Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

U tom tekstu Blic prepričava jučerašnji škandal

Quote

Psiholog Žarko Trebješanin je tog dana izjavio da bi oni koji imaju dokaz da su vakcinisani i da je prošlo dovoljno vremena, odnosno da imaju antitela, mogli da dobiju neku vrstu izuzetka od restriktivnih mera.

- Zašto ne bi mogli da sednu u neki ugostiteljski objekat ili da odu na bazen ili na neki koncert? To je u skladu sa time što su neki ljudi zaslužili i imaju pravo na to. Ovim drugima nije uskraćeno pravo iz obesti, nego prosto zato što mogu da se zaraze i da zaraze nekog drugog - rekao je Trebješanin.

Nešto kasnije, u emisiji "Menatlno razgibavanje" voditelji Marko Stepanović i Darko Mitrović pokušali su prostački da ismevaju Trebješanina, ali i da uvrede sve koji su se vakcinisali protiv korone. Infantilni dijalog dvojice voditelja je tekao ovako.

Marko Stepanović: Ti si se, Darko, na primer vakcinisao. I sada ti...

Darko Mitrović: I šta ja dobijem tu?

MS: Ti možeš da odeš u bioskop, na koncert, možeš da pojedeš večeru sa svojom vakcinisanom ženom...

DM: To mi sve dođe kao nagrada? Ko nagrada! A ja, koji sam nevakcinisan, mogu da se sagnem Žarku Trebješaninu. (U tom trenutku počinje da gestikulacijom opisuje scenu oralnog seksa između sebe i Trebješanina.) Koji mi ovako, odgore, govori: "Samo ti, Dare, radi, a ti, Mare, pozdrav, druže, kako si, jesi dobro, a...", dok ja zadovoljavam Žarka Trebješanina. Vrlo dobra ideja.

 

Link to comment

Njemu fali daska u glavi, ako i samo daska. Tu su krivi ti koji su pustili zarad novca, klikova ili agende da on to radi. Primitivni polusvet.


Sramota sta su ljudi poput Trebjesanina poceli da dozivljavaju.

Edited by Moonwalker
Link to comment

On je prsao odavno, a realno medijski magovi koji su ga držali predugo neće platiti cenu koju moraju da plate

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

E da mi je da upoznam doticne medijske magove TM koji su mislili da im je to super odluka...

Bukvalno su dusu dali za Hepi da sa Jovanom prelistavaju novine uz kaficu.

Link to comment
19 hours ago, dvb-t manijak said:

Prva  epizoda Aleksandra od Jugoslavije me baš iznervirala kako je loša slika. Pisao sam već o tome, nije loša, nego joj nešto fali.

 

 Sad pustim drugu preko video kluba na tv-u, preko EON box-a. I ne mogu da verujem. Ljudi su 'ladno eksportovali sa pogrešnim parametrima!  Ide im onaj progresiv kontra fild. On nije toliko tragičan kao klasičan kontra fild, ali brate. Kažem sebi, možda je to do video kluba, ajde da vidim u programu. Nađem u reprizi kadar gde se jasno vidi greška.

N1 subota 27.3. u 23:24:05

U video klubu je druga epizoda oko 0:27

Kadar pre polaganja venca, gledati točkove prvog automobila. 

 

Ok, nije neka serija, ali ipak, puknute pare, neki ljudi uložili rad a neki tamo montažer zajebe fildove.

 

Ova greška se vidi na "pokretnim" kadrovima, dok je na mirnim gotovo neprimetna.  

Velika sramota u svakom slučaju. Dovoljno je bilo da pogleda neko ko zna.

 

Onomad kad je išla prva epizoda Ivanovića sa onom katastrofalnom slikom isto je izgledalo da su pokušavali da ubiju kontra fild dal u studijskom ili onom premtiranom delu pa je onako ispalo. Sazno sam posle da je u pitanju bila neka interferencija sa led ekranom u studiju tj neki nesnosni moare pa je bila opcija da li da na setu čekaju neke filtere za kamere ili beše neki drugi uređaj koji to u lajvu sređuje ali su se zbog publike, gostiju i rokova odlučili da to srede u montaži jer ima i post alata za to, pa se na kraju ispostavilo da taj plagin treba da renda 10 sati a emisija mora da ide taj dan jer je gost između ostalih bila Olja koja u emisiji najavljuje sutrašnju epizodu pa su se odlučili na neki prosti filter koji dezavuiše to treperenje ali je ubilo celu emisiju pa se onda pričalo da kanal nema tehničke kapacitete al od druge je već bilo ok a i prešlo se na hade. Tako može i ovde biti neko peglanje nečega boga pitaj čega jer ni reditelj nije baš poznat po perfekcionizmu bilo koje vrste :happy:

Link to comment

Nisu na novoj pustili ovaj deo kad živčo napušta studio u skraćenoj reprizi pre 20h.

 

Izgleda povukli kanapče sa kotlića.  :ohmy:

 

Edited by J-♣
Link to comment
Neka je X objekt na ekranu koji se kreće na filmu ide:
X,,,,

,,X,,

,,,,X

Na tv-u, po fildovima ide ovako
\,,,,
,/,,, 
,,\,,
,,,/,
,,,,\

A po Novoj
,X,,,
/,,,,
,,,X,
,,/,,
,,,,X

Evo pokušao sam da objasnim grešku

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, msv said:

 

Preleteo sam ceo snimak. Prvo je Marko vodio sam, jer je ovaj kasnio. Onda su pričali nešto neobavezno i u jednom trenutku su počeli o sebi, pa analizirali saopštenje menadžmenta i na kraju je Darko izleteo (isečak sa tvitera). Puštaju reklame i onda Marko do kraja emisije na ivici suza ubija vreme. Gledaoci mu preko vajbera sugerišu da "ode kući", a on im poručuje da će moći tako kad ga oni budu plaćali...

 

Ne znam za Nensi, možda dovedu Brakusa i Banjca?

 

Drama queen... Dosao samo da da otkaz na pola emisije, to je mogao i iz kreveta preko telefona... :hihi:

 

Ako vec pisemo zelje, cestitke i pozdrave, ja hocu Daska i Mladju. :hihi:

  • +1 1
Link to comment
On 30.3.2021. at 21:18, renne said:

nema  cenzure kod idiotskih stavova opasnih po društvo

 

pa to svi kažu kad hoće da cenzurišu

 

nevezano za ovog majmuna

Edited by theanswer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...