Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Just now, morgana said:

 

ma uvodnik je skroz arhaican

Ma dobro, i meni je taj uvodnik veoma nepotreban i predramatičan, nego se nadovezah, meni je njen naglasak gotivan, nervira me to forsiranje samo književno-beogradskog na svim medijima kao da je jedini, pogotovo ovog što sam pomenuo sa RTS-a, neslušljiv mi je, izvještačen preko svake mjere. 

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 je deseteracki dosadna.

Tebe odrastanje nije ni dotaklo :D  2 min desetetca se moze podneti. 

Licno njeni uvodnici su mi super. Kapiram da nekom mogu biti arhaicni i dosadni 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Meni je onaj RTSovski naglasak i forsiranje nekih momenata koji užasno zvuče nepodnošljiv (AlEksandar), već imaju meme na te teme

 

Milica Gacin, voditeljka Slagalice, prednjaci u tome.

 

Kad ga zafrljaci..ostanemo u cudu.1

Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

Milica Gacin, voditeljka Slagalice, prednjaci u tome.

 

Kad ga zafrljaci..ostanemo u cudu.1

Mislim da i ova ubija, kao i ona druga jarko našminkana

 

 

Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Zato što se tako priča u nekim delovima Srbije, dosadni čoveče. 

 

Ona prva ne priča baš tako inače nego forsira kad čita. Mislim, stvar ukusa... Nije da to nešto značajno kvari uvodnike što se mene tiče.

Link to comment

Jbga mora se napuniti tw lajna, pa ajmo da se bavimo dijalektom, jer za ništa pametnije nismo...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

ali treba biti pošten pa reći da je voditeljka iz Subotice ili Kikinde onda bi bilo ovo je užas ne može to tako zna se šta je pravilna dikcija moramo njegovati standardni književni jezik bla bla bla. a kad je gedžovanka onda je šta oće ovi šabani pa tako se priča u neki krajevima

 

 

 

 

 

  • +1 1
  • -1 3
Link to comment
ali treba biti pošten pa reći da je voditeljka iz Subotice ili Kikinde onda bi bilo ovo je užas ne može to tako zna se šta je pravilna dikcija moramo njegovati standardni književni jezik bla bla bla. a kad je gedžovanka onda je šta oće ovi šabani pa tako se priča u neki krajevima
 
 
 
 
 
Jadni vojvođani žrtve dvostrukih aršina...
Pa jbte...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
17 minutes ago, omiljeni said:

ali treba biti pošten pa reći da je voditeljka iz Subotice ili Kikinde onda bi bilo ovo je užas ne može to tako zna se šta je pravilna dikcija moramo njegovati standardni književni jezik bla bla bla. a kad je gedžovanka onda je šta oće ovi šabani pa tako se priča u neki krajevima

 

 

 

 

 

Šta imaš ti protiv krajiškog dijalekta?

  • Haha 1
Link to comment
26 minutes ago, James Marshall said:

Šta imaš ti protiv krajiškog dijalekta?

 

za koju godinu će RTV da uvede 2 petominutna termina za vesti sa voditeljicom sa limana ili naselja, pa da to bude kao verzija Lajmeta namenjena nama koji smo dočekali da budemo manjina u rođenim atarima :cry:

Edited by omiljeni
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...