao da oni koji bi logli da mu ukažu na to da su mu tumačenja situacija u poslednje vreme iskrivljena, paranoidna i neutemeljena u realnosti to ne čine.

 

Sledeći krivac za njegovo skrljavanje biće srpski narod u ceini, mmw, a sledeća tripčina iseljavanje iz zemlje.

Link to comment
15 hours ago, Milošica said:

Nešto imam osećaj da će ozbiljnu gledanost imati.

 

Ako krene sa trece oko antivakser zavera svi su protiv slobode pricom, ims da navata budala kolko oces

  • +1 1
Link to comment

Dare deluje kao autentični prsotić, bez kalkulacija, jednostavno mu kipi i kipi i prekipelo je u jednom trenutku. Čovek sa misijom, prevelikog ego-tripa, prvo hranjenog tim statusom stend ap komičara, posle proganjane medijske ličnosti koja sipa narodu istinu dok moćnici strahuju od svakog njegovog narednog pojavljivanja. 

 

Mare je prateći vokal. Tipični glumac; bez ličnog mišljenja o bilo čemu. Jaše na "ima tu nešto" narodnom sentimentu kod svake idiotske teorije zavera, sposoban taman toliko da da zamajac teoriji zavere, pa da je neko drugi (npr Dare) lansira u orbitu. 

 

Odličan su tandem.

  • +1 1
Link to comment

posle odgledanih nekoliko sekundi novog koncepta, čini mi se da je Mare preuzeo ulogu voditelja kao starosedelac, dok se novajlija ne oslobodi. što mu ne leži, pogotovo ako je i ovaj novi lik standup komičar, treba on da bude Daško a Mare da bude Mlađa kao do sada

 

kako god najveći dobitak je što su morali da izbace kretensku špicu sa iritantnim goofy glasom Inspektora Blaže

Link to comment
Robert Čobanin verovatno u nekakvim dilovima sa UM na svakih par dana slušamo njegova mišljenja 
Kako je čovek oprao biografiju to je spektakl, al ono drugarica Vojtehovski, pristup fondovima i takoto...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...